Sasavi eksperiment led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledledeni

Aktivan Član
08.01.2021
268
720
93
Hvala @truare ❤️ :respect:
Edit: Onda cu ostaviti da radi led tuba dok ja zamenim panel, a zapravo imam opciju da ostavim i 2led e27, posto od ukupno 16ledica 14je na panelu, preostale 2su odvojene tj na drugom kablu. Samo sto ja nemam pojma da li su zavrsile sa izduzivanjem :zvezda::Nadam se da jesu, posto vise nemam ni cm viska ::ludak::a nemam bas ni nekih solucija za kropovanje...
 
Poslednja izmena:

Ledledeni

Aktivan Član
08.01.2021
268
720
93
Ova veca desno je hermafrodit ‍
Owl What GIF by Honda
IMG_20210301_014344.jpg
 

Ledledeni

Aktivan Član
08.01.2021
268
720
93
U smart potovima su. Mora lagano da se sipa voda min. 10ak min. da ne bi curilo sa strane. Natopim ih za sve pare, a vec sutra suva zemlja i lagani potovi. Nekako mi nije logicno da pot od 11l pije par litra vode... Nije mi problem da ih polako pojim vodom koliko mi je problem sto svakog dana po min 2sata buljim u ovu vecu i trazim bananice... Moj savet svima, nikada nemojte saditi ne provereno seme.
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Nemoj odma sa full dozom, postepeno kreni sa 1/3, pa par puta sa 1/2 kad bude red za gnojenje opet dok ne dodjes do fulla. Te fleke mi izgledaju kao mehanicke. Da li ih ima na jos mjesta ili si zatvorio vrata boxa na tih par listova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ledledeni

Ledledeni

Aktivan Član
08.01.2021
268
720
93
Ja im od početka dajem skoro pola doze tj 3ml na 1L. Mislim da nisu mehanicke, ima ih na jos par mesta. Evo ona prva sl. list pri vrhu grane, osusio se sa strane, pipnem ga tj. protrljam ga, a on puca, skroz je suv i krh onde gde je promenio boju.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Odlican dnevnik, cisti primjer kako se moze, i kako forum pomaze. :respect:
Dosao si sa led trakicama, svi pljuvali, nisi se dao, istrazivao si i pitao za pomoc, dobio pomoc i primjenio je.
Krenuo si s losim semenom prvi grow, sto evo meni se cini nije lose, jest da ti je bilo tesko i frustrirajuce, ali imas ogromno iskustvo koje rijetko koj grower ima nakon prvog growa. Svaka cast kolega, samo tako napred i ne brini mnogo, uhvatio si dobar ritam, a biljke ce te zasigurno nagradit, sretno do kraja :popcorn:::popcorn::
 

Ledledeni

Aktivan Član
08.01.2021
268
720
93
Hvala @FatOne :thumb: iskreno, nisam bas ni ocekivao da cu stici dovde bez ventilacije. Seme nije lose samo sto nije prva ruka.
Sve sam radio sa uzivanjem, jedino sto mi je frustrirajuce, je trazenje bananica na ovoj vecoj... Razmisljam sta da radim sa ova dva njena klona, jer ne bih da ponovo prolazim kroz to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Baci te klonove, barem bi ih ja bacio i narucio sjeme.
Nije velik ulog dok pogledas koliko je stabilnije.
Opet treba znat da ima i brendiranih nestabilnih. Npr gorilla breath od HSO ovdje na forumu rijetke uspjele.
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Kako to da nisi pročitao (ovde) da su došle dve pošiljke, OSS i seedsman, u Srbiju? Prva prošla NS carinu, druga BG carinu.
 
Poslednja izmena: