Samo nesto da kazem...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.09.2006
0
0
0
SAMO NESTO DA KAZEM O TOJ VASOJ ORGANIZACIJI:
KAO PRVO SLAZEM SE DA TREBA VISE GOVORITI KAKO O DOBRIM TAKO I O LOSIM STRANAMA VUTRE,ALI OVO NIJE NACIN DA SE NAPRAVI NESTO.SVI VI KAO PODRZAVATE LEGALIZACIJU I KAO NEKA BORBA(GISTRO),A U STVARI,SVI SE VI KRIJETE IZA NEKIH SLICICA,LOGOVA I SL,UMESTO DA SKINEMO MASKU,POKAZEMO ZUBE,I IDEMO PRAVO PRED ZGRADU VLADE,OKUPIMO SE TAMO,KAO STO SU RADILI AMERI 70-IH,PODIGNEMO SATORE,I MIRNO TRAZIMO LEGALIZACIJU.NARAVNO ZA TAKAV PODUHVAT TREBA LJUDI,PA IZ TOG RAZLOGA HAJDE DA ZAKAZEMO NEKI DATUM,ZA 6 MESECI,GODINU,DVE BILO KAD ALI DA SE ZNA DATUM I DA SE UZIVAOCI MARIHUANE OBAVESTE NA SVE MOGUCE NACINE I NARAVNO DA SE SVI OKUPIMO U DOGOVORENO VREME PA DA VIDIMO...

edit: Kobaja: podelio sam temu, jer je bila kao reply u sasvim pogrešnom threadu. Takođe, prepravi post tako da nije ispisan velikim slovima inače brišem.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ma shta je ovo Avrame, gde je bre ovde Srbija :shock:

zasto je nema... :?:
zar niko nije hteo da prihvati organizovanje marsa iz Srbije i prikljucivanje globalnom marsu :shock:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
uh :roll: ja sam gledao u gradove i trazio pocetna slova SR... (SRBIJA) i SE (Serbia)...

e chek sad ima li nesto o ovome na forumu...sta se desava...gde ..kada...ko organizuje.... :?:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
kako rano vidis da se majce pripremaju...
:D
bice televizija pa ce da turimo snimak na tv al onaj strani CNN...jaooooo "ma intrenet je cudo" "a ocu da budem na televiziji,majke mi" :rofl:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Nema veze sa pocetnim postom ...ali se slaze sa naslovom teme...e pa SAMO NESTO DA KAZEM...

Bio sam na jednom sajtu gde im je hobi uzgajanje cveca,drveca i valjda biljaka uopste....

Postavio pitanje, razgovarao sa Adminom na PVT i dosao do zakljucka da neki od nas mogu da im predaju uzgajanje biljaka uopste....
pa ljudi oni se muce jos oko toga kada treba zalivati,kako da im proklija seme,sta se kada koristi ...a admin za pola preparata koje sam ga pitao nije znao o cemu pricam a drugu polovinu je kopirao sa neta (copy hemijskog sastava) :shock:

Ovo znanje koje ima na ovom forumu za sada je medju jacim sajtovima na Balkanu....

Koji Fosfor,kojje Alge,kakav BioBizz,sta je to GA ...pa to je kao da sam ih pitao da mi objasne cepanje atoma...

ej....ma mnooooogooo smo jaki ...mnoooogoooo :wink:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
MNOOOOOOOOOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!

Nego kada si vec pomenuo cvece... Ja sam se pored svega ovoga mnogo zainteresovao za cvece i biljke uopste. Nabavio sam 4 kaktusa i palmu za 1 nedelju. Sledece nedelje nabavljam jos gomilu ukrasnog cveca i idem da potrazim neku knjigu o pravljenju bonsai-a.
Mislim da cu ponovo da nabavim kornjacu i ribice. Provalio sam da sam manje nervozniji od kada se brinem o biljkama (nekako me to ispunjava).

Odoh ja pravo u :eek:fftopic_ljut: ali lepo pise SAMO NESTO DA KAZEM pa eto rekoh... 8)
 

vec

01.12.2006
49
0
0
ja bi volio da u hrvatskoj ponovno bude marijuana march, al treba to sve organizirat...
sjecam se kad su penzioneri govorili da im marihuana paše, da se osjecaju ugodno i tako to pa je to bilo po svim novinama kod nas. ako se dobro sjecam, to je bilo prije 7 godina, tako nesto.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ma Inq vidis da sam i ja birao naslov gde moze "NESTO DA SE KAZE" hahahahahha "NESTO" :wink:

I mene opusta briga o biljkama ...mada me nekada mrzi da budem medicinska sestra drugim biljkama,nekako mi je ova biljka super za brigu...

Vidis moracu mao o tome da razmislim ... :roll:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ne krijemo se mi iza avatara i raznih nickova,samo cekamo pravo vreme da izadjemo i da se i nas glas cuje.
Trenutno nije najpametnije da se eksponiramo.
Globalni marihuana mars je idelan za to da se mi njima li oni nama ili sve jedno pridruzimo(vazno je da smo udruzeni)i da kazemo nasim "dragim" vodjama i sefovima da nismo kriminalci i da nista lose ne cinimo ako uzgajamo marihuanu.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
evo opet "nesto da kazem" :D 8)

oko drugih biljaka nema previse brige... stavis ih u sobi pored prozora i opusteno... Moja baba ima dzunglu u dnevnoj koja raste zadnjih 10 godina. A samo ih zaleva i nista vise...