Sadnja ......

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
ako ih bubam odma u velike posude moram ih malo zatrpat dublje kad naraste malo.
tih 2-3cm jel to će bit korijen?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
neeeee,bubaš ih na jednaku dubinu i u 1 litru posude i u 20 litarsku... kolika ti je dugačka klica + par milimetara zemlje poviš sjemenke... u većini slučajeva ne dublje od 1 cm :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
naravno da ces ostavit u ljusci :fuck::fuck: ljuska sama otpadne....

znam, da al reko da potvrdim hehe

neeeee,bubaš ih na jednaku dubinu i u 1 litru posude i u 20 litarsku... kolika ti je dugačka klica + par milimetara zemlje poviš sjemenke... u većini slučajeva ne dublje od 1 cm :D

da al kad narastu malo ako su odma u velikim posudama,
taj dio stabljike od 2-3 centa budu dlaćice?
iz tog se razvije korijen?
kontam da kad malo izraste, ne znam recimo za 2 tjedna rasta bi ih trebo malo još dublje zatrpat?

što više ćitam, manje znam.
kad proklija sjemenka kako ju stavit.
di ide klica?
proćito sam da je bolje stavit prema dole klicu, lega mi kaže da stavim malo na stranu kao bude jaća stabljika
neki kažu klica prema gore?




* * *
nemoj pisati post za postom, vec sam ti spomenuo to
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
17.11.2013
90
92
18
Pozdrav,
evo imam prvi prblem kod prvog growa: 05.04. sam stavio natopljene sjemenke (12h) u manje teglice (mislim da su 2l).
Zemlja je Light Mix od biobizza.
E sad zemlju sam stavio napravio rupicu od 2-2.5 cm,stavio ih unutra i zalio..na 8 teglica sam potrosio oko 1.3l vode.
E sad malo sam skeptican da ih nisam pre duboko stavio?? da zaljevanje nije stisnulo zemlju?!
Jedna je izašla, druga se sprema koliko vidim.ali brinem se za ostale, danas je 4. dan i ne znam dal da se brinem ili ne?!

i da, od kad je prva izasla stavio sam ih sve pod 200w CFL, temp (23-25) vlaga (40-70).
Hvala svima na odgovorima
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
Jesi ih dublje stavio , i nisi trebao da zalivas nego samo fajtalicom da poprskas zato sto si ih verovatno vodom ukopao jos vise .
Cekaj , trebace im malo vise vremena da izbiju i gledaj da ne brines mnogo , ne valja za zdravlje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420_DUDE
21.04.2015
1
0
1
34
skupe nemoram previše objašnjavati,ponta je upravo to što se to zna ponoviti a dešava se i iskusnijim groverima,stoga pripazimo na takve stvari,pozz!!

________________________________
asad
 
23.05.2015
5
1
3
37
Kolike moraju bit biljke(visine) kad ih se presađiva iz čašica u potove i koliko tjedana moraju bit u casicama i koliko svjetlo triba bit dan - noć