Sadnja u 6-om mijesecu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.06.2010
1
0
0
30
Htio bih posadit vutru a neznam je li kasno,vec je 6 mjesec imam vec sjeme sinoc pustilo klicu pa velim da upitam je li kasno jer ako je necu da ga sadim.
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Koje sjeme je u pitanju , ako je neki autoflowering onda i nije neki problem.
 
24.05.2010
8
0
0
34
purple weed,pa I SIJE SE (sjemenke siješ,a sadnice sadiš,jbem ti sunašcexD) u 6.MJESECU I U VELJAČI.topla preporuka-ae pročitaj malo starije tekstove i obrazuj se,pa onda nećeš pisat gluparije.pusa,peace
 
05.06.2010
1
0
0
30
Ja sam samo pitao jeli kasno a ne da mi ti solis pamet.ako je pustilo klicu na papiru isto mi je posadit ga u pripremljenu zemlju na sajtu ili u saksiju pa poslje posadjivat.
 
24.05.2010
8
0
0
34
Purple Weed je napisao(la):
Ja sam samo pitao jeli kasno a ne da mi ti solis pamet.
- tko ti soli pamet?halo,ovdje smo svi složni.nemoj bit toliko uvredljiv,samo pazi što pišeš,jer nekima od nas kapilare pucaju na takve izjave..
 
05.06.2010
1
0
0
30
Sta ti je to skilsove ako moze da pojasnis?posadio sam 5 stabljika pripremio zemlju i sve po vasem prirucniku za amaterski grow.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
lol skillsovi znaci skill... na engleskom skill znaci = znanje, iskustvo o nekoj stvari, i kao sta su ljudi rekli, mozes posaditi u 6 mjesecu ali vegetacijski grow ce ti bit manji, znaci biljka ce manja krenutno u cvjetanje i manja ce dobiti budove, kifove koje ces ti pusiti, sto znaci da ces manje toga dobit za pusit.
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Trip je napisao(la):
Nema to veze dal je auto il nije, jednostavno tje ti biti kratja vegetacija i manja biljka.

Kako nema veze *****u?? kad auto pocmu cvjetat uglavnom odmah nakon 2 tjedna , te prakticki i nemaju fazu vegetacije i cvjetanja , i kako nema veze je li sadi neku domaju sativu koja ce mu cvjetat 2 godine doslovno , ili da je posadia neki auto kjoi je gotov sve komplet za 70 dana koliko bi sama mu sativa cvjetala.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
jooooooooooooooj ako ikad nabavim neko koplje il pušku idem klat divlje svinje,
to je čisto zlo...još da su nešto pojele al su samo razrovale :kenny_revenge: :icon_cry:
očito ću morat u sadnju sredinom 6. :p
samo ne kužim kako predvidit dal će bit nekih malicioznih životinja na novoj lokaciji i kako efikasno sjebat puževe( mislio sam odrezat vrh i dno plastične boce i pribadače zabit iznutra pa sve to u zemlju tako da biljka bude u središtu pvc kaktusa )
kad nađem dobro mjesto koji je nepristupačno ljudima i ima svjetla...onda bude srna,medvjeda,divljih svinja,fazana...a svako drugo osunčano mjesto ima prevelik rizik da bude razotkriveno.
 
05.06.2010
1
0
0
30
Probaj okolo ogradit sa malo drače ima ti toka utrsit koliko oces.neki protiv puzeva i toga ostalog savjetuju koprvu(utrsis koprive i stavis u vodu i drzis nekoliko dana 2 tjedna,to ti inace služi za poljevanje kupusa protiv puza(pitaj babe kako se to pravi reci da ti triba jaranu za kupus)
 
05.06.2010
1
0
0
30
I jos da nesto kazem pametno i ja. Neznam ima li toga kod vas.jeli vi primječujete one helihoptere koji proljecu oko 8 mjeseca ako niste znali oni suvam baz zbog sadnje trave da otkriju plantaze pa vam savjetujem da uto vrijeme probate utrsit neko manje drvo(tanje ali više)pa da prekrijete malo svoju vutru....
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Purple Weed je napisao(la):
I jos da nesto kazem pametno i ja. Neznam ima li toga kod vas.jeli vi primječujete one helihoptere koji proljecu oko 8 mjeseca ako niste znali oni suvam baz zbog sadnje trave da otkriju plantaze pa vam savjetujem da uto vrijeme probate utrsit neko manje drvo(tanje ali više)pa da prekrijete malo svoju vutru....


ja sam vidio helihoptere da idu iznad mog grada, i sjecam se toga, mislim ako se sadi 10 biljki da nece ti nista biti, oni koji pametno sade nece saditi u redovima nego porazbacano i helic nemoze nista skuzit, ako netko sadi 50 biljki i po redovima naravno da ce se skuzit, mislim da se nitko pametan nebi trebao brinuti radi helica
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
sumnjam da će uočit...osim ako je ogromna livada s više od cca 3 biljke po lokaciji koje su posađene full pravilno :costumed-smiley-027.
samo neznam gdje nabavit koprivu.
mislio sam ovih dana potražit malo po šumi al
bit će sjebano zbog poskoka i raznoraznih drugih zmijurina

edit:uvatila me sr.ćka prije nego sam posto odgovor pa sam tek sad skužio didžejsofastov post
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ima puno koprive u sumi samo treba nac, radje si zamoli nekog frenda ili susjeda ko ti ima vrt da ti nabere u vrtu, moja nona ima u vrtu koprive i lako mogu od nje uzeti kao sta sam uzeo vec :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.