Sarma U Kornetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sarmu u kornetu

  • Bi

    Votes: 0 0,0%
  • ******

    Votes: 13 100,0%

  • Total voters
    13

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kupio bih to. Sarmu slasno pojeo, a kornet spremio u novčanik i čeko trenutke kad bi kupio kilu sladoleda u marketu. mmmm sladoled sa umakom sarme bila bi još jedna poslastica.

A što? sarmu u tanjuru jel tko već izmislio il?
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
lol
sviđa mi se ta tvoja ideja....kornet je prilično praktičan...ali bolje ne sarmu bolje ćufte u kornetu onda baš imaš one prave kuglice i još napraviš neki malo deblji kornet...
no postoji veliki rizik da netko dobije pokvarenu ćuftu...
zamisli to, tvoja ćufta u kornetu postane hit a kad ono bam(!)...
masovne probavne smetnje
svi u isto vrijeme na wc i logično dode do gadnog problema preoptereti se odvod i cijela hrvatska se potopi u dreku
no ne brini za to će vjerojatno okrivit globalno zatopljenje
zato mislim da ti je ideja vrlo inteligentna mislim ne možeš najebat a bit ćeš bogat

ćufta u kornetu rules!!
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Hehhe Pampers, koja ideja - e da, statistike su dobre, štoviše - sve bolje ;) - paeo, kupila bi i ja .. a kornet bi moga bit i dvo-, 3-, 4slojni, pa da sloj-dva budu od kupusa :D ... a umisto šlaga/čokoladnog preljeva/mrvljenih oraha - pire! Hihih da sarma u kornetu - a more more, bolje negna, recimo, štapiću :))
 

hadebili

Banned
Banovan
11.09.2007
6
0
0
101
vrlo zanimljiva deja, stavise pametna, kao prvo bila bi jeftina, kao drugo veoma zdrava( imala bi oko 15g proteina, malo kalorija pa ne bih bio svinja, kupus je do jaja zdrav i lak za varenje), kao trece je feeling do jaja, idem ulicom i jedem sarmu haha pusite ga. Ideja je vrlo ozbiljna.:spcartman: