Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Eto, pametu u glavu :D

Nakon sto sam se zavalio zadnji put u muriju, heh, od tada samo u miru svoje sobe zapalim, vani nista, moze usput od kuce do odredista jedino :)

Bolje je zlo sprijeciti u startu.
 
26.03.2010
45
3
0
47
green_floyd je napisao(la):
drito to .. od kud ti trava?? ma neki frajer onak procelav svojih 30-tak godina vani smo bili u parku u gradu dosao do nas pitao nas dal trebamo.. u trenirci je bio tak procelav oko 175 smedje oci i jos je imao neki oziljak na ruci ful velik nemre se fulat..

a oni nek ga nadju xD

kaj si lud.
jebote oces da mene ulove, ni krivog ni duznog........
daj promjeni defaultni opis.
reci cupavi.......
XD
 
28.09.2010
16
1
0
33
eto neznam jesam u pravoj temi al ajd...uglavnom vjerojatno ste svi culi za onu novu legalnu drogu spice...e sad posto cu uskoro na poslu imat test na drogu, znaci ide test na sve droge kolko sam ja to skonto, a ako ne pristanem bice sranja...decki u mom gradu su to poceli fino dostavljat i ja bi htio probat s ekipom, a mislim da bi dobro doslo kao zamjena za vutru neko vrjeme...znaci pitanje je sljedece...da li je razvijen test za tu drogu i dali se koristi regularno na testovima za drogu uz sve ostale...
 
17.02.2011
34
10
0
33
Fora vodič, samo ono ako nosiš kod sebe - najbolje u ruci, ako gamad naiđe samo baciš i poslje ako treba nađeš nego prtljati po džepovima i slično jer ako te bustaju onda će te i pretražiti.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kita je napisao(la):
kaj si lud.
jebote oces da mene ulove, ni krivog ni duznog........
daj promjeni defaultni opis.
reci cupavi.......
XD

nemoj reć niti čupavi :icon_lol:
izmisli nešto treće...
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Pa-pa paranoja,pa-pa paranoja,ali treba biti oprezan i paziti se u svakom slučaju.Ima jedan štek koji nisam primetio da je neko spomenuo a mnogo je jak,mene je izvukao dva puta.Elem,ako već dodje do racije prvo ne treba gubiti prisebnost,a drugo ako uspete spustite vašu inkriminisanu robu što bliže sebi i stanite nogom na nju,nagazite je i ne mičite se sa mesta,oni mogu da će da te trkeljišu do sutra,naravno ovo nije pravilo,ne garantuje uspeh ali uvećava šanse da prodjete nekažnjeni ako već dodje Plavi orkestar.
 
20.04.2009
9
0
0
34
@ Garinco
A tebro, kad vec dodju,a ti si uradio to, bacio i nagazio, kao sto vec znas nece te pretrisati tu gde stojis nego te zalepe za maricu/pezoa i pocnu "pretres"... Prilicno nezno i pazljivo ako smem da dodam :)
A gde ima prasinara ima i inspektora koji isto tako imaju lampe (nocu naravno), koje itekako koriste i za sigurno ce da pogledaju tu gde si stojao i mesto oko...
Kao sto je lik koji je zapoceo temu rekao "nema sigurnog steka"...
Bolje se ne cimaj da nosis, nego da se cimas kad padnes... Ni jednu ulicu ne poznajes dovoljno...
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
ma ako se ide van ,netreba nositi vise od 0.5 gr ako uopce -i to ne daleko --
ali najsigurnije je pusit doma..a ako bas moras vani ne motat vani ne pusit ocito i bit u blizini shahta
(kanalizacije)pa nek oni onda traze..

I jeste li vidjeli civilce ..sve su mladji- sve teze ih je skuziti
al jedno znam smrde na krafne i kafu lol:eek:hno:
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Haha slazem se sa stoneyem sto se kolicine tice. Ma najbolje pusit u hodu.
Ja osobno uvijek motam u male rizle pa fino ciste smotam, taman mi je, secem se sa curom laganini i pusim normalno ko cigaretu npr. Ako bi bilo hitno, lako ju je pojest posto je mala, a i dosta brzo se popusi za razliku od velikih..
Jos nikad nisam pao, iako je bilo incidenada(al to sam bio budala pa sam se setao sa 5g u novcaniku..), a ne vjerujem ni da hocu tako skoro ako ovako nastavim..

Za sve ostalo fino doma kauc i bong :)
 
21.03.2011
25
5
0
33
uberpowerfullduude je napisao(la):
a gle sjebano ti je...tebi nadju par grama ti okines svog on okine svog to ti je 3 ljudi i to se tretira kao organizacija (ak su svi punoljetni ak ne svejedno al najladji najebe vise) tako da ono...ko sto je vec receno izmisli tipa jbt opišeš mu čegevaru ubacis malo obame i to ti to

Dobra ideja XD. Al ne vazi ak zivis u malom gradicu, jer se svi znaju. U mom slucaju je upalila fora "Nije moje nasao sam". I to me klosari nisu startovali na ulici vec mi banuli u 5h ujutro u kucu (neko me cinko) i nasli pax. To bilo u petak. Rekli roditeljima da budem u kucnom pritvoru do pon. dok se pax ne ispita i izmeri. I kad su me priveli u pon pitali odakle ti, ja reko nasao u hidrantu u zgradi, jer tu stekam pljuge od roditelja. Inspektor nacisto popizdeo. Jer zna da sam kupio a nema dokaz. Posle me pitali znam li kako se koristi i jesam li ikad uzimao to. Ja rekoh nisam nit imam pojma sta je (Misleci da ce oni pomisliti kak sam stvarno slucajno nasao i pustiti me), medjutim posle par sati kad sam otisao sa saslusanja dosla dva drota kuci sa bocicom i kazu "Decko treba da das mokracu". (Meni se noge oduzele). I ja sta cu podjem u WC kad oni kazu ne smes u WC nesme mokraca da dodje u dodir sa vodom. I posalju me u sobu da se ispi**m. Na svu srecu u sodi stoji bocica sa vodom, i ja natocim pola pola. Rezultati kad su stigli pokazali su negativan rezultat na vuju. Sto znaci voda sjebe mokacu.
Eh kolko se ispisah. Nadam se da vas nisam smorio al se takodje nadam da sam i nekom pomogao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
haha, svaka čast care, dobro si se snašao... znači, još jedan savjet: uvijek držite flašu vode u sobi, nikad ne znate kad će zatrebat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
TATARIN je napisao(la):
Sto znaci voda sjebe mokacu.

samo da kazem, nije bas da sjebe, ali razrijedi.... mislim da ti oni mjere to kao nanogrami po mililitru mokrace, i onda kad razrijedis, naravno da imas manje. a sve manje od 50 se smatra nedovoljno (ili ti ga test je negativan).. naravno, tu ovisi i kolko pusis.. ja dok sam isao na pisanja imao bih izmedju 100 i 200, a pusio sam po cijele dane, od jutra do mraka...
kad razmisilim malo, jos toliko pusim... :ludaci_lol:
 
21.03.2011
25
5
0
33
Ne znam bas da li razredi. Meni su rekli da niti jedna kap ne sme doci u kontakt sa mokracom. I meni je test stigao potpuno negativan (znam to jer da je imao makar 1% rekli bi roditeljima)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
TATARIN je napisao(la):
Ne znam bas da li razredi. Meni su rekli da niti jedna kap ne sme doci u kontakt sa mokracom. I meni je test stigao potpuno negativan (znam to jer da je imao makar 1% rekli bi roditeljima)

a dobro. sta da ti kazem.
meni su isto svasta ljudi pricali, ponekad trebas sam razmislit sta ti ima smisla.