Santa Sativa x3 [400w HPS]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2015
16
4
8
28
Pozz svima. Kao prvo htio bi se zahvaliti svim clanovima foruma koji su pokrenuli ovaj forum i koji su pisali o tolikim temama bez kojih dosta sadasnjih growera nebi uspjelo. Nakon mog prvog neuspjesnog growa odlucio sam provesti 2 mjeseca citajuci teme sa foruma kako bi moj grow imao nekog smisla. Dosta toga sam naucio ali isto tako jos dosta toga moram nauciti. Dakle da pocnemo...

Sjeme: santa sativa x 3
Zemlja: florafin (ph 5.0 - 6.8)
Box: homemade 1m x 1m x 2.5m
Lampa: 1 x 400w HPS
Ventilacija: 3 x vent od hladnjaka od auta
Folija: obicna kuhinjska
Ostalo: digitalni mjerac temperature, digitalni ph mjerac
Posude: 3x 10L i 3x 25L

Znaci sjeme je jucer stavljeno na klijanje. U zdjelicu sam stavio toalet papir, namocio vodom iz pipe ciji je ph od oko 7.7 te sam preklopio sa jos jednim komadicem papira i ostavio na sobnoj temperaturi na mracno mjesto. Mislio sam ih staviti prvih par dana u improvizirane posude od prerezane flace (1L) te ih kasnije presadit u tegle od 25L. Imam jos posude od 10L ali mislim da bi to bio samo nepoteban stres. Od treninga mislim raditi "super cropping" i LST. Sto se boxa tice jos nije zavrsen. Sa proslim je bilo problema sa visinom, folijom, ventilacijom itd itd.. Ugl. box ce biti kao sto sam rekao 1x1x2.5m, nekako cu "naljepit" foliju na njega da ga ventilacija ne sj. kao sto je bilo na proslom. Ventilaciju cu improvizirat sa ventilatorima od automobila jer mislim da su dovoljno snazni da omoguce potrebnu cirkulaciju friskog zraka. Sutra planiram za dva ventilatora napraviti nosace i "boxove" u koje cu ih stavit kako bi smanjio buku koju proizvode te kako bi imali neki "usmjerivac" kroz koji ce zrak prolazit. Znaci jedan ce bit da upuhuje zrak, jedan da mijesa i jedan koji ce ispuhivat zrak. Mislio sam ih spojiti na 500w napajenje od kompa, mislim da ce jedno napajanje za njih tri biti dovoljno. E da i da ne zaboravim jos mi je ostalo naruciti mjerac vlage i souu moze poceti. Nadam se samo da cu uspjet sve pripremit na vrijeme te da cu ovaj put imat malkice vise srece :skot::
Svaka kritika i savjet uvijek dobro dosao!! :idea::respect::vutra:
 
Poslednja izmena:
30.09.2015
16
4
8
28
Nemam bas neku ponudu zemlje( tocnije to je jedina koja ima).. Drugi slican ducan je udaljen cca 40ak km :razvaljen:: Cili je rekao da prema omjeru hranjivih vrijednosti zemlje da bi trebala biti ok... A i ostala mi je od proslog growa vreca mislim da je od 50L
 
05.11.2015
139
167
43
Sretan grow,
mislim da ti nece trebat na ulazu vent, rade si ga ostavi kao rezervu za jos jedan ispusni u slucaju da ces imat problema sa temperaturom, nabavi neku sliku da vidimo kak to izgleda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
30.09.2015
16
4
8
28
pozz svima. Eto meni je stvarno zao sto vas nisam obavjestio ali osobno sam odustao od growa.. jbg neki strah je konstantno prisutan i jednostavno nisam se htio opet upustat u tako nesto.. mozda jednog dana tko zna.. Admine mozes zakljucat temu, stavit je pod nedovrsene ili sto vec. poss svima!! :(:puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dim92
18.09.2015
123
86
28
Trebalo bi nekog pravnika ubaciti u tim. Svi smo mi u nekoj meri paranoični. Rupa mora da postoji u zakonu. Uzgoj u medicinske svrhe ili nesto slično...
Jedan admin bi mogao da bodri ljude i pravno ih posavetuje.
Ja sam razmišljao o totalnom isključenju sa ovog sajta ili da se konektujem sa različitih IP adresa povremeno kad zatreba.
 
18.09.2015
123
86
28
Iskreno, povremeno me uhvati neki strah od zakona. Planiram da napravim ulje da mi stoji u boksu u slucaju da me nahvataju moraće i njega da oduzmu. Tako da od "proizvodnje i stavljanje u promet opojnih droga" nece biti nista. Mislim nista opipljivo za sud. Mozda nadrilekarstvo ako ga ima u zakonu. Mada mislim da je nadrilekarstvo prekrsaj a ne krivično delo.