Satisfaction By OC 2014 (Crimea B, 8 Ball, Skunk#1) MH 250w-400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
8 Ball kush ll
Arjan haze l
Crimea blue lll
Skunk#1 lll

Box 1,5 x 1,5 x 2,00
400w HPS + 250w MH
Klasman Ton substrat / Klay substrat
potovi 12l
Hesi program od samog pocetka.

Usamljenicki je ovo hobi i volim podjeliti sa vama ono sto radim,tako da evo iz growa u grow.
Prosli put sam malo bauljao po cbd-u..ali mi se to cini malo nedoreceno,kao lovacki gulas bez zacina ili pivo bez alkohola.
Cbd motati u rizlu je mozda i zloupotreba...ako duvam hocu biti naduvan,kreativan,pokretan...raspolozen za sve a cbd je ipak nesto drugo.
Viva la thc...zbunjen i osamucen ;)

Box je dozivio nekakve promjene.Kupio sam odlicnu plasticnu paletu od jednog baustelca kojeg sam upoznao kod Mande u birtiji.
Pa evo skrenuo bi paznju na taj dio ,vrlo je vazno da su biljke odvojene od poda ,pogotovo u zimskom periodu.
Rastavio sam akvarij i od njega naporavio terarij za nekog reptila ali se jos nisam odlucio kojeg tako da mi je ostala vodena pumpa koju sam ubacio u box i sada konacno necemu sluzi.


pumpa na sebi ima ventil koji mogu otvoriti i zatvoriti po potrebi dok zaljevam.Konacno zaljevanje predstavlja zadovoljstvo.
Pumpa je spojena na bure od 70L u njemu je grijac koji odrzava temperaturu vode na 26 stupnjeva i pumpa usput ozracuje vodu konstantno bez prestanka.
Ph vode reguliram prije zaljevanja.

Male promjene je dozivio i karbonski filter
malo sam skratio cijev i sve to zabio u plafon haha

evo jedna zajednicka....cure su stare 26 dana.prva slika je starija a ova druga je od danas



i evo redom ...Arjan haze

Crimea B.

8 Ball kush

Skunk#1

Sve su bile posadene u Klasman potground H zemlju ali sam ih u kljucnom momentu presadio u Ton subtrat od Klasmana.

Do sada su dobile na samom pocetku malo root stimulatora pa vodu i poslije toga full dozu..Power Z-Super V-TnT-Root komplex-ph 6,5

pozz
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
opa cupa je napisao(la):
Sve su bile posadene u Klasman potground H zemlju ali sam ih u kljucnom momentu presadio u Ton subtrat od Klasmana.
zašto si ih presađivao iz potground H tako malene.. samo mi nemoj reči da i ta zemlja nije baš naj jer sam ja svoje upravo pred cvjetanje prebacio sve u potground H..
btw tu nema dileme dali če ovaj grow biti dobar ili ne... zna se sve
pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
gdje si Kreativac ;) bit ce ovih 650w dovoljno.( zbrojio sam wate)Kada prebacim na 12/12 Mh cu zamjeniti sa hps-om ili mozda cak i ostavim mh,vidjet cu.
Venlo ljudino :thumb:
Ozric..malo je mozda prejaka Potground H...bar dok su male na skankićima se jasno vidjelo da im je malo ljuta :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Pa nije da ali jbg.bit ce valjda ok.Prosli grow sam ih imao duplo vise,mislim na biljke pa se kotrljalo ali svakako cu uzeti 600w cim to financije dozvole ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and weedoye

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Creative je napisao(la):
inace 400+250 nije isto kao 600w u komadu :D
to ce ti se tek kasnije pokazati :)
hehehe... u sto sam se ja uvjerio...ispod dijela gdje je radila 250 w biljke su bile manje...na kraju sam izjednačio na način da je 400w bila višlja za 15 cm od ove 250-tke.
OC sretno. Pratim da naučim, a i da vidim tu zemlju na djelu... ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.