sadnja u vrećicama za smeće

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
...........zanima me da li je itko odavdje probao uzgajati u vrećicama za smeće,mislim malo praktičnije je u vrećicama za smeće nego u kantama,a i jeftinije sigurno,ja sam si zamišljo da mi mogao probat iduće godine,pa eto što vi mislite,o tome,loše.....dobro?:pat:pozdrav
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Po meni osobno bolja opcija je iskopat rupu, stavit pogodan mix zemlje i udri.. nevidim potrebe za vrecom..

ako je lokacija balkon il nesto slicno onda nevidm kako vreca za smece moze bit prakticnija od kante..

Ako netko ima bilo kakav razlog zasto bi ovo bilo ucinkovito osim radi troska drage volje bi ga saznao :icon_lol:
 
19.01.2006
13
0
0
ja sam tako radio
ali sam to radio zato sto sam ih morao seliti
i zato što su mi rasle na stablu oraha
u duploj vreči za smeče izbušeno radi viška vode
i stavljeno u jutenu vreču
i sve to skupa na drvo
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
A sto je najjace u Grow Bible-u kazu da ima ljudi koji to cesto rade i zna da bude jako dobro ako sunce ne dopire do tla od krosnje drveta. Plus na to, teze je uocljivo nego da je na tlu ako je gerila gajenje u pitanju.
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Chmaka je napisao(la):
A sto je najjace u Grow Bible-u kazu da ima ljudi koji to cesto rade i zna da bude jako dobro ako sunce ne dopire do tla od krosnje drveta. Plus na to, teze je uocljivo nego da je na tlu ako je gerila gajenje u pitanju.

da, nije to lose... ako je drvo lagano za penjanje i dovoljno cvrsto i jako, ljudi cak naprave i jednostavnu platformicu negdje u krosnji, pobrinu se za to da se ne vidi odozdo i samo stave par kanti gore (treba ih ucvrstiti zbog vjetra)... znam za lika koji je to radio, super je islo i nema sanse da se skuzi ako se dobro izabere drvo.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Zanimljivo zvuci, ali opet, zajebano za izvesti. Gerila zasadi su teski za odrzavanje, zamisli nositi kanturine vode svaki dan, po ljetnoj žegi, u šumetinu na 'tajno mjesto' i plus jos penjati se na stablo sa tim kantama, ima da se vratis isklesan ko Konan barbarin nakon tog growa...

offtopic
Jose, jel to HDR fotka u avataru, ludilo boje...
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
b r a i n c h i p je napisao(la):
Zanimljivo zvuci, ali opet, zajebano za izvesti. Gerila zasadi su teski za odrzavanje, zamisli nositi kanturine vode svaki dan,

offtopic
Jose, jel to HDR fotka u avataru, ludilo boje...

hehe, nije tesko ak ima izvor ciste vode dvadeset metara pokraj :icon_lol:

sto se fotke tice, nije hdr... pogodno svjetlo, ISO 400 i dobar nikon fotic (znam iako nisam ja slikao)...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
mislim da je imati biljke u vreci za smece krajnje korisno... ako te ulove, kazes kao "pa, naravno da znam da je to lose i da se ne smije. Pa, gospon policajac, sto mislite zasto su u vreci za smece? evo ovaj tren sam ih mislio odvest na deponij :))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Weed Killah je napisao(la):
mislim da je imati biljke u vreci za smece krajnje korisno... ako te ulove, kazes kao "pa, naravno da znam da je to lose i da se ne smije. Pa, gospon policajac, sto mislite zasto su u vreci za smece? evo ovaj tren sam ih mislio odvest na deponij :))

ahahah.. a vani strsi mamut od 3 metra sta smrdi na 3 kilometra :rofl: