Sanniesshop.com ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelite li Sanniesshop ovde?

  • DA

    Votes: 2 9,5%
  • NE

    Votes: 19 90,5%

  • Total voters
    21

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Za clanove i administratore! Hoce li biti tog marketinskog dogovora sa s.shopom? Zelite li sanniesshop ovde? Dokle se stiglo i kakva bi moguca pomoc trebala ?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
več je u dogovru,zadnji mail od njega pre, dva dana konkretno,na njemu je da pripremi prezentaciju..
hvala na pomoči
malo buni ta glasačka opcija..???
možda možeš gde drugde pomoči,javi se nekom moderatoru ili administatoru ili na mail vutra.organizacije
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Glasacka opcija je vid demokratskog odgovora i odluke?!Uz postovanje Ero ali ja ne zelim da radaim u ovoj organizaciji,zelim da pomognem u ovom slucaju kao i u mogucim ,znaci da se nece desititi da ja nekog vucem za rukav a po najmanje modove. . . . . . .sannia zelim ovde iz 3 razloga,motarebel,sannie i jeftina genetika,eto razloga ovog posta i teme. . . .pozdrav.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Wietforum i Sannieshop trebaju postati prijatelji vutra.org
ne samo oni Belgijski forum uzgoja takodje...
U planu otvaranje foruma,nemenjenog stranim gostima foruma..
Treba približati i predstaviti sve veče i bolje brendove i pomoči svakom Balkancu otvoriti grow shop,smartshop,...
Takodje ali realno do kraja jseni se pripremiti za najbliži sajam Cultiva/Wienna sigurno jer želi suradjivati sa vuta.org ...njihovi sponzori dali kontakt za nas... mediji,koji pokrivaju cannabis kulturu-fanzini,magazini
objavičemo uskoro,kad krene malo..tek smo počeli


Ovu prvu veču akciju..smo započeli-uradili bas zajedničkim silama... jedan napisao predstavljanje,drugi lektorirao,treči preveo..sve u 24h i poslano... stigli odgvori odmah svi:))
Radi se akcija za predstavljanje breedera,seed banks... svaki mesec drugi,treba predstavti svoj brand..tad bi trebali biti extra popusti za nase članove..navešče u predstavljanju legalne distributere...
BIG UP BALKAN!

takodje nameravamo,moramo podržati oko otvaranja grow shopa,hemp shopa.. na Balkanu. Balkancima sa željom ili koji planiraju tako nesto....naravno nek posluje u skladu sa zakonom!!!
Ipak če imat korist nasi članovi,vlastnik shopa i nasim državama plačamo porez...
nas zadatak je,da mu pomognemo....naravno,da taj neko ima nesto soli u glavi i poštovanja do mogučnosti potrošača Balkana...

otisao sam of topic

počeli smo mrdati i vani malo jače
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Doduse,nisam upucen sta i kako radite vec duze vreme.Voleo bi da to sve tako bude i da ste sistem organizacije promenili.Mogli ste imati Hendriksa ovde jos pre 1 ili 2 godine ali nece on vama da se javlja nego vi njemu.Isto je i za Subcoola.Bice lepo ako ste se otvorili da ljudi objasne ponekim growerima oko PH,LST . . . samo mi je zelja da vidim te postove . . . izvini OFF TOPIC
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Trenutno sam u basti pa i ne mogu da napisem sta bi zeleo ali mi se vecina ideja svidja.Drugom prilikom vise . . .