Sadnja u plasteniku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.09.2017
41
31
18
43
Prije svega lijepi pozdrav svima
Sajt sam nasao slucajno jednostavnim upisom u google kako uzgojiti....
Iza sebe nemam jos niti jedan uzgoj iliti prevelikog iskustva oko biljaka ili povrtlarstva opcenito ali ima jedna starija gospoda koja je u vrtu doma i koja bi mi to rijesila u plasteniku
Biljke su tu koji pedanj visine i vec po nekoj procijeni bi za kojih tjedan-dva bile za presađivanje( radi se o critical jacku)
Iako znam..prekasno je za takve aktivnosti prekosutra je vec 1.10 ljeto je vec odavno otislo ali pitam se koliko je to izvedivo s obzirom na hladnije vrijeme koje dolazi? U plasteniku koji je negdje velicine 10*3 m temp je uvijek dosta veca od vanjske pa to valjda ne bi predstavljalo problem....ili sam zakasnio?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Zakasnio si.Mozda neki sator,growbox..ubaci neku lampu i zavrsi je do nove godine;)
 
30.09.2017
41
31
18
43
Onda growbox vu garazi
Š/V/D 50*200*300 bit ce dovoljna za 5 biljki?
Moze li mi netko baciti hint koliko lampi da stavim, po mogucnosti neke jeftinije lampe jer sam novcano u k...., tek toliko da nesto ispadne, amater sam po ovom pitanju pa je za prvi put dovoljno da se samo izvježbam i naucim na svom primjeru kako to ide
Kada kazem da sam financijski u k.... ne mislim da bi mi to sluzilo da se pokrpam i preprodajem nego da imam svoje zalihe, ne pada mi na pamet preprodavati kada ionako kada ponestane moram opet kupovati po tržisnoj cijeni a i nemam muda za takve stvari.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jel imas grejanje u garazi. kako mislis ugrejati prostor za mesec~dva u periodu kad lampe ne rade. inace, za taj prostor, tj. tu povrsinu ti nije dovoljna jedna lampa zabog duzine od 3m. treba ti bar 600w svetla, dal hps-a dal cfl. vise bi ti se isplatilo da pregradis na pola, al pod uslovom da mozes grejati prostor ukoliko nemas grejanje u garazi.
ne znam gde sa ovom temom, naslov je plastenik a nakon prvog posta odustajes i prebacijes se u garazu. a i tu ces odustati ako se prostor ne greje. uz sve to garaza nije vanjsko uzgajanje a u tom podforumu je tema. zavrsice na yardu kako mi se cini
 
30.09.2017
41
31
18
43
Ma ne odustajem
Samo slusam sto mi drugi kazu
Ako je kasno za vanjski uzgoj prebaciti cu se u garazu
Vani imam klasican plastenik prekriven najlonom i dobio sam info ( ne ovdje ) da nisam zakasnio s obzirom da imam plastenik. Ako se ne slazete sa tim tema moze da se obrise i otvorit cu novu sa unutarnjim uzgojom
Sto se tice garaze bit ce grijana, klasicnom peci na drva, nije to prostor gdje cu parkirati auto vec moj kutak od 15m 2 gdje žena ili bilo tko nema interesa da šnjofka sto ja tu radim.
Samo mi recite s obzirom na sve hladnije dane koji dolaze unutra ili vani?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Evo ovak, idealna temperatura za indoor bi bila cca 25-28 °C plus minus nesto sitno, pa ti vidi jel mozes odrzavati tu temp bilo gdje. Nocna temp max 10°C manje od dnevne temp. Ako mislis da mozes imati 26°C u plasteniku slijedecih cca 3 mjeseca onda mozes, ako ne onda ces morat u garazu, s time da ces morat grijati 0-24.
 
30.09.2017
41
31
18
43
Grijati nije bed kombinacija klasicne peci i uljnog radijatora na termostat
Hvala na info i isprike radi otvaranja nepotrebne teme
Kada se bolje pripremim i proucim tu po forumu otvorim novu temu o unutarnjem uzgajanju, danas je radi nekih drugih razloga morala pasti odluka da li u unutra ili vani pa je tako brzopleto ispalo
Zamolio bi moderatora da izbrise temu i uz veliko hvala cujemo se uskoro
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.