Sajt za citati kad si napusen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
" ako po vutri.org širiš babske priče, svi hedovi će ti se ubuđati " - SiD
 
26.04.2009
53
6
8
41
Za sajt znaci vrh vrhova,cista hedovina... nego interesuje me zasto stalno ima vise gostiju na sajtu,nego clanova(troduplo),nije mi jasno misle da ujedamo ako postanes clan ili vec sta(murija)...pa sam mislioo da admini nekako gostima stave na uvid da je ovo sigurno i free po svakom pitanju!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
gosti su tu vjerovatno samo za čitanje, dođu, prolistaju... pa tek ako nešto žele pitati onda se registriraju.. a na glavnoj stranici se može vidjeti da je vutra org privatno vlasništvo te piše sljedeće.. svi vide:

Vutra.Org je sajt u privatnom vlasništvu i pristup forumima je slobodan uz obaveznu registraciju radi pisanja poruka, osim ako nije drugačije naznačeno u pojedinim forumima. Korišćenje našeg foruma je PRIVILEGIJA, a ne PRAVO i može bilo kome biti uskraćeno u svakom trenutku ukoliko tim administratora proceni da je integritet sajta i foruma ugrožen ponašanjem korisnika.
 
26.04.2009
53
6
8
41
Kontam ... al imam utisak da se plase registrovati,zbog neznam ni ja cega... a opet sa druge strane bilo bi nas vise,onda smo jaci,a i legalizacija...cisto sam razmisljao...pozdrav
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ima i u tome istine, vjerujem da se dosta ljudi plaši registracije na forum, kao da će biti više eksponirani svijetu... neznam..
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
pa iskreno,tri meseca sam citala dok se nisam usudila registrovati , mislim da nebi bilo lose negde staviti objasnjenje o samoj vrsti foruma,o njenoj sigurnosti a zapoceti ovim sto je sid citirao...