Sajt(mjesto)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.03.2005
20
2
0
Molim pomoæ omo sajta za saaðenje,trebaju mi neke karakteristike a i bojim se muRIJE. I seljaka koji me gledaju kad idem da zaljevam... ::h2o :pegla
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa tesko da neko moze da ti pomogne oko sajta.Ti valjda znas gde ima dobro mesto da ne budes provaljen.Tesko je da neko zna gde je to skrovito mesto u tvom kraju bolje od tebe.Ja bih ti rado pomogao ali moraces sam...Malo setaj,razmatraj,snimaj pa kad skuzis neko mesto da ti nije predaleko a da je dobro i skrovito,i da ima dosta sunca TO je TO.Ako imas priliku posadi je u kukuruze to je super kamuflaza.Ali pazi da je posadis kad prodje okopavanje ili prskanje sirka,da ti ne strada biljka.
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
da vrlo je opasno za biljke kada pocne prskanje voca u blizini... gledaj da se izcimas negde gde nemoras mnogo da se cimas oko vode. probaj da pronadjes mesto gde ima dosta vlage u zemlji, a ako je moguce i da je blizu nekog izvora ili reke. mozes da pametno iskoristis prirodne resurse, i da nemas mnogo problema sa zalivanjem i mestanima. a i gledaj da se ponasas normalno, kuliras u prirodi cesto, pa i nece biti toliko sumnjivo... nadamo se :)
 
23.01.2005
47
1
0
46
budi uvijek oprezan i gledaj na sve strane idi tamo di ima jako malo ljudi a ako ideš sa autom pusti ga negdje dalje obuci se normalno ko seljak nikako uoèljivo.

rizik postoji i treba biti na velikom oprezu ali razmišljaj malo i o tome kako èe ti bit kad biljka rodi ~~
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
oni koji imate problema se okolinom postoje vrste
koje su pravljene upravo za male neopazne operacije.
ne granaju se, ne rastu visoko, rastu vrlo brzo...
 
19.08.2005
9
0
0
E ovako imam vishe pitanja za vas. Prvo. Moje selo je blizu grada u kojem zivim. Na mom selu se nekada u industrijske svrhe sadila konoplja, e sad se ja pitam ako je uspjevala industrijska, moze li uspjeti da zasadim neko sjeme od obichne vutre. Ili bi vas zamolio da mi predlozite neko sjeme koje se moze kupiti preko sajta koji vi reklamirate (Online Growshop Alien) da pokusam da zasadim. Shta milsite o tome. Selo je dosta zabacheno a ima dosta sunca. Jedina mana je shto tamo mogu ici samo 1 mjesechno. Shta mislite o tome?!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Jedan obilazak mesecno je malo.Moze da uspe ali velika je verovatnoca da ce biti problema.Najvise zbog zalivanja.
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
mi varimo gde stignemo. ne mozemo bas u centru grada,ali ne moramo da se zavlacimo po nekim pecinama :)
jednostavno nadjes neko mesto gde nema mnogo ljudi, ili bolje gde nema uopste ljudi i kuliras.
nece panduri da te jure ako te vide da pusis (samo pazi da ne budu bas blizu da ne osete miris.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
kurt_cobain je napisao(la):
mi varimo gde stignemo. ne mozemo bas u centru grada,ali ne moramo da se zavlacimo po nekim pecinama :)
jednostavno nadjes neko mesto gde nema mnogo ljudi, ili bolje gde nema uopste ljudi i kuliras.
nece panduri da te jure ako te vide da pusis (samo pazi da ne budu bas blizu da ne osete miris.

Hm,nesto se pobrkali loncici a?Manje ::h2o . ~)
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
hehe...jel tu rech o varenju ili sadjenju??????? il sam ja jako sjbn????
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jadne zivotinje koje se slucajno zalete u bodljikavu zicu.a i imigranti XD

vidis samo po koracima koliko je truda ulozeno da se napravi ovo
 
Poslednja izmena:

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Lijep sajt... ja u svojoj blizini o ovome mogu samo sanjati :)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
super sajt za super skank
nego, kake životinje očekuješ?
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
onda good good good
ja zabrijo da s tim misliš divlje svinje zaustavljat
jer to je mačji kašalj za njih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.