samo za najbolje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.10.2005
27
1
0
ovako decki pusio sam nesto to nesto neznam ni ja sta je

ali ovako je to bilo otpilike

pusim s najacim dilerima u nasoj okolici (sav sretan) i ono kao pusimo mi i pusimo i ja ubijen od par dimova i ja lud ma sta je to i oni meni ma iz jedne kile najbolji vrhovi..a vrhovvi su bas bili jebeno veliki i puni svega + bijeli kristali po njima

mogu vam reci samo da nije skunk vec trava spricana necim u to sam siguran mada oni nezele priznati a ovakav je imala ucinak

nakon 5/6 jointa u glavi nesto sasvim drugo nego nakon normalno napusavanja
u glavi me love samo neke paranoje..vidim zamjeve..demone..ma ni sam neznam sta je to vise bilo..

+drzalo je sasvim dosta 4/5 sati

nakon sta sam promislio bilo je spricano bar tako mislim ili s

LSD
ili
DOP
+ frend reko otrv za miseve
e sta je dali je to??Ili vi znate nesto sta bi moglo biti to???
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Takvu vutru imam ja trenutno, al brije na pozitivu kad ju duvas.
Najbolja vutra u zadnjih godinu dana
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Ja bih rekao da je to samo bila veoma potentna biljka.
Napadi paranoje su sasvim uobicajeni, ali ljudi koji duvaju se na njih naviknu.
No, kad naletih na jacu robu teze je kontrolirati paranoju i high, tako da...

Dakako, to je samo moje misljenje. ;)
 
11.10.2005
27
1
0
ok svako misljenje mi je dobrodoslo...

jedino sta me zanimalo iz svega je bilo prskanje dali znate sta o tome i kako se radi??

ja nesto znam ali to je slabo
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Brijem da nisam ja bio tamo :)
Najvise sto me cudi kod ove vutre sad sto imam je to sto je ljepljiva pun ***** a nema sjemenki!!! U 50grama ni jedne jedine sjemenke nije bilo!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Weed Killah je napisao(la):
Brijem da nisam ja bio tamo :)
Najvise sto me cudi kod ove vutre sad sto imam je to sto je ljepljiva pun ***** a nema sjemenki!!! U 50grama ni jedne jedine sjemenke nije bilo!!

To znaci da se neko dobro potrudio da je uzgaji kako treba.Budi srecan sto je tako a ne da u 50gr imas 25gr semenki.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
nakon 5/6 jointa u glavi nesto sasvim drugo nego nakon normalno napusavanja
u glavi me love samo neke paranoje..vidim zamjeve..demone..ma ni sam neznam sta je to vise bilo..


Ako je vutra kako si je opisao onda je sasvim normalno da ti pozli posle 5-6 jointa.Pa sta si mislio ti,kako ce da ti bude?

p.s. prica o spricanju LSD-om,dopom i misomorom je totalna budalastina.Nema matematicke osnove za takvu varijantu.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Hehe, nisam se ja zalio, samo kazem.. :)

Trebali bi pokrenuti casopis kojem bi tematika bila uzgoj i obrazovanje o travi i onda bi mi u redakciji uzeli sjemenke s onog site-a, posadili i onda recenzirali pojedinu vrstu trave :)
 
15.10.2005
15
0
0
Weed Killah je napisao(la):
Brijem da nisam ja bio tamo :)
Najvise sto me cudi kod ove vutre sad sto imam je to sto je ljepljiva pun ***** a nema sjemenki!!! U 50grama ni jedne jedine sjemenke nije bilo!!


Istu takvu vutru i ja nabavljam.Lik za 400 kinti da vise nego drugi u dva paketa,a jaka je uzas.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ljudi, valjda je sad ok vu na veliko u ðiru. I ja dobio naj vu do sad...bolest, masno, smrdi na zeleno, frend mi se juèe izrigo po autu u vožnji od 1 pljuge na nas troje.

Pljuga gori pol sata kolko je masna i trebaš ju 30tak puta zapalit tijekom pušenja. Sjemenki, kao što kažete, nema, a vu je sva naranèasta i crvena. Juèe sam držo kif od 30g u ruci...koji užitak :shock:

GreenMan...5 mjeseci sam èekao ovakvu vutru, slušao sam glazbu zatvorenih oèiju kako bih mogao percipirat na slušnoj razini i 3 sata sam od 2 pljuge na nas dvoje imao rijeèima neopisive promjene inspirativnih Emocija, scena, filmova i Ideja. 5 mjeseci!!!Zato, kad se od 2 pljuge nas trojica ubijemo, popuši se po 2 pljuge, jer više ne možeš kolko si ubijen sljedeæih 4-5 sati. I onda rolamo normalno...Ovisi o vutri :wink:

Za skunk se slažem...skunk nije vutra prskana LSD-om. LSD je jako nestabilna droga, 0,1% Lsd-a dolazi do mozga, a na vlagi, toplini i svjetlosti propada. Sad još zamislite sagorjevanje...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
E, ovo mi je najjaèa vutra koju sam ikad sredio. Sad su me starci prvi put, u 3,5 godina pušenja i svaki put dolaženja napušen kod njih doma, skužili da su mi oèi ubijene. Zapališ 1 pljugu, pušiš je 30 minuta...gori sporo, i razbijen si...ja zapalio u 12.30h i bio ubijen do 6 i još bi bio da nisam novu s frendom. Izapalio 2 danas i ubijen 12 sati. Oèi su u komi nekih 5-6 sati :lol:
 
21.11.2005
47
8
0
kako se meni chini ta vutra je bila ALBANIKA PREMIUM takozvana... shiptarska biljka. prskaju je, prskaju sa svime i svachime, a veruj mi niko ne bi potroshio LSD na vutru koju valja za 400 din ket.. takva je bar ovde situaija [srbija] . obichno prskaju rastvorenim trodonom ili bensedinima.... chak sam chuo da hedove okache iznad kazana u kojima kuvaju onu sirovinu od koje se kasnije dobija pajdo. ali ne znam da li je to tachno mozda bi neko mogo da mi odgovori na ovo? bash me zanima, anyway ako je dobra bila vutra pa je josh oprskali onda je to neshto lepo. ali bolje je da sam uzgajish biljku ako nishta drugo bar znash shta pushish. ako nishta drugo.. :twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.