Sarkoidose

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2017
16
23
3
47
Hy. Evo da se prikljucim ovoj temi. Naime imam bolest zvanu Sarkoidose. Uvecane ili upaljene limfne cvorove na plucima. Naime u zadnjih par mjeseci je poceo da se siri tj. Uskoro krece sirenje na tkivo pluca sto znaci da bi mogao imato problem sa kapacitetom pluca. Smanjit ce kapacitet . Bolest mi momentalno ne smeta. Nemam bolova. Da sprijecim sirenje krenuo sam preventivno sa uljem. Da li moze da utice na Sarkoidosu?
Ima li tko informaciju ili iskustvo sa ovom bolešću? Hvala

Ah da. Posto radim pitanje kako izbjeci omamljenost ili dekoncentriranost da bi mogao normalno funkcionirati
 
Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
sigurno da moze pomoc treba samo pogledat dali postoji vec znanje koji cannabinoid njbolje utjece na tvoju bolest ako ne napravit neko ulje fini mix 2-3 biljke indika sativa mozda cak i neka cbd sorta uz to a sta se tice omamljenosti i dekoncetracije sve se da napravit da se ljepse dozira pa mozes kontrolitat to da nisi bas jako high ,preporuka izrada svog ulja i onda napravit bio mix kapsule sa ulje jer na taj nacin ce se smanjit omamljenost i povecat ucinak ljecenja jer kapsule rade fino preko limfnog sistema sto tebi ovdje je velik plus
 
26.08.2017
3
3
3
42
Tvoji simptomi ukazuju na neke upale u tijelu, a kako se ne zna pravi uzrok bolesti, to vjerojatno ukazuje na moguću prisutnost parazita. Potrebno je provesti antiparazitnu terapiju da bi se očistilo tijelo i osnažio imunosni sustav. Trebao bi promijeniti prehranu, potpuno izbaciti šećer u svim oblicima, bijelo brašno i mliječne proizvode i prijeći na zdravu prehranu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Darkland
08.09.2017
16
23
3
47
Hvala na odgovorima. Vegman , radi se o autoimunoj bolesti. Tako da nema veze sa parazitima. Naravno da zdrava hrana ne moze stetiti samo ne vjerujem da u ovom slucaju moze i pomoci. Postoji kortizonska terapija ali bi vise stetila ostalim organima pa se ne preporucuje.
 
26.08.2017
3
3
3
42
Većina autoimunih bolesti je uzrokovana parazitima i/ili trovanjem teškim metalima (živa, aluminij...). Službena medicina to ne priznaje kao što ne priznaje ni najvažnije stvari za liječenje skoro svih bolesti, a to su: ulje od kanabisa, vitamin B17, MMS, jod i antiparazitnu terapiju koja je upravo prije desetak dana zabranjena u Hrvatskoj po direktivi iz EU-a. Pokušaj pročitati rad dr. Hulde Clark i njenu antiparazitnu terapiju. Prirodna i zdrava prehrana je najvažnija stvar za ljudsko zdravlje i s njom se može poboljšati ili izliječiti većinu bolesti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker
08.09.2017
16
23
3
47
Posto mi se niko nije javio sa iskustvom o lijecenju sarkoidose evo da ja budem prvi. Krajem Augusta sam počeo sa dobijenom dozom od 5ml. Radim pa mi moraju doze biti minimalne da ne ugrozim sebe ni druge. Tako da jednu spricu jos nisam ni potrosio. Sredinom Novembra radio sam kontrolni CT. Radiolog me zvao u ambulantu na razbovor. Pitao me koju terapiju imam . Naravno rekao sam nikakvu. Kaze dobro je da niste koristili kortizon jer se bolest sama povukla. Uspiredio je ct-e od juna sa ovim i pokazao mi samom da vidim razlike. Pluca su se ocistila kompletno a sarkoidose se zadrzala jos samo u centralnom djelu oko dusnika. Dok. kaze da je oko 80% nestalo. Pre sedam dana sam bio kod plucnog koji je napravio rtg i potvrdio da plucna krila vise nisu u kvrgama vec glatka . E sad da pitam kako to ide sa pauzama. Vidim da spominjete da je potrebno praviti pauze. Kad koliko i jeli to neophodno?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sarkodioza se lječi uljem kanabisa. Bolest ti je upozorenje i ako ne odreagiraš, je velika mogućnost, da se razvije rak u tijelu.
Dobro je uzimati terapiju uljem i pušenje kanabisa na vaporizer.
Kažeš pauzu, to se pravi, kada si izlječen. Kod tebe za sada to ne dolazi u obzir.
Nastavi s uljem, s time, da malo pojačaj dozu. Kada ti potvrde, da je nigdje nemaš, onda još uzimaš 2-3 sedmice.
Tada ideš iz THC ulja na cbd ulje. Kada bude to vrijeme, mi se javi.
:clap::na dobrim vjestima:thumb:
 
08.09.2017
16
23
3
47
E te dobre obavijesti najvise meni gode. Godinama vucem to sranje . Prvo su me par godina pogresno ljecili i dok nisam udario sakom o stol u ordinaciji poceli su da kontaju da nemam giht vec da mi nozni palci oticu od neceg drugog.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
To je plakat od nekog predavnja. A prije godinu dana su za cbd ulje trebali mišljenja specijalista kao i kod nas. Možda se je nešto promenilo.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Darkland nemoj mi se ljutiti, nisam mislio ništa loše, čak nisam puno ni zagledao kad sam skužio šta je. Zato sam i napisao kako je u Njemačkoj bilo prije godinu , možda je sada skroz drukčije.
 
08.09.2017
16
23
3
47
Darkland nemoj mi se ljutiti, nisam mislio ništa loše, čak nisam puno ni zagledao kad sam skužio šta je. Zato sam i napisao kako je u Njemačkoj bilo prije godinu , možda je sada skroz drukčije.
Ma nema ljutnje. Mene je plucni doc ismijao kad sam ga pitao za savjet i da mi propise. Kaze da nema smisla i da bolje odem sa porodicom negdje u provod umjesto da bacam pare. Potrosio sam 5ml i nabavio novih 10 ml . Od kad je dozvoljeno medicinsko koristenje proradile su i udruge i savjetovalista na tu temu. Naravno bez potpore farmacije ili drzave.

Pitanje . Za novu dozu kazu da je provjeravana koncentracija u labosu. Nekih 60 i nesto % . Koje su odprilike normalne vrijednosti
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
to bi bio ok za thc ulje evo ovo je neko recimo balansirano thc cbd ulje npr
27,00 CBD
38,00 THC
0,01 CBDA
0,01 THCA
3,60 CBG
5,00 CBN

ovo tvoje od 60tak posto thc imace ostale kanabinoide u manjem omjeru a to bi bilo ulje neke dobre indike sa takvim postotkom thc-a
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Darkland