Sakrivanje puve

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutroljubci,imam za vas neka pitanja i stvarno bi mi koristilo kad bi se netko nasao da mi malo pomogne.
Dakle,otprije sam poznat policiji a svi koji prate moj dnevnik znaju da imam outdoor ove godine,posto sam prije imao indoorove i nisam pao susio sam te curo kod kuce.
Sad me je strah da susim i curam kod kuce a u Hrvatskoj kazne za uzgoj su cak i do 15 godina zatvora...
Recimo da skinem kilu dvije heda i da me uhvate s tim zivot bi mi se okrenio naglavacke i zena bi ostala sama a ja bi truno u zatvoru a ne mogu bez heda ipak godinama uzivam u biljci..
Da li bi ikako mogao susit takvu kolicinu vani i sta bi bil potrebno da je osusim
Da li bi mogao curat vani i manikirat hedove i na koji nacin
Kako kad mi treba heda da nosim svaki put hedove sa sobom kuci,znam da je rizik a da li bi mogao to izvest iako je to velik rizik
Ne spavam nocima,umjesto da se veselim sto se svakim danom blizi harvest ja panicarim i ubijam se razmisljajuci kako da osusim hedove i gdje da ih drzim dok zalihe ne popusim ili dok se situacija ne smiri,a ovdje gdje ja zivim stalno su neke policiske akcije...
Jbga,dok nisam pao nije me to ni bediralo,al posto su jednom mom banuli sa nalogom i on je pao,ne bih da to i mene zadesi,a nisam nikaki diler nego se ljecim sa dimom...(pa ti dokazi sudu da se ljecis sa par kila)
Takoder sam razmisljao da cjeli hed stavim u ulje,bilo bi lakse za trensport i za sakrivanje,ali opet bi taj hef morao osusit i na koji nacin bi uopce izveo ekstrakciju.Znam kako se radi ulje,vec sam garadio,ali bez struje mislim da bi bio booooom!
Ljudi pomagajte,trebam savjet kako da sakrijem hedove da mi svinje ne upropaste zivot,gdje da ih drzim,susim,manikiram,curram....
Mozda se post cini malo glupim,al posto sam psihicki bolesna osoba i pun sam paranoja i napada panike moglo bi me i srce strefit ako se previse izlozim stresu.
Ako netko moze pomoc hvala unaprijed!


Ili da nadem nekog wutrasa koji nemaproblema sa tim pa da cuva moje hedove i susi a ja bih mu dao poklon hehe,iako o tom nebi smio ni pisat,procito sam pravila foruma,ali samo nek se zna da o svacemu razmisljam pa ni one najbanalnije opcije nisu iskljucene ukoliko ce funkcinirat da mogu pusit kao i prije...
Gadi mi se ova drzava i ovaj zakon,jos imam taj jedan sud koji vucem pa ako me strpaju u corku bar da se mentalno pripremim na to i ubijem sav hed u tjedan dana pa nek me zove u pm...

Doslovno trebao bi cjeli plan smislit kako da izvedem to,od prijenosa hedova pa do susenja i skladistenja(najbolje nacine)htio sam stavit u tegle i zakopat,ali opet nemogu kopat u dvoristu jer sam podstaranr a najblize podrucje gdje bi mogao kopat je moj site a to je jefnostavno predaleko da mi si stalno iso po zalihe.
Nadam se da ce medu vama nac netko sa potencijalom da rjesim ovaj problem!
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
O tome si trebao da razmisljas pre sadjenja...i ja imam "problema" sa zakonom,usli smo u ovu igru,prihvatili rizik,dalje je na nama koliko cemo pametno privesti kraju,u prevodu ako si se sad smirio i vodis normalan zivot ne treba da brines o raciji i da li ce ti neko banuti na gajbu sa nalogom za pretres...prenos crne kese za djubre zavezane da se ne oseti miris pa u "krmacu(velika sportska torba)" kao da si krenuo na trening...susenje u prirodi nebi radio(tesko je kontrolisati temp,vlagu i sve sto ide uz to).znaci neki podrum,ormar i slicno...i vise ces privlaciti paznju ako zakopas u zemlju pa ides da uzimas kolicinu par puta,nego da to drzis svojoj kuci u telgicama u spajizu :D
Koliko sam ja skapirao tvoj post tebe zesce drma paranoja...iskuliraj je na neko vreme i privedi ovo kraju bez nekih komplikacija.Sretno
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Mozes pokusati sa WC, nadji neko mesto u sumi i umoci hedove i menjaj vodu nedelju dana,
donesi to kasnije kuci i ventilatorom osusi tako ce ti vuja biti samo jedan na gajbi,
nije bas prepametno resenje al stvarno ne vidim neki drugi nacin.
Ili ako imas nekog ortaka, rodjaka kome verujes pa da osusis kod njega mada su kolicine velike pa
nzm da bi iko pristao na to.
A paranoju moras da pobedis sam, ako ti se povecava kad varis onda bi trebalo da
ne pusis neko vreme ili da nadjes sortu koja smanjuje paranoju a takvih ima,
stvarno sam osetio potrebu da nekako pomognem al eto nadam se da i ove reci
mogu pomoci nekako. sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ma kakvih 15 godina. Negledas koliko su propisane kazne nego kolike presude sudovi prakticiraju izricati za takve stvari. A to ti je max 5 godina al i to je rijetkost u hr u zadnje vrijeme. Osobno poznajem par ljudi koji su padali zadnjih par godina sa nasadima od 20 pa do 200 biljaka i niti jedan od njih nije dobio vise od 3 godine. Zadnji lik kojeg sam upoznao pao je sa 24 kile vutre i guli 3 godine u glini, tak da se netrebas zamarati za par biljoza. Za takve stvari vecinom ide uvjetna kazna ili rad za opce dobro.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Baš me primila neka totalna neugoda... i mene je jedan grow držala totalna paranoja i tu se ništa ne može puno racionalizirati....svaki auto koji je stao, svako zvono, otvaranje vrata...tisuću najgorih potencijalnih situacija...prvi i zadnji put u životu napadi panike ....i tako neko vrijeme dok nije došlo do kulminacije...desile se još neke okolnosti koje su taman sjele u moju paranoju ...a i nisu bile te okolnosti uopće i neracionalne ustvari...uslijed te panike i zatrovanosti negativom, ostala sam bez biljčica jer se nisam držala prvotnog plana za krizne situacije...uglavnom, sve mi se to činilo strašnim u kakvu se situaciju dovodim...kad sam izbacila out jedinu koja se spasila, nastupila je totalna katarza i deep relief...Nakon toga, totalno laganini sam dvaput zalila biljčicu koju sam spakirala u vreći u nekakvo grmlje daleko od sebe i najveća panika mi je bila sredinom 9. mj. da mi ju neko ne popali pa sam ju vratila doma pod HPS, hehe i panike takve od onda nema.

Htjela sam zapravo napisati kako se ja nosim s tim, ali mislim da je to prilično individualno. Zaključak nakon svega je bio da ako me još jednom primi takav odvratan feeling, a i sad mi srce lupa, samo kad se sjetim, za mene nema više gruvanja. Ta paranoja i sve to bilo je toliko neugodno da znam da se više ne smije ponoviti jer mi je utjecala na kvalitetu života općenito. Druga stvar načina borbe je da sam spremna i da poštujem M. zakon da od gorega može uvijek još i gore, a onda jbg. Naravno, svak ko se upušta u to je svjestan situacije, a dobro, neki i nisu. Kad se ipak sjetim situacije u koju se dovodim, a to je rijetko i kratko, al neka je, onda razmišljam kako mi je zapravo najgori dio koga ću zvati za svjedoke, pa mi onda postane smiješno jer bi to zapravo bio najmanji problem, ustvari -paradoksna intencija - stručno se tako zove. Naprosto se prebaci u drugi mod.

XsmokeX, na koji način sad funkcioniraš kad obilaziš i fotkaš sajt, u cijeloj toj svoj tvojoj situaciji? Gle, do finala ma još ohoho vremena, pa ne paranoiziraj unaprijed jer ti nikakvi racionalni odgovori neće pomoći, ili kako venLo veli prvo uberi pa suši :). Situacija se u svim pogledima do onda može bitno promijeniti, a vidim da si i optimističan, a možda to tako i ne bude, pa se problem i paranoja smanje :)

U svakom slučaju svu sreću želim...držim fige
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Mashine razumem te u potpunosti, ja sam pao u februaru ove godine i sad radim out i sam brinem kako i sta. Ne znam da li zivis u kuci ili stanu ali probaj da nadjes neko skrovito mesto u kuci, sad posle pretresa znam bar 5 mesta u kuci gde nisu trazili, na primer meni nisu otvarali zamrzivac, kuciste od kompa, stampac a ni dvoriste mi nisu pregledali... Mislim to ne znaci da kada bi doslo do toga tebi nece gledati na tim mestima kazem ti samo moje licno iskustvo takodje i mom drugu nisu nasli ispod stepenista na ulazu u kucu, ne mogu oni sve da pregledaju... E sad to je sto se tice skladistenja a za susenje ne znam sta da ti kazem, ako niko ne zna za grow i ako te ne dovedu u kontakt sa nekim sumnjivim nece obracati paznju na tebe a i nalog za pretres ne mogu da dobiju tek tako ako nema nikog ko bi mogao da te prijavi. poz :)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Ajme,ajme ali tebe frend drma paranoja..vidi ja sam cura pa samo furam hrabro,evo jedan predlog pa mozda ti se i svidi pazi kilo ili dva pa i vise mislim da bas i nije najpametnije to drzati doma,pogotovo ako si imao problema sa policijom i dolazili ti ranije u pretrese tvoga doma..ko zna mozda im nesto opet dune u tu njihovu pandursku glavu pa opet navrate,nego mislim da ti je bolja solucija da das koju kunu vise i da iznajmis neku garazu za auto blizu tvog doma i to je to...naravno i ako imas auto nemoj parkirati u tu garazu nego neka ti ona sluzi za tvoje biljcice..a za tu garazu samo znaj ti..a ako zivis u nekom selu pa tek tu mozes sakriti na mnogo vise mesta ..