Salvia Divinorum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.03.2012
26
1
0
30
E,sada.. pre nego sto mi admini bace temu u graveyard (a nadam se da nece :D) ja sam hteo pitati ljude da li neko ima pelcer ove biljke ili da li zna gde ja mogu naruciti biljku iz okoline ili iz celog sveta,nije mi bitno,samo da je sigurno?
Inace imate lika na fb koji se zove Salvia Divinorum Srbija i za sigurno znam da sadnice koje on prodaje nisu psihoaktivne,to jest da je sve to prevara.. E sada.. Moze li me neko uputiti? Brljam po ovom forumu vec 2 sata,brljam i po drugim forumima,shopovima i jedino sam nasao neki shop za USA,ali nista za evropu,Srbiju.. Pomoc?:D :banana_rasta:
 
08.11.2009
0
0
0
34
Pozdrav ljudi !

Kod mene je skoro bila ista prica... Ko naleti na prodaje eee-bay bla bla... salvija u Srbiji, odmah batalite...prevara.
Ako neko ima ideju molim za pomoc.


Pozdrav
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Što se tiće upozorenja to štima...
Ali ekipa ponuda/potražnja strogo je zabranjena na ovom forumu i ovako i preko PM-a....da se razumijemo...

Baga Sound...znači svijesno otvaraš temu za koju znaš da će na groblje,međutim svejedno ideš glavom kroz zid....a sve što si trebao napravit je pitati google...sjeme možeš kupit gdje hoćeš...pelcere teško da ćeš dobit poštom...osim ako sjedneš na vlak/bus i zapališ do Beća npr..... :shit2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.