Samozalijevanje - pitanja i preporuke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2012
32
5
8
41
Znaci ljudi mislio sam na vikendicu postavit par pitara koji ce imat dosta rupa na dnu stavit cu ih u jupol kantu sa vodom da budu umočeni 30% , to sam napravio prosli put izbusio poklopac jupola tocno da pitar upadne a da bude umočen samo dnom par centimetara u vodu, sve je bilo super dok nisam doso za 2mj kad mi je biljka pocela cvjetat , dignuo sam pitar iz kante jupola kad ono unutra sve zeleno od algi , iz tog pitara na rupe je poceo korijen izlazit masovno u tu vodu i korijen je bio sav zelen i smrdilo je po algama sve , unutar jupola sve stijenke zelene , al biljka je bila mala i u cvjetanju sa 1 sredisnjim cvjetom i nije izgledala sjebana ni malo meni se cinila zdrava ,

jedne noći sam išao zapalit na balkon posto nebudem na vikendici često , a ta biljka mi je bila na balkonu ,uglavnom išo sam zapalit joint i onako smijem se pusim i sjedim kraj biljoze i idem uzet guc pive kad ono jebeni šišmiš u mraku mi se skoro zaleti u facu , skočio sam ko pi*** i ispustio pivu staklenu na pod , nije se razbila nego je učinila jebenu buku , popeo mi se otac na gornji kat i uđe mi u prostoriju i iščupa jebenu biljku, i sad planiram ponovo nesto tako jer sam vidio da bez zalivanja 2 mj je uspila izdrzat , samo sta sljedeci put necu pušit na jebenom balkonu di je biljka jer sam pametniji ovaj put za jedno iskustvo haha , primistit cu je na vrijeme vanka negdje , vec su u pogonu 3 biljoze nove stavljene prije 2tjedna , kad odem tamo stavim slike ubrzo.

od vas trazim sljedece , da mi odgovorite na pitanja :
1.Kako se rjesit algi , jesu loše , jel mi mogo korjen istrunit radi njih s vremenom?,dali je to zbog toga sta je pitar sa rupama bio stavljen u kantu s vodom , znaci dali je kriv kontakt zemlje s kantom punom vode , jesu se zbog toga stvorile alge , vidio sam princip sa konopima s pomocu kojih ce mi biljka sama povlacit koliko joj treba , sta kazete?

2.Imate li neki bolji nacin samonavodnjavanja , kakva su vasa iskustva

3. dali ima veze sta sam posadio random sjeme iz kesice dilera u ovo vrijeme posadjeno je negdje 10og dana u 11tom mjesecu..

4.nenamjeravam gnjojit ni nista zelim sadit u zemlju sa pepelom humusom piljevinom i malo stiropola ,nista drugo
oce to udarat išta , sjeme je od dobre sorte pusio sam to ucinak je bio stoned

Pozz dragi groweri , stvarno mi je pun ***** pušenja usranih dilerskih sranja , nemogu vodit normalan zivot koliko patim za normalnom travom jedino mi je hebena trava u glavi jer su zadnjih 3 mj sranja teška u kvartu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XRumerTest

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
1. Treba mijenjati vodu
2. Ima, potok ili da voda kapa polako nikako umočeno stalno u vodu
3. Hladno je, voda sporo isušuje, kad je predugo vlažno eto algi. Ne sadi se napolju u 11-om
4. Pepel utječe na PH, piljevinu ne trebaš, eventualno malo stiropora

Ovim tvojim načinom češ i dalje biti ovisan o dilerima. Imaš i više nego dovoljno tema da pročitaš o svojim poszavljenim pitanjima.
 
28.05.2012
32
5
8
41
Bogeyman je napisao(la):
nemoj mi reci da su ti biljke napolju
jesu haha na balkonu na vikendici :) , stalno je bio umočen pitar u kantu jupola sa vodom i procvitala je biljka ovo lito i onda mi je otac bacio , nastale su alge i sve al nije bilo vidljivih problema na biljci ..

znam sve .. sad je hladno al jel postoji mogucnost da uspije? , ocu je stavit u kuću ? da stoji iza prozora ? , nemam mogucnost indoor grow tamo
 
28.05.2012
32
5
8
41
zasto ne , stavit cu unutra kuce nek stoji dobijat ce sunce iz vanka ventiacija 0 stajat ce u zatvorenoj prostoriji (prazna soba)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Možeš ti dobiti biljku od nekoliko desetaka centimetara ali to može biti samo za ukras i da rečeš da si sadio travu. Zapaliti ne budeš bez adekvatnog svjetla.
 
