Samo za one koji puse dnevno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dnevno gica

  • 1

    Votes: 1 1,6%
  • 2-4

    Votes: 15 23,8%
  • 5-8

    Votes: 38 60,3%
  • 8+

    Votes: 9 14,3%

  • Total voters
    63
07.06.2006
20
0
0
Ufff... kad se setim, zadnjih oko 2 godine bilo je po 2-3 skro svaki dan.
A sad vec mesec dana kaki nisam pushio nishta...
Jedino shto se promenilo je shto sada sanjam i nisam vishe senilan kao baba od 80 godina..
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
SqlByte je napisao(la):
Ufff... kad se setim, zadnjih oko 2 godine bilo je po 2-3 skro svaki dan.
A sad vec mesec dana kaki nisam pushio nishta...
Jedino shto se promenilo je shto sada sanjam i nisam vishe senilan kao baba od 80 godina..

Sto se tice snova - nisi bas pusio dobar hashish, a? :):)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
do prije 2-3 tjedna pusio svaki dan 3 mjeseca...samo hashishe...i to bolesne^^... xD

minimum 3 pljuge dnevno je bilo tak da to je moj odgovor :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eee Yami, jes ti siguran da duvaš vutru???? hebi ga, izvini al' moram te to pitati....Pošto se "oslanjaš" 100% na dilere, i jes siguran da kupujes vutru, jer po tvom iskustvu sa ovom biljkom ne bi se dalo tako zaključiti???
 
05.11.2007
7
0
0
36
pusim svaki dan vec 3 mjeseca.. prije sam tu i tamo pusia...

Zapalim uglavnom 1 joint dnevno (tjednom, radni dan) a ono kad imam vremena onda kolko me pukne...
Sve zavisi kad prvi zapalim, pa ono dok me pusti onda drugi..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Rogonja je napisao(la):
pusim svaki dan vec 3 mjeseca.. prije sam tu i tamo pusia...

Zapalim uglavnom 1 joint dnevno (tjednom, radni dan) a ono kad imam vremena onda kolko me pukne...
Sve zavisi kad prvi zapalim, pa ono dok me pusti onda drugi..


Nadam se da se ne hvalis ovim...
Po meni je to veoma lose,pusenje svakog dana,jer smanjuje kapacitet pluca,ubija kondiciju,jednostavno je protiv zdravlja...Mislim da je mnogo vece zadovoljstvo kad s vremena na vreme zapalis po koju pljugu...Pusenje svakog dana prelazi u neku"naviku"...Mozda samo ja tako mislim,sve je na vama...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
100% si u pravu, al' i ja svaki dan pušim, doduše ne ono čim me spusti, pa haj daj motaj ponovo kao on, al' ispušim dnevno 2-3 (smanjio još), nekad zapalim 1 samo, zavisi od situacije, al' ja je koristim u med. svrhe prvenstveno!!! Čak i ovo je puno, al' u zadnje vrijeme (skoro mjesec) pravo sam smanjio. Pošto mnogo obaveza imam preko dana, i tek naveče ono zapalim... al' svaku noc sto jes' jes'...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Bezze Samo pusi umereno...Nedaj da se pusenje pretvori u naviku...Kazes da je koristis u medicinske svrhe(ganju),to je vec drugo ali ipak pusenje svakog dana stvarno ugrozava zdravlje kao sto sam vec rekao...Zelim sve najbolje i tebi i svakom ovde,i nadam se da ces naci umerenost...Ipak ti sve to vec znas ja te samo podsecam,znaci brate sve zavisi od tebe...Na kraju krajeva,ti samom sebi najvise dobra zelis...:spliff:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma znam haveru, al' opet bolje zapaliti naveče joint, nego popiti 80mg apaurina.... (a i ovo mi je dr. rekao isto!!! Sad u zadnje vrijeme, smanjio sam pravo... evo danas jesam 2 ispusio OK, al juce sam jedan samo i to pred spavanje (nekih pola sata) dok prije mi je merak bio uz kaficu fino u tišini ono, sam... tv, kafica, komp (net) i naravno džoja.... To nisam mislio da cu ikad taj jutarnji izbaciti (haj preko dana, zapalio ili ne... ono sve jedno, ako imam vremena OK, ako ne, nema veze...)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ok,vazno je takodje da se osecaj fine...Palio bih ih ja,(daleko od toga da ne bih,nego nema),ali bice kad budem uzgajao,samo se trudi da pravis neke sitne pauze po par dana i kasnije ce biti po par nedelja...Malo marihuana,malo trening,najlepse je mixovanje...Uzivaj brate...:smoke18:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma napravim ja pauzu (heheh ono kad nestane... pa koji dan... :icon_lol:) Ja najviše isto volim a i radio sam prije, upravo to, pustim dva-tri dana i onda slijedeci dan, kad zapalim, "razobada" :icon_lol: me ko mljaze.... dok ovako, kad se puši svaki dan, nema se onog pravog feelinga od vutre....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
E da,o tome ja pricam covece...Bilo kako bilo,ti si stariji i iskusniji od mene tako da ces znati kako postupiti sto se tice aktivnog pusenja i primanja mojih saveta u vezi toga...Puno srece u 2008.godini...:goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane: