Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Crop je napisao(la):
Taman listam sve vaše postove, čak sam se i prepoznao u nekima, ali ne vidim nigdje rasprave o nekim malo većim sranjima koja mogu da te snađu, jel.. pa evo, da okrenemo i taj list.. puno je growera na ovom forumu.. je li imao itko ikakvih *****rija s time? pretres stana i slicna sranja? i kako se donekle izvući iz istih? Mislim da bi dobro doslo par "save your ass-tips" i za takve situacije, čisto "ne-daj-bože-ali-što-ako"..

ne razumijem tvoje pitanje...
na kakve ti to "save your ass tips" mislis kada je situacija takva da su ti u pretresu???
nema tu "save your ass tips"...pomoli se ako vjerujes...ma i ako ne vjerujesh...nadaj se da che neshto zahebat u samoj proceduri i suti...ili, u sluchaju da imas popratnu dokumentaciju, odmah se pozovi na svoje zdravstveno stanje...a koje je razlog za uzgoj lijeka..
nema tu nikakvih tipsa...
ali.ima dosta toga shto treba chiniti ( i shto NE treba chiniti ) kako do takve situacije-pretresa, uopche nebi doshlo..
e sad..blesavo bi bilo kopipejstati kazneni zakon ili zakon o kaznenom postupku ili zakon o policiji...i davati pravne savjete..ako si na takve "save your ass"tip-ove mislio..
kazhem blesavo iz jednog jedinog razloga...shto bi time sami sebe svrstavali u krim gir..
i klasika.jer, nema tu puno mudrosti..dakle.
1. nikome govoriti o svom vrtlarenju
2. nikada sa sobom nositi ishta sumnjivo
3. konzumirati iskljuchivo u sigurnosti doma svoga i/ili neke jednako sigurne PRIVAT lokacije.
4. svesti bilo kakvu vrstu sumnjivog-rizichnog ponashanja na minimum..( plachat svaku kaznu, javljati se na svako rochishte-ako ste svjedok ili imate kakav postupak u toku..izbjegavati ljude koji su nesmotreni po tochkama 1-2 i 3...itd...sve u svemu-biti uzoran gradjanin )


(sadnja ili ne...mislim da uvijek mozhe biti korisno prouchiti kz, zkp i zakon o policiji i pravilnik o policijskom postupanju...cisto da znas na cemu si..koja su tvoja prava i slichno..)
 
25.08.2012
1
1
3
29
ja sa ekipom od nas 4. duvam na nekim velikim stepenicama, to jako blizu centra, i tu smo vec 2 godine, i do juce pandura nikad tamo nisam video. Prolazio je jedan sam peske, mi smo taman motali 2 sprave. Samo smo ih spustili pored nogu, posto smo bili na visini, i ono nije nas lik ni pogledao. Samo smo iskulirali situaciju, nismo obracali pazdju na njega. Umeju da prepoznaju kad pocnes da se paranoises, vide da si istripovan. Ovako samo ne obracaj paznju na njega, ponasaj se normalno. Ako vidis da ce te navatati, pokusaj da se otarais robe i sve ce biti ok. Samo je fora pronaci stek gde panduri ne prolaze cesto, kao sto smo mi uradili. Ovo mesto je i blizu skole i blizu centra, pa opet nas za 2 godine nisu navatali. Mozda imamo i srece, al ima i ona fora, ustekas se tamo gde si vidljiv. Ima jos jedna fora koju sam izvalio. Pokusajte da setate ulicom i pusite buksnu. Onako, opusteno kao pljugu da pusis. verujte, manje si sumnjiv nego da vidi vas 3-4 zastekane u nekom cosku. Ovako iz daljine lici na pljugu, itesko je provaliti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uncle Floyd
13.09.2009
24
19
3
32
Najbolje je pušit kod kuce ,sve ostalo je rizik i to veliki,masa mojih jarana po plućima su pala upravo zbog glumljenja faca.
Iskreno moje mišljenje da sto si više paranoičan to bolje i nikada neces pasti.OPREZA NIKADA DOSTA
po kakvim sam sve vukojebinama vario National Geographic bi mi zavidio
 
13.09.2009
24
19
3
32
Napušena Vjeverica;224866 je napisao(la):
Tko nije tenisicama orao po blatu, nije zapalio pravu frulu :pPP

hehehehe to i ja kazem ,bjezi od civilizacije dok pusis ko đavo od krsta,prosle godine sam se stoniro na katoličkom groblju na grobu jedne ankice kolko se sjecampreminule 1923,i lezo sam tu jedno 15 minuta ,košulju na kriz ovjeso kolko mi je bilo vruce,trnci me prođu dan danas kad skontam sta sam uradio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thugsta187
15.05.2010
40
1
8
34
Evo da i ja ispricam svoj slucaj koji mi se nedavno desio. Setam se ja gradom i naletim na svoju drugaricu koja je tek izasla iz kuce, subota bila oko osam sati.Imao sam ket za onako dva solidna komada.Pitam je da li je za duvanje, ona se slozi i posto smo bili u zurbi sjednemo kod osnovne skole(pogreska jedan) izvadim pola iz kesice, srolam, i ostatak vratim u unutrasnj dzep jakne(pogreska dva) i taman sto sam pripalio i krenuo dimiti kad PAF dva drota izletise iza coska ( pogreska tri zbog ne osmatranja terena) cim sam ih vidio pocnem bjezati, jedan je krenuo zamnom, i odustao, kada sam skuzio da ne trci vise zamnon razvalio sam buxnu i prosuo sadrzaj.I opusteno krenem prema njima da se vratim, i na pola puta skontam da imam jos pola u dzepu (SJEB) drot krene prema meni, vise nisam mogao bjezati, kada sam dosao, dere se i pita zasto sam pobjegao, i ja mu otvoreno kazem "Pobjeg'o sam jer sam imao dzoint, i da me vi ne zezate i da nemam problema s vama razvalio sam ga i prosuo, neces nikad naci 100%" Pade pretres, vadi sve iz dzepova, skidaj jaknu, cipele, stani uza zid...i kada me detaljno pregledao kaze mi daj mi sad jaknu na pretres. Pretrazi jaknu i ne nadje NISTA i opusteno mi vrati jaknu, koje ludilo..U medjuvremenu me pita ovaj drugi gdje sam tacno bacio, pokazem im otprilike gdje, jer sam znao da ne mogu naci, samo da bi poceli traziti kako bih ja uspio izvuci ono pola iz dzepa, i uspjelo mi je, izvukao sam i progutao brzinski.Poslije smo otisli na osvjetljeno mjesto par metara dalje, gdje je drugarica samo morala torbu istresti, ali mogla je imati i kilo unutra, jer joj torbu nisu dirali, ali bili su prema njoj neljubazni maximalno, psovali joj, derali se,na sto sam reagovao kao, kako se to odnosis prema djevojci, kakvo je to gradjansko obracanje, budite barem prema njoj kulturni, prema meni ne morate jebe mi se.Kada su vidjeli da nema NISTA ni rizle, onda su poceli sa ispitivanjem, od koga sam kupio, koliko sam platio i tako.Izmislio sam nekog lika iz naseg grada (pogreska opet jer znaju skoro svakoga u tom gradu), visok, crn, malo duza kosa, studira negdje, vidio ga ispred tog i tog kafica.U medjuvremenu je dosao jos jedan drot, navodno kao taj njihov sef, on me pitao koliko sam platio travu, ja mu kazem 5 eura pita me koliko si dobio ja odgovorim 2 dzointa na sto je rekao da lazem i da je trava sad pojeftinila (na to sam presutio lol).Poceo me jos ispitivati za tog lika, bio je fin, bajan, kao da se znamo godinama, govorio mi da mi nece nista i da im ja nisam bitan samo da im kazem ko prodaje.Ponovio sam tog lika ponovo ni rijeci vise o njemu lol. Kada su vidjeli da od toga nema nista pjtaju me kao da li bi ga mogao poznati kada bi ga vidio u gradu, ja sam rekao da bi...Onda smo morali 20 metara iza njih ici, to tog kafica gdje sam ga vidio, uci unutra i ako bude bio tu da im javimo, oni ce biti ispred.Usli unutra popili cugu, zezali se malo, izasli i rekli da ga nema, i ja im kazem da to nema smisla, i ako ga vidim da cu im javit, jedan mi je ostavio broj fona i to je to haha.Sutradan su mi dosli kuci, mama ih unutra pustila jbg, jer nije znala sta de desilo, a dosli su iz prostog razloga da im kazem nesto o tom liku, sto naravno nisam nista rek'o osim onog sto vec jesam, plus sam ih maximalno zajebavao da su poludili, i dokazao im da znam sve kako policija radi, neda mi se sada o tome pisati ako vas zanima nije frka :D Uglavnom hocu reci ako dodje do ovakve ili slicne situacije i ako ste u manjem gradicu recite da ste kupili u nekom vecem gradu i tjt.Uglavnom imao sam srece previse i dobro sam prosao.Znam da ce me sada peglati na svakom cosku ali nema veze, bolje i to nego da su mi nasli zizu :D
Pozdrav za sve .... cya
 
29.09.2012
31
9
8
a kru' te mazo, mora da su očajni panduri kad se hebu s tako nebitnim stvarima, i očito nesposobni majko mila, kog mi plaćamo i za što???. Bolje da su na cesti i kažnjavaju pijane budale za volanom, nekad imam osjećaj da živimo u zoni sumraka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly
12.03.2012
35
32
0
39
dr_greenthumb je napisao(la):
Dragi moji, smatram da posedujem izvesno nezahvalno iskustvo poznavanja procedure prilikom privodjenja zbog posedovanja marijuane i bio bih veoma bezobrazan ukoliko to ne bih podelio sa vama i eventualno spasio nekoga muka kroz koje sam ja prosao.

Kazu da glup covek uci na svojim greskama, dok pametan na tudjim. Da, ipak moras biti tenkre da te policija napipa i ostajem pri tome (u oba slucaja kreten sam ispao ja). Nadam se da ce ovaj manual biti svima od koristi koji zele znaju vise o tome kako se ophoditi pri procesuiranju... evo nekih od pravila kojih se treba pridrzavati, ukoliko zelite izbeci sve neprijatnosti :

1. Nikada ne nosi marijuanu sa sobom !

a - ukoliko je vec nosis sa sobom, dobro znaj da nema skrovitog mesta na tebi - osim ako neces u dupe da zavuces. Sve price o tome kako im treba pretres padaju u vodu kada se pred tobom stvori marica i iskoce panduri i pocnu sa skidanjem do gole koze. A ako su je vec pronasli kod tebe, znaj da si se sjebao...

b - imaj u vidu da najbolja vrsta materijala za pakovanje marijuane bi trebala da bude folija ili papir. Iz prostog razloga sto prilikom extraktovanja sadrzaja mozes relativno lako da unistis pakovanje. Obavezno preporucujem da kada vec pocnes da pravis cigaru, unistis sav prateci materijal.

c - Resio si da je nosis sa sobom ? Ok... dobro znaj, ako se vec igras sa vatrom da bi koliko-toliko sebi olaksao muke prilikom iznenadnog prepada marijuana bude vec izmrvljena ! DA ! Tako je mozes lakse ukloniti ukoliko ispadne frka, potrebno je samo da otvoris pakovanje i istreses sadrzinu. Dobra stvar je sto ti je i sam proces rolanja olaksan...

