sadnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.03.2011
5
0
0
28
pozz
sta vi mislite dal je pametno da sad posadim....dal ce kaj bit biljcici jer vrijeme nije bas nesto .........ili da pricekam jos malo ljepse vrijeme sto mi vi savjetujete kad da posadim ?
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
posadi sad, već malo kasniš, iskreno!
samo ti pikaj, poslije će ti biti malo kasno, nije da ćeš imat neke ogromne posljedice, ali bolje će ti se to sve vratiti...

btw ovaj odgovor si mogao dobiti i bez otvaranja teme da si malo bolje pregledao forum ili home stranicu... ali eto, odgovor je tu :thumb:

A dal je pametno da sad posadiš, eheh, nikad nije pametno posaditi ... ako kužiš kaj oću reč :))
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
frenki mislim da ti to u mnogome zavisi od podrucija u kome se nalazis...
recimo da su kod mene najavili u aprilu da ce biti jos mrazeva,e sad koliko im je za verovati neznam...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ja ne znam zasto se svi tako zurite sto prije posaditi...ja redovito sadim svake godine sredinom petog mjeseca....dijelom sto smanjujem rizik od prvomajskih alkoholicara koji lutaju sumama i djelom zbog vece sigurnosti da nece vise biti lose vrijeme...

A iskreno sumnjam da je razlika u kolicini nesto prevelika...ako netko ima volje za usporedni test pa da pokaze na konkretnim primjerima...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
U ovoj usporedbi je riječ o domaćicama :)
Ova biljka je proklijana početkom 4 mjeseca,presađena u prirodu početkom petog,slikano oko 20.09.prošle godine.Faza cvjetanja....morala je čekati kraj 10.mjeseca pa tek onda,možda....:eek:hno:

Ova biljka je proklijana početkom 6 mjeseca,ali je rasla kod kuće u posudi.Slikano je par dana pred berbu....početak 10 mjeseca:bis:

Jako puno faktora je tu prisutno prijatelju moj.....zabodi, pa ćeš vidjeti malo bolje u budućnost :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.