28.05.2012
32
5
8
41
http://www.anony.ws/image/kb3E - SLIKA 1
http://www.anony.ws/kb3x -SLIKA 2
http://www.anony.ws/kb39 - Slika 3


pocela je cvjetat :) , u sredini pistile lagano izbijaju , žena je .. nadan se da ce bit bar koji gram da vise i ja provam kako je to uzgojit sam biljku i popusit je .. jer toliko neuspjelih pokusaja , sad san pun znanja i idemo u pobjede , ovo je zimsko pokusavanje ako uspije uspije , dok ne dode toplije vrijeme tada cemo sa uzgojem ozbiljnijih vrsta ;) , ljudi imam pitanje mislim narucit sa http://www.growshop*****.com/onlineshop/contents/en-uk/d76.html , poslat cu im kuvertu i sve to i oce to doc uopce? , kakva su vasa iskustva sa aliena , fala! ,amo misljenje sta mislite oce mi uspit ovo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
28.05.2012
32
5
8
41
znam sve sta vi govorite ,znam da korjen nesmi bit izlozen svjetlosti i to cu rjesit kad nabavin neprozirnu traku jbg nisam ima , u posudi u kojoj je voda je kamen jedan na kojem stoji taj pitar da se ne dodiruju pitar i voda .. a taj pitar ima rupe na dnu , tako da nece istrunit korjen vec sam radio ovo i dosao do cvjetanja i procvitala mi je i onda mi je doša stari i bacia , jbg nismo svi face da mozemo growat doma , nekoga bi uveselia 1 cvit da ga sam ugrowa i zapali samo da vidi kako je to .. jbg patim za tim da ja ugrowam nešto znan da nije vrime ni datum al jebiga sta bude bude , vi mi mozete dat savjete kakav sistem samonavodnjavanja da napravim jer sam svako tjedan dva na vikendici .., vidite koji je princip krpa vuće vodu .. je da je vlazna zemlja stalno al sta cu kad nemogu bit tamo stalno i zalivat , neman para npr za narucit sjeme priko aliena , kad nabavim para nabavit cu i sjemenke lowridera kad bude bolje vrijeme na tom balkonu ce bit pun ***** sati sunca i bit ce lipog vrimena ovog prolića pa sve do 9tog 10tog miseca tako da tad cu se ozbiljno uvatit ovo zasad je ***** samo da vidim mogu li dobit cvit zimi
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
ajooj vid mene, ja gledam slicicu a ono mi se sve slabo vidi. dobro onda to je ok, mislim drago mi je da je zena. izvinjavam na ludackom pitanju
 
28.05.2012
32
5
8
41
dobro napreduje al zahlađenje jebeno bojin se da je to nece ubit? , zasad sve dobro boja je super par listova na krajevima suhi samo malo , al inace sve dobro fima san je dok je u cvjetanju i izrasta je novi kat :) , uskoro slike !
 
28.05.2012
32
5
8
41
egZTH.jpg
yAoUz.jpg
4RD5Z.jpg
fXiQc.jpg
RlJeX.jpg
bSiDW.jpg
sAmP6.jpg
 
28.05.2012
32
5
8
41
ovo je prije par dana a ove di je koristen LST su najnovije slike .
sEMCi.jpg
uSFbT.jpg
ima li ko ikakav savjet ,znaci ja nisam gnjojio sve je na princip konop povlaci vodu iz spremista vode tako da (samozaljevanje) ja nisam tu samo dodem pogledat svak par tjedana.. uglavnom sada je 60ti dan cvjetanja , sta kazete kada je gotova ?? , pistile su smeđe na gornjim cvjetovima ali na ova 2 najdonja tj samo 1 se vidi izbijaju bijele pistile , koliko vremena još šta kažete? , a tako je mala :(( jadnica prezivila hladnoće i sranja , dobro da je ziva :)) ugl prisadia san je 55ti dan cvjetanja u veći pitar tj ogroman :D, SAVJETI HVALA!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDIĆ