Sadnja u mini teglu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.01.2019
93
27
18
Pozdrav svima! Unaprijed se ispričavam ak se o ovoj temi već pričalo, ja nisam niš uspio naći. Zanima me koliko dobro i hoće li uopće rasti biljčica ak ju posadim u teglu od tipa 1L ili možda manje. Hoće li to utjecati na sveukupno vrijeme potrebno da biljka dođe do kraja životnog ciklusa? I zanima me kak bi to funkcioniralo s fotoperiodnima, a kak s automatima. Kao što vidite, nemam iskustva s growanjem pa bi svaka pomoć dobro došla. Zahvaljujem unaprijed!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mozes postoji tehnika SOG u kojoj se tako sade biljke i treniraju vrijem vegetice skracujes na minimum i sa fotoperiodom kreces na 12 12 jel nema potrebe za vegetacijom u tolikom potu cvate kolko cvate mozda koji dan manje radi velicine sa automaticima sve isto samo se drzis 18/6 perioda svjetala

kad znas sta radis onda to ovako izgleda mozda malo veci potovi al to je ta priča :D
sog-grow-cannabis-sea-of-green-method.jpg
SOG2_large.jpg
 
21.01.2019
93
27
18
Nisam skužio baš ovaj dio sa zalijevanjem odozdo. Kak bi to funkcioniralo točno? Kroz rupice ili?
 
Poslednja izmena od urednika:

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Sipas u tanjiric i biljka/zemlja povuce vodu.. odozgo normalno zaljevanje i prskalicom sa strane po rupicama..
Inace, oprezno sa gnojenjem u maloj tegli, minimalne doze gnojiva.. ako nisi dosad uzgajao, preporucujem vecu saksiju, mnogo mnogo je lakse..


Prelistaj malo forum, svasta su tu ljudi napisali..:thumb: