Sadnja u polju kukuruza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
al te usralo to sa berbom, fakat treba imati i srece, a vidi se da je mogla jos, no dobro si prosao
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
rockerboy je napisao(la):
ma kukuruz je super, samo treba pratit, ima ljudi koji ti žanju tek sredinom 11. ali su rijetki, ali ih ima :D
glavno sa si ti dobio za zabavu i to je to :D

u kukuruz bih ove godine mogao svesno ici na varijantu ranije berbe,bez veceg cima i sa hidrogelom,..a i da se nadje kao rezervni sajt pa sta ispadne.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
kukuruz je super za brzo cvatuće vrste i automatike...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
pa kukuruz se prska dok je mali, znači dok je visok najviše pola metra, kasnije više nema nikakvog prskanja i pesticida tako da u vutri može završiti samo mali dio onoga što se upilo u tlo (a to se riješi water curingom) :D
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Slazem se, kuruza je super. Jedino je problem sto ima pesticida. Ja to ne bi pusio. :tuzan

hehehe..
sFi_whip.gif
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Slazem se, kuruza je super. Jedino je problem sto ima pesticida. Ja to ne bi pusio. :tuzan

a svinja sto jede taj kukuruz ,a posle ti to meso onda je ok

kukuruz se neprska opasnim hemikalijama i sam bi riknuo tako da je to ok
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
gresis druze kukuruz se prska jako opasnim hemikalijama al fora je to sto se prska samo pesticidom koji je za uskolisnate biljke al veruj mi kad poprskas kukuruz da on stane sa rastom nekad i do dve nedelje samo sto sad nisam siguran 100% koliko hemiklija ostane do kraja u kukuruzu al siguran sam da nesto ostane nebi bile price i nebi se pokretala akcija vratimo se starom nacinu ugoja... kod nas ne polju vise nema ni zeceva ni fazana koliko je pre bilo samo zbog tih pesticida i masinerije koja melje podmladak ....
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Hrana u koju dospiju pesticidi se ipak termicki obraduju prije jela dok se marihuana direktno unosi u pluca u obliku dima. To je bed.


Ali ak mislite uvalit nekom losu travu, uzmite niskorastuce strainove i samo derite, posadite u kukuruz nekog tko se ne bavi intenzivnom poljoprivredom nego ekstenzivnom.
Znaci, nece se toliko brinuti oko korova a samim time nece setati po polju bla bla
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
prska se oni sto imaju 100 hektara a vecina su male njive koje se kopaju i nema nikakvog prskanja bacen je vestak i to je to deda mi ima 2 hektara pa znam
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ma svi pesticidi imaju određenu karencu,znači vrijeme djelovanja,i namjenjeni su za suzbijanje određenih vrsta korova...vjerojatno mnogi od tih kojima se prska po kukuruzu niti ne djeluju na vutru,u biti ne djeluju ni na kukuruz,on preživi a ostale biljke umru,zato se i prska, da unistimo ostale nepoželjne biljke koje nepotrabno crpe iz zemlje hranu,vodu itd. Nakraju vjerojatno i ostanu neke neke male kolićine koje se s vremenom ne razgrade koje su nebitne za naše zdravlje jer bi po tome do sad svi već morali biti defektni,u najgorem slućaju pod zemljom....Tih malih kolićina lako se rijesiti kako je već spomenuto w.curingom,ja jednostavno ne razumijem neke na ovom forumu koji koriste svaku priliku samo da nešto napišu, imalo to smisla ili ne,fuj ja to nebi pušil, a ne razmišlja koliko je toga več popušil kod kupljene trave,pogotovo kod one koja dolazi sa komercijalnih plantaža i koja je vjerojatno prskana svim i svačim samo da se ubije sve ostalo bilje oko nje...Shvaćam zabrinutost za zdravlje al nešto bubnuti bez veze ne promislivši prije toga, nek samo glavno da nešto napišem,to ne mogu shvatiti. EDIT-moguče da sam nešto pomješao,pesticidi,herbicidi itd.,tko bi se snašao u svemu tome...Ali sam i dalje kod mišljenja da na kraju ostanu količine koje nam ne štete,naravno ako ne špricamo po biljci pred samu berbu,što se naravno ne radi.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nisam hteo ovo da napisem al eto samim uzimanjem marihuane,cigare ,alkohol unistavamo zdravlje i to je amin

tako da zaobidimo pricu o zdravlju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.