Sator za gajenje,hps sijalice,reflektori itd...Prodajem Novi Sad povoljno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.04.2010
1
0
0
44
Samo da naglasim nesaljem postom i primam samo kes! evre ili dinare nije bitno i samo novi sad

Prodajem sledece

3 satora 120x120x200cm oblozena specijalnom folijom preko 95% svetlosti reflektuje sa svim metalnim dodacima tim sipkicama za drzanje filtera itd...

nijedan sator nije koriscen odma da naglasim samo su rasklopjeni

2 satora su potpuno isravna od toga 1 nema delove plasticne za spajanje ali tu se moze improvizovati

ova dva su po ceni od 7500 dinara
ovaj sto nema spojnice plasticne je 6000 dinara

..................................
dalje

Hps komplet za gajenje cveca ukljucuje reflekor,hps sijalicu 400w,sve povezano e 40 grlo 5 metara kabla,uplajac i prigusnica philips sve povezano zanci samo da se upali u struju
8500 dinara

isto takav komplet povezano sve philips znaci prigusnica upaljac reflektor znaci u fullu samo da se utakne u struju samo sto je 250W za 7100 dinara

2 tajmera analogna za 600 dinara prodajem pojedinacno 350 dinara
2 drzaca easy rolera za refkektore zajedno 1400 dinara odvojeno 750 dinara komad

moj email je [email protected]

Ako neko hoce da uzem sve kompletu zajedno dacu mu popust ustedece mnogo....


SAMI posaljite predlog cene za odredjenu stvar na moj email ja cu vam odgovoriti dali moze za te pare ili ne moze



310 evra sve zajedno pa vi vidite dali to negde ima


Ako hocete moze i zamena ali ako uzimate sve zanci nesto u vredonosti od 310 evra
 
22.04.2010
1
0
0
44
Samo da naglasim nesaljem postom i primam samo kes! evre ili dinare nije bitno i samo novi sad

Prodajem sledece

3 satora 120x120x200cm oblozena specijalnom folijom preko 95% svetlosti reflektuje sa svim metalnim dodacima tim sipkicama za drzanje filtera itd...

nijedan sator nije koriscen odma da naglasim samo su rasklopjeni

2 satora su potpuno isravna od toga 1 nema delove plasticne za spajanje ali tu se moze improvizovati

ova dva su po ceni od 7500 dinara
ovaj sto nema spojnice plasticne je 6000 dinara

..................................
dalje

Hps komplet za gajenje cveca ukljucuje reflekor,hps sijalicu 400w,sve povezano e 40 grlo 5 metara kabla,uplajac i prigusnica philips sve povezano zanci samo da se upali u struju
8500 dinara

isto takav komplet povezano sve philips znaci prigusnica upaljac reflektor znaci u fullu samo da se utakne u struju samo sto je 250W za 7100 dinara

2 tajmera analogna za 600 dinara prodajem pojedinacno 350 dinara
2 drzaca easy rolera za refkektore zajedno 1400 dinara odvojeno 750 dinara komad

moj email je [email protected]

Ako neko hoce da uzem sve kompletu zajedno dacu mu popust ustedece mnogo....


SAMI posaljite predlog cene za odredjenu stvar na moj email ja cu vam odgovoriti dali moze za te pare ili ne moze



310 evra sve zajedno pa vi vidite dali to negde ima


Ako hocete moze i zamena ali ako uzimate sve zanci nesto u vredonosti od 310 evra
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
tvoj komplet je jeftiniji od novog za celih 400 dinara, !!!! odlichan trgovac!!!
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
tvoj komplet je jeftiniji od novog za celih 400 dinara, !!!! odlichan trgovac!!!
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Tajmer mu je ko u radnjama, a nosachi josh skuplji :)

Jbga slobodna zona, slobodna trgovina
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Tajmer mu je ko u radnjama, a nosachi josh skuplji :)

Jbga slobodna zona, slobodna trgovina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.