Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
NIKAD neoj okinut šnjuru (dilera)
moje misljenje da je to najsjebanije sto mozes napravit u svoj sjebanosti
znaci i da im kazes od koga si nabavio opet ces dobit prek picke, i jos ces od njega najbeat jer nea teorije da se ne sazna da si reko...sto manje se kurčit pred drotovima, ono sto se tice baterijski u oci, cvegera, samara, pipkanja tjekom pretrazivanja, NE se kurčit pusti ih nek naprave svoje ak neas nista....mene su sjebali zbog rizli...skurceno totalno...i kak je (neznam vise tko) napisao NISTA potposivat....sjebat ce te....ugl sto mirnije i da imas kod sebe i da ti nadju grass opet mirno jebiga neos nist tu nasli su i gotovo....ak si maloljetan onda je sjebanije jer te mogu privest bzvz jer si poslje 11 vani (iz iskustva) i pretrazete bezveze i nadju ti nesto i sjebanost jos veca...jbg ak si maloljetan onda definitivno NE imat kod sebe, poslje 10 pol 11 kad se picke krenu vozat okolo pokusaj bit s nekim punoljetnim ono cisto jer te ne mogu odvest onda...par mojih savijeta (ugl ponovljeno al ono)
SRETNO SVIMA
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
al iskreno stvarno nakon ovog sam posta... stvarno obzirniji i kad srolamo buksam nekam i onda palimo i nikad vise kod sebe... evo kak san načuo kvart do mene neki dan palo njih dosta... međusobnog cinkanja je bilo i njih 10 palo... zadnji je šutil i tu su stali... :D
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
a gle sjebano ti je...tebi nadju par grama ti okines svog on okine svog to ti je 3 ljudi i to se tretira kao organizacija (ak su svi punoljetni ak ne svejedno al najladji najebe vise) tako da ono...ko sto je vec receno izmisli tipa jbt opišeš mu čegevaru ubacis malo obame i to ti to
 
06.10.2009
40
1
0
34
drito to .. od kud ti trava?? ma neki frajer onak procelav svojih 30-tak godina vani smo bili u parku u gradu dosao do nas pitao nas dal trebamo.. u trenirci je bio tak procelav oko 175 smedje oci i jos je imao neki oziljak na ruci ful velik nemre se fulat..

a oni nek ga nadju xD
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
iz kojeg grada tj. sela potjecao,iz kojeg kuta gledo, njušio
plava gica je plava gica i mogu samo da IM kažem sretan božič i sisaj novu vu.
koju si zaplenijo ovih dana ma gde billi !! CMOK !!
 

skunk555

Banned
Banovan
16.02.2010
0
1
0
29
ma ljudi ovo sta je receno preglup si ako te uhvate jbt kolko sranja imam ja cim vidim drota samo bjezim;)) ak nemres bjezat onda ga tuci puno puta su nas probali copit al istina je nikad ne pusim sam (osim kad imam velku potrebu) al ugl uvijek smo probali bjezat a ak nije islo onda smo na drota isli fizicki su drotovi jaci od mene (imam 16 god) al dovoljan je jedan udarac u glavu da uspijete pobjec probajte isplati se... meni nikad nije cijela racija dosla tako da nemam iskustva s tim iskreno tada vrijede svi ovi tvoji savjeti ma ugl trebas samo brzo razmisljat i ne pravit se pametan i to je to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martin1515
20.04.2009
9
0
0
34
Odlican post brate moj... Svaka cast i jbg sto si morao da naucis na tezi nacin... Kerovi su to drugovi,a kerovi sve nanjuse.
 
13.04.2010
1
0
0
33
Ma ja kad vidim plavce što brže se mičem, čak i ako nemam ništa ilegalno kod sebe, mičem se, uvijek ima onih pokvarenih koji ti podmeću
A kad pušim il' sam u buxi il' u nekoj napuštenoj kući, no kad sam pijan pušim di mi se htije, i marihuanu uvijek imam u jointu u kutiji od cigara
 