2. Prateci materijal (duvan, rizle, kartoncici... u know the drill)

a. Rizlu & kartoncice nikako nemoj drzati kod sebe u dzepu kada vec pocnes sa procesom. Sve sto imas od sumnjivih elemenata - odstrani ! Ne ostavi plavim *********** nista sto te moze odati ukoliko su vas identifikovali i krenuli u napad...

b. Nikako, ali nikako nemoj prazniti potom puniti obicnu cigaru travom ! Gledao sam kako i to pokusavaju proveriti, iako se vidi da je cigara fabricka sa filterom !!!

3. Proces konzumacije marijuane

Ok... resio si vec sebi da das oduska ? Nikako nemoj da budes previse happy povodom toga, jer u trenutku svoje najvece radosti bejah sjeban !

a - Upoznaj se sa okolinom ! JEBENO OSMOTRI SVE OKO SEBE ! SVE ! SVE ! SVE ! Ukoliko si vec krenuo na otvoreno, drzi se podalje vrtica, osnovnih skola, srednjih, fakulteta, svega sto privlaci ljude. Obavezno ostavi prostor za delovanje u slucaju dolaska plavih *********, ne zelis da te uhvate brzo & lako - ako su vec krenuli na tebe, osiguraj se da mozes lako odstraniti sve... Neka obavezno neko ko vec pusi sa tobom cuva tvoja ledja, tako mozes lako reagovati u slucaju nezgodacije...

b - definitivno izbegavaj naseljene sredine. Ma kako ti se cini da nece niko doci, uvek se nadje neki nadrkani penzos ili jos gore pandur koji nije na smeni a tako je zeljan akcije zbog toga sto je to jebeni smisao njegovog zivota (da.. to mi se dogodilo)

c - Nikako ne konzumiraj sa maloletnicima !!! Namestice te dok kazes kex. Docice im tata i mama - ujedno kraj sa tobom...
(da... i to mi se dogodilo...)

d - Ukoliko ste uspesno odradili posao, vreme je za probleme kozmeticke prirode. Niko ne voli da vidi iskrivljenu facu od smeha sa crvenim ocima ! To je tako jebeno upadljivo ! Nabavi sebi kapi prokulin, stavis i pevas ! Obavezno imaj kod sebe neku tecnost ili makar zvake. Ne zelis imati suva usta ! Kod plavih pedera sve dolazi u obzir ! Sto imas manje negativnih karakteristika, bolje po tebe !

4. Policija vas je napipala na mestu zlocina !

a - Ako se ovo vec dogodilo, najbolja stvar koju mozes uciniti je da ostanes priseban. Znam... Andrenalin pumpa, frka, histerija... Panduri se deru na tebe, udaraju samare, cimaju,uperuju baterijske u facu, skidaju do gole koze - ne daj im da te vide u panici jer ce na svaki nacin pokusati da te slome.

b - Bez obzira sto ti se priblizavaju, nikako nemoj napraviti glupi izraz lica i reci i'm fucked ! Potrudi se da za to kratko vreme odstranis sve, makar si pokusao i imas priliku da uspes, a ako samo cekas... sjebace te u svakom slucaju

c - ako si sa nekim, dobro znaj da ce vas razdvojiti i pokusati na licu mesta da utvrde cija je. Njima je cilj da se neko od vas slomi i da se odmah utvrdi don BUNDA !

d - upitace vas obavezno da li konzumirate... dobro znaj da onaj ko kaze da malo pusi i ko se pravi fin, medan i cedan - sedi napred sa njima dok si ti pozadinac (sedis sam u marici).. da ... i to sam doziveo

5. Stigli ste u policijsku stanicu

a - Nije sve tako crno kao sto mislis... opet naravno ako nisi priznao jos pre nego sto ste stigli ili te je kompanjon vec izdao... Tu pocinje definitivno proces utvrdjivanja krivice

b - Spremi se na psiho/fizicko maltretiranje. Tortura i virtuoznost zavisi od toga koliko nisu dobili picke ili koliko se osecaju iskompleksiranim tog dana. Nikako, ali nikako nemoj sesti negde - to ce ih samo isprovocirati i sebe ces oznaciti kao glavnog ako nista drugo - za batine !

c - Najbolje od svega bi bilo da zatrazis advokata. Ako si vec tu gde jesi, budi makar njuska sa stilom (zalim sto nisam to odradio, ali hvala bogu - nije bilo potrebe). Nemoj biti ribitza, vec zastiti sebe na najbolji moguci nacin. Sto manje pricas - bolje po tebe ! Usled takve neprijatne situacije, osecaces se lose, neces moci pravilno razmisljati, lomices se... ako zatrazis advokata, ne smeju te nista ispitivati dok prvo ne odradis razgovor sa njim, a on ce vec zastupati tebe i mozes definitivno da odahnes.

d - Trudice se da u toku prvog susreta ustanove zlikovca ili ti kod koga je pronadjena marijuana. A ako im ne podje za rukom da dobiju priznanje - dace ti papir da potpises ! Nikako, ali nikako ne potpisuj jebeni papir ! (mene su pokusali tako da nasade, svom srecom znao sam za jadac...) Ne potpisuj nista !

e - ako si se vec izjebao, priznao ili potpisao a nisi zvao advokata - dobro znaj da ces imati ponovno gledanje sa njima... Ukoliko vec sutradan. Jednostavno ne zelis da dodje do toga... nikako ! ADVOKAT !
Imao sam neprijatno iskustvo da budem priveden zbog konzumacije marijuane nepunih nedelju dana posle svog 18 rodjendana sa maloletnicima i da se iz***** da potpisem da se kod nas u drustvu pronasao taj paketic. Potpisali smo i pojeli govna... I dan danas pamtim batine koje sam dobio od inspektora i nikada ih necu zaboraviti... A glavni osumnjiceni sam bio iz prostog razloga sto se kod mene naslo kartonce... :(

f - ocekuj da te ubace u evidenciju narkomana, jer su meni to uradili dok sam bio golobradi djecacic... Jebe se njima za tebe... i za bruku u selu... One more thing, ako si vec ubacen u evidenciju narkomana ocekuj da ce tebe prvog pritegnuti i najvise od svih maltretirati (iskusio sam i to)

6. Ponovni dolazak u policijsku stanicu ( u slucaju da si potpisao/potpisala/potpisali)

a - vec vas zalim, jer sam to prosao...

b - ukoliko vec nisi angazovao advokata, svaki ishod je moguc... ocekuj da te nameste drugari ili poznanici... (to mi se dogodilo)

c - ako ne priznajete, slede batine... kakvim intenzitetom i koliko ne znam... najpametnije je da naucis dve reci NE ZNAM NISTA & NIJE MOJE ! (i dan danas se secam toga... on me mlati, padam sa stolice, cupa me za kosu, suta... a ja samo to ponavljam... kao mantru...) U svakom slucaju, ne moras se ti slomiti - neka se slomi neko drugi... Nemoj misliti ako si golobrad djecacic da neces dobiti preko picke... ja jesam...

d - zelim vam sve najbolje... nadam se da ce vam fortuna biti naklonjena ako vec morate tamo da idete...

7. GET OUT OF JAIL TICKET

Ovo je za one koji su imali srece. Ukoliko nisu kod vas pronasli travu ili kod bilo koga drugog, a opet nasli je na licu mesta u maloj kolicini - Bog te je pogledao. NE brini se, ne frci se, cak i ako ovaj ***** te namesti - sve je ok... bitno je samo da nije bilo kod tebe u dzepu i da ne potpises papir. Opet, naglasavam mene su delimicno isprcali ... posle maltretiranja koje je trajalo 3-4h, kada vec vide da ne zelis potpisati i da ti ne mogu nista - pokusace da makar od tebe izvuku kakvu informaciju. Bice medenog lica, ophodice se fino prema tebi, iscepace prijave pred tvojim ocima ne bi li im makar dao kakav clue. Ujedno ovo je i najbitniji deo. Trazice od tebe da im das kakav info o nekome ko valja bundu !

Stvori lika u svojoj glavi ! Diler iz zemlje fantazije ! Plav, nizak, visok... nema dva prednja zuba... oziljak na licu... prodao vam je u nekom kaficu... Narkoman... 30 godina... zivi u nekoj ulici koju ces cisto da lupis... ( tvoja licna stvar na sta ce covek liciti, samo je bitno da delujes uverljivo ) Nikako, ali nikako ako ces vec da pusis napolju sa jos nekim, nemoj preskociti ovaj korak. Moras imati krivca ! Izmisli ga ! Izmislite ga zajedno !

Iskren da budem... zalim sto ja moram da posvetim ove redove... jer mi je vise muka i od kombinovanja i od jebene policije ! Jednostavno... smucilo mi se... Bio sam dva puta, al braco moja... ne ide mi se vise !

:D

Ako nista drugo, neka vam ovo bude obavezno stivo... ako sam ja bio kreten, ne morate biti vi...

p.s. prvi put sam "pao" sa 18, a drugi put pre 3 dana sa svoje 22... cuvajte se jebenog leta ! (oba puta sam pa za vreme leta :D )

ujedno... ovo je zadnji put, nadam se ... prvenstveno sam izginuo jer sam pogazio svoja davno izrecena pravila prilikom prvog padanja... Zelim vam sve najbolje !

Najbolje vam je da se kombinujete sami ili sa nekim u koga imate 100% poverenja ! Nemojte pricati drugima da pusite travu ! Uvek ce vas neko olajati ! Nemojte cak ni pusiti sa drugima... a predlazem da je najbolje da pusite travu sa svojom dragom... Spoj lepog i korisnog... pozdrav !


Sve to stoji,ali izlaziš u roku sat vremena sa samo jednom rečenicom:BRANIM SE ŠUTNJOM i kao extra zaštita traži advokata i ne potpisuj uhičenicu (sve ovo prošo i to sa robom pronađenom kod mene ali sva sreća sve u komadu).....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ako je negde već postavljeno izvinjavam se,vezano je za ovu temu a ovde nema ...

 | Never Get Busted!

A evo i interviju sa idejnim tvorcem ovog sajta, Bary Cooper - om ...

Bivši policajac iz odeljenja za droge, i to jedan od boljih, savetuje ljude kako da izbegnu hapšenje zbog posedovanja marihuane.Bary Cooper je idejni tvorac sajta nevergetbusted.com što na našem znači nikad-više-uhvaćen.

Naravno, zbog toga je u neslaganju sa svojim kolegama…

Bary : Hej, baš mi je drago biti ovde.

NN : Pa dobro, zašto ti kao bivši policajac želiš pomoći ljudima da koriste drogu?
Bary: Hm.. pa, to nije baš ono o čemu se zapravo radi na našem sajtu.Na temelju prvog amandmana slobode govora, naš sajt govori o uvek nagriženim pravima američkih građana iz četvrtog amandmana prema američkom ustavu, kojima se garantuje zaštita u slučaju protivzakonite pretrage i hapšenja. To je tema sajta.

NN : U redu. Cenim tvoje napore.
Bary : Hvala.
NN : Međutim, čini se da na neki način sajt podupire korištenje ILEGALNIH droga, barem su dosad i zasad ilegalne. I tako, ti pokušavaš postići nešto protiv čega si se celi život borio i čemu si posvetio celi život.

Bary : Pa, nije to baš potpuno tačno. Pored mene ima još oko 6500 kolega policajaca koji su takođe protiv prohibicije, pogledajte na
www.leap.ccMedu nama ima i političara, sudija i tako.Putujemo okolo i govorimo o tome zašto bi trebali napustiti prohibiciju po pitanju ilegalnih droga.Prohibicija nije bila uspešna u slučaju sa alkoholom, i tako se pojavio AlCaponete se počelo pucati po policajcima i ljudi su počeli umirati. Jednom kad smo shvatili grešku napravljenu s prohibicijom stvar je prešla u ruke vlade i ubijanja su prestala.
NN : Jedna primedba. Ja takođe nisam fan rata na drogu.Međutim, čini mi se da prohibicija funkcioniše dosta dobro.Pijenje dramatično opada u slučaju sa prohibicijom.Ako ljude želiš sprečiti da nešto rade, uvede se zabrana i to je to.Naprimer, u Saudijskoj Arabiji ako ukradeš nešto, odseče se ruka, u tom smislu prohibicija funkcioniše dosta dobro.
Bary : Ne. Prohibicija nije uspešna.Prvi zapisan slučaj prohibicije se odvija u edenskom vrtu gdje Bog kao policajac pazi na dvoje ljudi da ne pojedu plodove, no oni su ipak pojeli.Isti slučaj je bio i sa alkoholom gde su, opet se ponavljam, ljudi umirali.A u slučaju da se cela stvar drugačije reguliše izbeglo bi se mnogo nepotrebnih smrti.I to je ono što pokušavam učiniti za svoje kolege policajce koji svakodnevno umiru, i to sve jednostavno ne funkcioniše.U zatvorima imamo sve više i više ljudi zbog narkotika, a opet i DEA priznaje da ima više ljudi na ulici nego u zatvorima,prema tome, zašto da se ubijanje nastavi?
NN : Da, razumem. Jel ti pušiš travu?
Bary : Ne, nikako.
NN : Dakle ti ne koristiš ilegalne droge.
Bary : Ne.
NN : Ti jednostavno zauzimaš stav.
Bary : Da, morate razumeti da imamo oko 750 000 ljudi koji idu u zatvore zbog marihuane,a opet nitko se nikada nije predozirao od marihuane.Kada bih trebao nekoga uhapsiti radije bih uhapsio 500 korisnika marihuane nego jednog alkoholičara. Zato jer korisnici marihuane se nikad nisu suprotstavljali, uvek su ljubazni…
NN : Ne mogu verovati ovo.
Bary : Alkoholičar bi se uneredio, ispovraćao… a pored toga ljudi umiru od trovanja alkoholom svaki dan.Jednostavno moramo prestati uništavati porodice i stavljati korisnike marihuane iza rešetaka, te napraviti mesta za zlostavljače dece.Usput rečeno, u mojoj državi Texas, ako ti se nade jedan joint, gubiš pravo na vožnju,tj. oduzima ti se vozačka dozvola.A opet za silovanje deteta, žene, zlostavljanje deteta, ne gubiš to pravo. to jednostavno nema smisla i to jevelika nepravda.
NN : Da, ja sam uz tebe!
Bary : Hvala.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
@ Kicho..nemam pojma odakle si..ali...u jedno sam sigurna-u tvom gradu panduri stvarno nemaju pametnijeg posla...shto je ok.znachi da u finom i mirnom gradu/mjestu zhivish..
samo..ne kuzhim svrhu tvoje priche..tj.mislim da je greshka tako..nonshalantno...prezentirati susret sa policijom..jer...ti si imao prilichno puno sreche u cijeloj prichi..
uostalom-proshao si bez ikakve prijave i slichno..a treba naglasiti da se inache tako NE PROLAZI..
treba biti krajnje oprezan..nikako si dozvoliti situaciju da uopche imaju razloga pretresati ti po djepovima .a kamoli dolaziti ti u kuchu..
mislim gle...cca 80% chlanova ovog foruma bi dobilo koju godinicu...kada bi im doshli u "kuchnu posjetu".
zhelim rechi... ne mogu dovoljno naglasiti...da treba biti krajnje ozbiljan i pazhljiv..kada su susreti sa policijom u pitanju..
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
da ne otvaram novu temu... zanima me kak najbolje prikriti miris? jer je frend otisel u spanjolsku, i ljudi kod kojih radi su mu osigurali pol kg white widow-a... pa planira nest doma donesti, al veli da je jaki miris...
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
pa nebude donesel pol kile, lol, vise ni nema pol kile, haha... a prosle godine je bil i u maroku, pa je donesel shita ko pljeve...
 
10.11.2012
2
0
0
39
Pozdrav, citam ovaj forum vec duze vreme, ali me je potreba tek sada navela da se registrujem, izvinjavam se sto vec u prvom postu trazim pomoc, ali sta je tu je.

Ortak je pao juce sa 0.5g kvalitetne skaje, Beograd, Srbija. Prica kaze sledece: sedeo sam u parku i cekao ga, niodkuda (prisli su mi iza ledja) su se stvorila dva grmlja u civilu sa isukanim znackama i pretresli me od glave do pete, nisam imao nista kod sebe. U tom trenutku ortak ulazi u park i vidi me kako razgovaram sa njima i umesto da je bacio/sturnuo on krece ka nama. Oni su ga spazili i krenuli ka njemu, rekli mu kao ti si taj diler, (nit lik ima veze sa dilovanjem, nit sam im ja ista spomenuo), pretresaju ga i nalaze tih pola grama i ovode ga u stanicu odmah. E sad lik mi se ne javlja od tad i ne znam sta im je rekao,zanima me, u slucaju da je mene bilo kako uvukao u pricu, da li mi plavci ista mogu ako nemam kod sebe/kuci ni vuje ni rizle niti ista od prateceg materijala.

Hvala unapred i u zdravlje!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
on je u istraznom pritvoru,ceka da vidi istraznog sudiju-to traje do 48h maksimum,ali obicno pustaju posle 24h
dal' te je spominjao/nije-ohladi malo sa vidjanjem sa njim i sa dilerima-moze biti da ce poceti da slusaju i tvoj i njegov telefon(njegov gotovo sigurno,a ti si u imeniku,ako nista drugo-ide provera)
verovatno ce da popije novcanu kaznu,pogotovu ako pre nije osudjivan.najbolji scenario-uslovna god/dve(to je ipak premala kolicina)
a ako je odrukao dilera....e onda jbg.morace da ga namesti,mada ISKRENO iz tvoje price mi zvuci da su to neki klinci,pripravnici,ono,tek izasli na ulicu.ozbiljni inspektori ne rade tako.ne pitaj kako znam xD -tako da,verovatno novcana i 'nocenje bez dorucka' u 29og ili gde vec

edit-e da.ne mogu ti NISTA.ako nista nemas.ali,vidi,ako dodje do toga,oni su jaaaako temeljni u pretrazivanju,bolje ti iskuliraj malo da osmotris situaciju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Jellyfish je napisao(la):
... da li mi plavci ista mogu ako nemam kod sebe/kuci ni vuje ni rizle niti ista od prateceg materijala...

po tom pitanju nista, odnosno mogu isto ono sto i tvom prvom komsiji koji isto tako nema nista ;) druga je stvar da li te je on uvukao u pricu nekako/i kako svojom pricom, al opet, prica je prica a materijalni dokazi su drugo
 
06.04.2013
5
0
0
SpongeBong je napisao(la):
znaci samo informativno,čuo sam da ako čujete "jeku" dok razgovarate s nekim na mob je moguce da vas prisluskuju.neznam dali je istina,zna neko mozda nesto o tom?
Odzvanjanje riječi koje ti upućuješ preko telefona i šum pri razgovoru mogu biti znak prisluškivanja od plavaca