samo 9 sati svetla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2008
0
0
0
40
pozzz
ortak ima par biljchica i po svemu sudeci stavljene su malo kasnije na cvetanje,porasle su velike na listanju pa sada nikako da procvetaju ima hedova al malo polako cveta ko zna kada ce kraj

jedan 3 lik je rekao da smanji sa 12 sati na 9 da imitira oktobar i da ce brze biljka cvetati poshto je dan sve kraci

ovaj je stavio na 9 sati svetla ali dali je to ispravna teorija naterati biljku da brzhe sazri??????????????

hvala unapred !!!!!!!!!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nije točno... 12/12 je režim za cvjetanje..

samo da ti napomenem, jako mi je žao što sam ti odgovorio, na forumu je barem 10 puta najmanje spominjana situacija na ovu temu!
9 sati svetla! zašto slušate nekoga tko nema pojma... 9 sati svetla nemaju niti AF sorte.. :eek:hno:

na forumu si 4 godine i to još nisi naučio.. kakva pitanja, da ti pamet stane..

mislim imitirajte vi oktobar kolko oćete. ali biljke neće imitirati hedove,... peace!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE
14.01.2008
0
0
0
40
jbg ja sam iz ljubavi pristupio forumu ovo oko in door mi je novo

znao sam da treba ovde da kupim informacije a ne da slusham neke tamo likove,,,,,znachi neverujem shta mi je rekao da uradimo

dali da vratim na 12 oce dobiti shok oko 10 dana su na 9 sati svetla ja kontam da sam im sada sjebo foto period shta chiniti da vracam na 12?
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pa daj ponovno procitaj sta ti je SiD napisao...samo ga poslusaj,a ne pametovat!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.