13.04.2010
1
0
0
33
Ma ja kad vidim plavce što brže se mičem, čak i ako nemam ništa ilegalno kod sebe, mičem se, uvijek ima onih pokvarenih koji ti podmeću
A kad pušim il' sam u buxi il' u nekoj napuštenoj kući, no kad sam pijan pušim di mi se htije, i marihuanu uvijek imam u jointu u kutiji od cigara
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
kod nas je bio scenarij da je neki murjak preko jos jednog lika prodavao zapljenjenu travu i onda su tako ulovili nekog veceg dilera, a ove ostale pustili ( doduse uz kaznenu prijavu i pisanje 4 mjeseca cini mi se, al barem nisu zavrsili u zatvoru )

ne volim osudjivat policiju jer samo rade svoj posao al ovi su bas bili gamad -.-
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
kod nas je bio scenarij da je neki murjak preko jos jednog lika prodavao zapljenjenu travu i onda su tako ulovili nekog veceg dilera, a ove ostale pustili ( doduse uz kaznenu prijavu i pisanje 4 mjeseca cini mi se, al barem nisu zavrsili u zatvoru )

ne volim osudjivat policiju jer samo rade svoj posao al ovi su bas bili gamad -.-
 
18.05.2010
3
2
0
42
Moj način je da dodjem s srolanom pljugom na mjesto zločina, ako imam još odem to buksat u 3 **********e m... , budemo ja i mala najčešće, ako oću još pljugat odem zarolat di sam bukso a ona zenta okolo..team work ha ha, okinuo do sad nisam ni jednom ali sam bacao, gutao biježao, bilo šta pa ja mislim da bi ga rađe izbio nego "dobrovoljno predao" kako psi vole napomenuti.. moj savjet je uvijek nek vam je netko malo udaljen od vas i škica sičuejšn, kad on šipu drugi ode par koraka dalje i škica i onda kad vam dodju i vide vas crvenooke kao mene više puta mogu sve skupa da nas vuku za tuki i deru se uzbuna.. pozdrav đaci i nedajte se..
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
doors_of_perception je napisao(la):
jedino mi bezze to sa smrvljenom travom...šta ne bi trebala tako gubit potenciju?

pušite u šumi i nema problema ;) sve je u dobroj buxi...grad je uvijek rizik...

Ovo nije tačno. Zamalo u šumi moji drugari skoro da popadaju. Sva sreća snašli su se, ali bilo je maltertiranja.

Praktično, svako mesto je rizik. Treba dobro razmisliti pre paljenja buksne da li je dovoljno sigurno mesto, tako da:

- Nema puno ljudi.
- Ne prolazi murija tuda.
- Ako neko prilazi tom mestu možete da ga spazite sa dovoljno velike udaljenosti kako bi mogli da poništite sve dokaze protiv vas.
- Nemojte se slikati na svetlu, ali nemojte ni čučati u mraku, jer šta može 2, 3, 4 majmuna da rade sami u mraku?
- Kada pomislite da je neko mesto odlično za štek, razmislite još jednom, jer ako je "kao stvoreno" za to, onda je sigurno još nekom palo na pamet.

Druge stvari na koje bi trebalo obratiti pažnju jesu da:

- Kada jedan rola, on rola, možete mu pomoći, ali nemojte zabijati glavu u njegovu ruku da gledate kako kicka ili da mu pravite flop, ili da mu držite mobilni dok smota. To možete ako ste sigurni u svoj štek, ali ako niste, gledajte da radite nešto drugo dok se on zabavlja sa rolanjem.
- Ako vutru držite kod sebe, držite je na što sigurnijem mestu. Džep to svakako nije. Ako se spremate da ispušite džoint, a kod sebe imate još materijala, ostavite ga negde u blizini, u neki oluk, pored nekog drveta, ispod nekog kamena...
- Pušite sa ljudima u koje imate poverenja.
- Nikako ne pušite u kolima koja nisu u pokretu! Tu se pada najlakše. Možete pušiti u kolima koja su u pokretu, to je manje više siguran štek, ali u parkiranim kolima ste već jednom nogom u policiji.

Ako ima neko još šta da ubaci, ja ne mogu da se setim ternutno... :)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Nikolica je napisao(la):
- Ako vutru držite kod sebe, držite je na što sigurnijem mestu.
- Nikako ne pušite u kolima koja nisu u pokretu! Tu se pada najlakše. Možete pušiti u kolima koja su u pokretu, to je manje više siguran štek, ali u parkiranim kolima ste već jednom nogom u policiji.

Ako ima neko još šta da ubaci, ja ne mogu da se setim ternutno... :)

Ne mogu da se slozim sa tobom
Br.1 Kod sebe nema ni 1 sigurno mesto da sakrijes vutru, mene su par puta skidali golog i terali da cucim.
A u kolima nikako nije brate makar bio kabriolet. xD
Kako moze da bude sigurno u kolima pusiti u pokretu sa otvorenim prozorima, kada zacujes piijuuuu pijuuu i patrolna kola stanu ispred tebe, mislis li da je sve izluftirano. ;0