samo za surove Balkančice i Balkance

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma slika se na veliko.. male slike puno slika "male biljke"
Sve je isto osim jedne razlike.
Slikaš sa krov nad glavom, mora policija kucati s papirima. I ako zakuca daš eure gospodinu u odijelu zvanom odvjetnik i on riješi problem.
Posebice u europi, tamo vrijede neka pravila, balkan je balkan makar bio zapadan.
A na cesti i u džungli te fino samo pitaju "Hoćete s nama u kola?" I onda kako objasniti da promatraš ptice kad ti dokazni foto materijal u džepu.
Sve neke slike, puno njih, već su mi sve iste i od nizozemaca i od ostalih "europljana".
Neka vam, uživajte, pozdravlja vas pjesnik koji se nikad ne vrijeđa al istina boli pa svima smeta valjda. a kao đir priroda u modi.. moš mislit.


[IMG=http://img202.imageshack.us/img202/5233/dsc01261crveni.jpg][/IMG]

I tako priča u krug, a ja i prijatelji pričamo s predsjednikom i ministrima da nam pomognu, s imenima i prezimenima i kućnim adresama, a vima svima pusa fino ispred monitora.

I daj više da se ne natječe i ne vrijeđa ljude to me jako boli, više od pendreka.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
u gori raste zelen bor,tebi verovatno treba diči spomenik i ko ikonu slaviti,da me se kanes
sta zeliš reči? jedan dan si dizelaš,drugi dan katarza u klošara na ulici...sve to ok-ali koji si se priseso na moju sisu? jel ti fali ljubavi? reci sta te muči?

stvarno VISOKOG :) kvaliteta
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
prošla je pauza^^ a jas nadimljena od 2cm jointa(krvave mi oči)...i malo sam nabrijana da odmah da vam kažem :)) pa zašto meni nitko ne odgovara kad ja LIJEPO pitam vas ljude, ali to nije ni bitno, vas dvojica mi ne odgovarate što je najboplje a moram da se osvrnem na obojicu jer ti lik šta nisi čuo za riječ Razumjevanje? ERA a , jesam spomenula da sam pušila outdor i da me bolje zabija, nisam.. nego ja vas dvojicu likova ako 20 posto onoga šta napišete skužim, pa oboje meljete neke valovne riječi, i baš ste mi stoga dragi, baš me nasmijete...a šta sam ja htila reć, nemam pojma, morala sam neš reć ljudi moji ja dva sata sređivala sa frendicom panj i katastrofa ma koda je to bitno, nego kao što vi pišete nebitne stvari tako ja isto na sličan način , a da mi svi troje zapalimo? :)) imaš dlakave ruke Tarki:icon_lol: nego da, ja nevolim napetost, zato se tu umješala i gluposti zvaljala, ali šta sam zato trebala ić na brutal off? pa pusti čovjeka neka se izražava di oče, nema slobodne umjetnosti bez toga,.. ali ne, ti Era možeš reć opet da je to samo tvoj stil izražavanja, ali ako mene opet bode u oči, pa ko je tu lud? aj nađimo se napola puta do vukovara i ponesi vutre :)) a šta da ti kažem drugo brate mili...


i za kaznu vas dvoje sew ispričajte jedno drugom tu , uz to da mi odgovorite obojica, ajde da vidim koliko ste tu izražajno sentimentalni...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nemam pojma ni o proseku..več se gleda o uvjetima,veličini tegle,vrsti substrata...te biljke nisu radjene na urod!!! uslovi daju rezultat
nije mi Almira krivo,doduse nestolose spavam ponekad,ali ako tako želiš...za tebe sve sestro draga..barem danas/dan zena aj kad si dobra sa njim,pomogni čoveku...sta to ima samnom?? sa tobom rado i sa velikom večinom bez problema,ne pusim sa svakim-duvanje mi je deo ogodjaja-hvala bogu nisma bolestan-lud jesam i mogu bbarem birati sa kim duvam...duvali su i činili zločine pored....nije svako sto duva-dobar covek(odakle vam to),moždai ja nisam dobar covek?
inače o tom spajanju...pojma nemam/jedino ako hočeš,da trtomudim,pišem pjesmice :))) ko sto rekoh,za tebe danas i da lažem ko marihuana guru-od marihuana -vise granja
sretan ti dan zena-danas,sutra,prekosutra... i imas lepo ime...voleo bih se srest-ako ispečeš valjanu pitu i tolumbe..evo me
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ti si u šest min sve moje pročitao i napisao svoje,,,ajme šta imaš napredne biljke :)) ti bokca, sve sam te razumjela osim ono guru granje neš mi loše zvuči ko sranje :D , a to za suret, pa koji ja vama kulac????????????????????????? a koji je meni=?????? alo pa nisam ja ženska ***** mu čorava, odmah da vam kažem, stvar je u tome štto mi neugodno, zato vam priznajem, pa braća mila ja sam došla tu onu ideja spočetka vidjet šta je, a zašto sam uzela žensko ime i Almira, vi mi recite! očete **********e moj ***** :DDDDDDDDDD sad ću tek mirno spavat, će mislit oni da sam ja neka ludara :p al ne zamjerajte, nisam došla se3 naslađivati s vama, valjda vidite do iskrenosti....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja jesam naduvan i prgav-tebi se naravno izvinjavam..mada si i ti duvala..jer te nist arazumijo nisam,ili si toliko ljuta?
almira kod mene u goste kad želiš,velcome- to kažem ozbiljno
dugujem ti čokoladu,žizu ti nesmem nudit :)))
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
hahaha ko je ovdeje3 luzđši hehhehem, jok ti si :D ja evo baš završila s jointom i dobila ideju.. brate, ja sam muško, Almira je plod moje mašte na travi ko što volim ovdje tad biti...no evo ideje, ma vidi čekaj oni meni tamo brisali poostove, al neka, sve bog vidi... vidite vi što se događa usvijetu? vidite li vi sv7u ovu nepravdu šta se događa, malo mi drhte ruke, a nedam i sew iospravljat slova, volim bit priruda, u jebojte treme :))))ma ja volim čitat svojew tekstove a njih nema, mene oni vesele i radujju, a njih nerma, ako mogu, bogu li ih dobiti natrag? no dobro, neću da vas provociram, ljudi , ali šta samn ja došla tu bit bahata il? jesam li ja bahata? štoi vas uznemiruhje kod menew? ovaj bahat, također jer kažem vam, muško sam u najboljim godinama :) pa šta ste se usrali meni je mgušt s nekim zapalit na netu jer nikad nisam , gušt,., no dobro, a zakon nam brani, prvo onih političara slijepih šta slijede kolo slijepo do vas ovdje poštovatelja zakona ovog vutra.org sajta, usrali ste se. trebate bit hrabriji i odvažniji eto...sto ideja da vam nudim, vi se nećkate i povlačite, bitka ljudi moji, budite lhjudi od bitke ....

Na pola puta do Vukovara
I tako ja nazvao Tarkija (Kitar;) i rekao mu ej brate, šta kažeš da odemo do Ere, nać se snjim, pa ti njemu i kolko da nisi bio razumljiv, eto ja sam vido da ti želiš biti u prijateljstvu-kontaktu s njm, ko i svi mi, a ja ponajviše pa evo sad i on to vidi... i ovo put na napravimo i uz to poslamo u medije, kao nešto pozitivno, slobodu u prijateljstvima i kontakitima, i da promoviramo vutru, evo čitajte mediji vi pakosni mene napušenoog, recite im da vam ja kažem da je Trava zakon prirodom dan a od budala oduzet nam..oćemo svoje natrag, nisamo kriminalci, ej koje cijene, koja ekipa, koja krati kolko može,m koja pušiona, alo, pa mi ipak travu pušimo, a zašto završavamo u zatvoru, jer imamo veće količine? alo, pa deset put jeftinije prođeš, pa šta i ako zaradiš masjku vam lopovsku, vi što ne držite do pravila koje pišete, vaši sinovi i rođaci, a mi ko ovce, šta je s tobom svije, dokle misliš ovakoŽ? toneš polako lai sigurno, i tu nemožeš ništa učiniti bez nadzemaljskog napora, ljubavi, sve ostalo je uzalud, za koga gradimo ovaj svijet? kome ga prepuštamo? zar ovakvog? što da vam kažem više? očete li pokazat makar malo rqazumjevanja? hočete li bar razmisliti ? oje podvaljujete nam cigarete di zarađujete, a piše još da ubija, pa zašto pobogu? ako je ima puši se, ako je nema, vjerujte, ko hoče nek izvoli? ali ljudi puše duhan, samo jer ga plačaju, da ga imajiu, upoznmali bi glupostz, baš to, užitak je plačati nama ljudskim stvorovima nesavršenstva...sve dok nema ljubavi, alo zar nemožemo od svih ljudi na svijetu ko ima što za rećši pametnog učiniti nešto bolje za ovaj svijet? dokad ovako,? svi tonemo, sigurno al polako.... alo, pa možda ona 2012 i ima nekog, smisla haha :)) pa da, možda moje riječi dopru do vas....Amen
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
Šemso, prekrasna si i sad :)= ali ova mi trenutno oduzima više daha, a vi ako nemate šta pametnijeg za reći, šutite ;)
[YOUTUBE]eGyOJIKpaes[/YOUTUBE]
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ja se malo zanesla :))) a ti bokca, ah..postala ova tema skroz na skroz, a ja glavni monologist:icon_lol: čekaj da promjenim pjesmu ;)
[YOUTUBE]1hYV-JSjpyU[/YOUTUBE]
pa tu smo :) još me drži ona joksa a tek za koji dan dolazi roba.... ;) nego di sam ja stao...malo sam bio srao, nešto sam prdvidio, temu...al me zato to nabrijalo :)) nego jel vi znate da je zbog rupe u zakonu neki lik sebi prisvbojio mjesec i prodaje parcele na njemu za jeftine pare gladnim ljudima? hej, stvarno je svemoguć ovaj život...pa onda u švicarskoj, evo imao sam prilike se družit sa jednim švicarcem koji nemože smisliti ovu hrvatsku i ljude u njoj pogotovo...a tamo također zbog rupe u zakonu smiju pušit, ali i mnog više nego ovdhje gdje te maltretiraju oni panduri odvratni....neću dalje :) i tako ja reko, ej pa kad možeš sve na ovom svijetu ostvarit, ako vjeruješ, pa tad ću ja eto se izborit koliko mogu za našu svetu biljku, i ne prezam ni od čega:p ...samo vi odugovlačćite samnom i mojim idejama, one će postat još luđe :)) pa jesste vi mene čitali? jesam li vas dojmio? nema veze, nije bitno, evo čitajte sada...ja želim da moj glas dopre do vas, ako dopre do vas, to mi je dovoljno, niošta ne tražim više...idem spavat , popušta me moja biljka, pa nema pravih riječi :) :bis:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
AJme majko...
JEste normalni ljudi?

Kao prvo
Niko nikome ne treba dizati spomenike. Malo nam je ego svima pobjegao gore, a trudimo ga se svi spustiti nisko.
Kao drugo ne treba me niko braniti. Barem sam to naučio sam..
Svi riskiramo mnogo... jedino što meni treba od vas je da ako odem iza rešetaka da neko izađe napolje i pokaže da mu je stalo. Ako ne bude tako, onda je trud uzaludan. Nadam se iskreno da ćemo svi jednog dana biti na jebenoj livadi s biljkom u ruci bez represije.
I zajebi zajebanciju kad se nađeš iza rešetaka, a našo sam se ni kriv ni dužan malo ti drukčije oko izgleda. Pgotovo pod psihoaktivnim supstancama koje sam izbjegavao posljednjih mnogo godina. JEdno je kad to zamisliš drugo kad se DOGODI. Jer i ja sam zamišljao i gledo drugima kako se događa, al nije isto da ga jebeš.

I donesite predrasude kakve hoćete, ok, al daj ne serite više molim vas. I ti Almira dušo što god da jesi, nemam predrasude al znam kakve virtuala produkte ima, fino ti pošalji privatnu poruku pa ćemo pričati ovo ono.. nisam gejčina, i volim ženski spol, al ako smo svi isti onda smo svi isti oko u oko.

I Ero, da opet si bio u pravu.
Fali mi ljubavi, baš mi fali... al ne ljubavi od žene (ni od muškarca pogotovo :icon_lol: ) nego razumijevanja...
U jedno sam samo siguran ovih dana. Mirno spavam.

Ja se odjavljujem od ove teme s molbom samo da ne serete. Najbolje briši sva ova govna.
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
nije to do ega, već ludosti, dosade, i monotonije ustaljene...pa šta ako sam priodan, zašto bi išta bilo sranje, da nema drugog mišljenja kakvo bi ostalo? ja sam tu u trenucima svoje radosti i spoznaje, nit glumatam, niti sam žensko, shvatite već jednom...a imam jaku želju da se otkačim jer to jedino o(t)pušta,,,a ono za to da prođemo zapaliti, nisam još dovršila ideju, jer sam u međuvremenu skrenuo s teme :D vidi, ostao mi tik ženskog roda :) ....čekaj koji dan, da se fino i dobro napušim, tad će ideja biti potpuna, tu, je osjećam je.... as ti ega.... evo pjesma... :)
[YOUTUBE]mSoGoJAOJWg[/YOUTUBE]
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
e samo vuja tu neče pomoči...nije onda fora,da bazdi celi forum....ovde nema lekova,plastičnih *****a...mislim,da če ti koncert Cece i flaša konjaka vise pomoči-nego vutra.org

top model-na ustima mi žvalja
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ma ne kužiš ti moje monologe :) a ja baš se prisjetila malo prije šta ova tema zapravo traži odnosno predstavlja, a ko naručena za mene :)) ma ljudi napušen sam ko vjeverica :))) šta vas briga uostalom.......ne pomaže meni ovaj sajt, nego ja vam,,,,možete me otjerati i ja zadobit ću svoj mir, dotad ću da krasim vaš ;) legala dakle...pa nisam još vidio, a pratim ovaj forum i nisam ništa dojmljivo uočio, samo neki flajeri šta već jesu i majice i tzv, zabave vaše šta imate vremena se zabavljati...moje ideje su kontroverzne vama a zasnivaju se na ljubavi ljudi, cilj je meni legalizirati ovdje ljubav najprije, jer vi slijepi steko miševi crkvani :p što se ljubavi tiče, ali samo tako znate, a ja i moj ego i moja ljubav i moja ma, moje sve, tu sam...među vam gdje poslan sam ko i vi što vas nešto tjera da ovdje bdijete i utjehu tražite....nego stvarno dobro mrda guzom s onog videa prvog ženska :)) to , ništa više :))) iam još dva cm jointa za sutra već smotanog, jer pušio pred dve ure 3 cm šta me ubilo :)) samo za surove, veli tema :))) pa ja iskren šta sad mogu biti LOL....čina veli lik
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ahtung Ahtung ba!
Novo vrijeme u našem jeziku!
Stručnjaci su odvojili tzv. "perfekt futur" - primjerna situacija :
Čoban tjera goveda, pa se dere :
"Jebo sam te, kad te uhvatim!"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Teglica_Unka

