samo za najbolje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.02.2005
26
0
0
To sa kacenje iznad kazana u kome se pravi pajdo je samo delic price i neverujem da ima nekog efekta.
Samo ima i druga prica :da ih prskaju dok su u zemlji sa ostatkom caura od maka(od kojeg su napravili pajdo)to kuvaju(posto bi svakako bacili) i bukvalno sa cajem od maka (samo mnogo jacim)prskaju biljke i dok su u zemlji i posle kada je suse.Sa prskalicama za vinograde,mislim razmislite malo oni toga imaju bukvalno na bacanje!!Zato je i tako suva i pretvara se u prah kada je mrvis!!Nije to nista strasno samo je jaci stond i to je to.te price trodoni plavi kamen....LSD...su gluposti!!!!Pa nemislite valjda da ce neko da ulaze toliku silnu kintu da bi vutra bila jaca???!!!To se sve radi sa stvarima koje bi se inace bacile!!
P.S.Pamet uglavu' i dupe uza zid!!!!
 
11.10.2005
27
1
0
OVAKO....i da je spircnada lsd-iom on kaze nece trosit pare na ld za pak..on to radi samo sebi takva vutra se ne prodaje!!!

evo frend mi danas prica simptome naokn jedne dole jucerasne isiti simptomi ko kod mene izgelda da je to samo bila preodlicna vutra...

da nadodam isto nista sjemenki u 25 mica (gr)

subota je nasa
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
vidim da veæina vas ne zna razliku izmeðu dobro uzgojene marihuane i korova koji se naðe na balkanu. Za poèetak Skunk je samo jedan blend(marka) cannabisa kao što je fiat ili opel kod auta. Trava koja je uzgojena kako treba nema sjemenki i ja sebi ne dozovljavam pušenje ðubreta u kojem æu naæi i jednu sjemenku. Trava koja se prodaje ovdje ima maksimalno 0.5% THC-a, dok pošteni blendovi variraju od 7-30%. Nemojte molim vas više govoriti da ste pušili dim šprican LSD-jem jer su takve izjave sramotne. Mogli ste pušiti eventualno špricanu PCP-jem, ali dotièni je IZNIMNO rijedak, èak bi se usudio reæi i nenabavljiv na ovim prostorima. Gledam ovaj forum 20 min i proèitao sam veæ bar 3-4 posta u kojima je neko pušio dim šprican s neèim, uglavnom LSD-jem. Nemojte ovaj post shvatiti kao napad ili uvredu, ali nisam se mogao susdržati i bilo je u najboljoj namjeri tj. u edukacijske svrhe. :D
 
11.10.2005
27
1
0
super hvala na info...ja nisam reko da sam pusio to nego neznam sta sam pusio i zanima me dali nesto moze biti spircano i sada znam da nemoze i super rijeseno gotovo
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gang man je napisao(la):
nakon sta sam promislio bilo je spricano bar tako mislim ili s

LSD
ili
DOP
+ frend reko otrv za miseve
e sta je dali je to??Ili vi znate nesto sta bi moglo biti to???

DOP nije sigurno, to iz iskustva ti kazem jer sam bio na njemu puno godina...sad sam na metadonskoj terapiji, a i ne vjerujem da ce iko ma koliko lud bio dop "bacati" na travu...
vjeruj mi... :)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
DA GURU je napisao(la):
ðubreta u kojem æu naæi i jednu sjemenku. Trava koja se prodaje ovdje

kolko dugo nisam pusio neki dim bez sjembi, u posljednjih par mijeseci redovito u 50g(pedesetici) dobivam po 15g sjemenki i 10g granja...popizdit cu....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Clarence je napisao(la):
DA GURU je napisao(la):
ðubreta u kojem æu naæi i jednu sjemenku. Trava koja se prodaje ovdje

kolko dugo nisam pusio neki dim bez sjembi, u posljednjih par mijeseci redovito u 50g(pedesetici) dobivam po 15g sjemenki i 10g granja...popizdit cu....

Drugim rjecima placas 50gr vutre, a ustvari imas 25gr samo (da ne spominjem jos sjemenke koje su u èiècima...) Ukazi na problem svom dileru...isfuraj ga malo ako ne mozes nista vise...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.