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ovdje sam nešto započeo, trebao bih već i završit.... gle, stvarno drukčije pričam :D al ne kužim ti ja te, zaboravio sam zapravo, jer to sam davno učio, a nije mi bilo tolko na pameti,,, šta ja se moram svakom pravdat, hm... a takav sam mili brate, i ove riječi što ih pišem što ih izvlačim neznam nisam gdje, a i ne pričam tolko u privatnim društvima, a eto volim izgleda u sebi pametovat :) meni nije cilj bio zapravo legalizirat kolko se sjećam, travu, a meni je zapravo bio cilj uzdrmati svijset o štetnosti ali ne tolko o štetnosti kolko o zabludi cigarete....ljudi moji zapalio jučer joint šta ga sredili s frendovima i sačuvao za sada malo prije polovicu, a prije gledao sam svaku priliku da iskoristim da si zaplaim malo, bilo to tuširanje ili odlazak u dućan...a ovo je nešto posebno što se više navikavam, zapravo sam prije mislio da kad ću imat veće količine da mi se neće pušit tolko, ali malo morgen, iako sam to nedavno tek imao dok sam čistu pušio, ali uviđao sam gdje pretjerujem i evo sad nastojim energiju sačuvati za ono što mi se bije... i svaki put kad pušim umjeto da uživam u svome miru i da dišem kao što se u zadnje vrijeme spontano prisjećam da treba, ja moram drugima kompanjone uvjeravat kako me doista puca jače i onako kako i treba... duhan i ima svoju svrhu ali na način kako ga konzumiramo to nema logike, dok nisu tvornice počele proizvodit duhan, (ajmo nešto zaraditi) ljudi nisu ni pušili, a koliko samo dima ta pluća podnose, a gušimo se u njemu... ko indijanci bi trebali pušiti, ritualno.,a i ko zna šta ne meču sve u duhan kako bi kupci bili zadovoljniji i kupovali baš njihov duhan... http://s.seebiz.eu/files/img/2007/11/23/duhan.jpg ova salata nema logike da se mješa sa ovom ljepotom http://www.hale.mistral.co.uk/Danspics/marihuana xmas tree copy.jpg baš čudno kako to nije opče poznato u svijetu , razlika duvanja čisto i mješano, a ovo je blagoslov što me svakim danom uzdiže ka svojim odajama, čista... sve više uviđam koliko je šta važno, prioriteti... i to je meni bio prioritet, ovdje s vama družiti se, ali sve je manje vremena za to...
što se tiče legale, ja sam sanjao u svojoj mašti razigranoj nekoć da će trava biti legalna, i to ubrzo... a meni je cilj bio zapaliti s nekim pa me eto ova ilegala zasmetala i evo zamisli sinoćne... da li bi mogli napisati kakvo pismo, i uputiti uh predsjednicima triju dražava zasad tu na balkanu, pogađate koje :)) a crna gora i ostali kad naprave autocetsu :) i zatražimo javno da želimo se okupiti na trima mjestima u prolječe ljeto i jesen ovu, negdje u zabiti takoreči na nekom selu da se družimo sprva mi balkanci a ko hoče neka i dođe, samo da pušimo u miru bez ikakvih demonstracija i osvrnemo pažnju javnosti da smo i mi ljudi, i želimo da se i nas poštuje, pravom slobode građana, jer trava se ionako puši i nikad ju neće iskorjeniti iz ljudske duše, jer dio je prirode, i to najljepše.>. čak ni nemoraju odobriti, ali sramota za njih, a tražit ćemo i razlog ako nam ne daju pravo na druženje! u miru... ponesemo muziku neku(baseve mislim)) i spržimo svega po malo, i proširimo kolektiv ljubavi i tolerancije hej, na ovim prostorima.... žešče nego woodstok bi nam bilo :)) a šta da vam kažem više.... šta kažete ? :)

:family1::chef2::leafblunt: