Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
pitanje: jel vas u Srbiji murjaci mlate? Onak, mene su ufatili (oni mi podvalili, nebitno), al jebo bi mu mater da me izmlatio, unuci bi mi još plaćali odštetu..
Mislim, znam da je u Jugi bilo standard da te malo smekšaju, al jel ima toga još i danas, posebno za ovakve pizdarije kao što je trava?
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Evo ja sam pao ove godine u februaru, 5 biljki u boksu... I nisu me tukli jedino ti prete na razne nacine. E sad to je moje iskustvo ali cuo sam dosta drugih koji pricaju da su ih tukli e sad da li lazu ne znam. :)
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Pisao sam o tome u ovoj temi jos kad se to desilo glupo mi da pisem sve opet duga je prica https://www.vutra.org/topic/10054-ljudi-pao-sam/page-47 ides samo par stranica nazad. :)
Samo od onda jos mi nista nije stiglo od suda, od nekih ljudi sam cuo da oni te biljke salju na analizu da vide koliko ima thc-a a moje biljke su jos bile u vegetaciji pa me mozda to izvuce ko zna...

41. stranica tacnije
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Gadno kume, hvala vam svima na savjetima...

Osobno najdraže mi zapaliti napolju, dosad nisam imao probleme jer sam imo sreće. Ali ipak godinama sam steko dojam da ako se uspijes opustiti i uvjeriti da ne radiš ništa loše nisi uočljiv. Primjer prije sam bezbroj puta na glavnom kolodvoru kod stepenica za importane (ako ima zagrepčana će znat) zapalio, i jednom na šetnji ilicom. Mislim da gradska vreva odlično zamaskira dim, usto bitno je da si opušten, danas ionako nije čudno vidit da neko pusi rolanu cigaretu.

Ipak u zadnje vrijeme sam oprezniji, ovo što i zapalim vani na brzinu potučem i bježi. Pouka dana bolje ljecit nego spriječiti ;)
 
09.10.2013
28
49
18
Knock and Talk policijska tehnika
Je taktika za provedbu zakona koristi kada ne postoji dovoljno dokaza, vjerojatni uzrok, odnosno osnovana sumnja da dobiju nalog za pretres.

Citao sam temu do 4 stranice i niko nije spomenuo sta ako growate kod kuce i banu vam dva murijasa na vrata. Svaki put kad vam neko pokuca provjerite ko je a da vas ne primjeti. U koliko su kerovi dosli spicite slusalice u usi i u sobi lezite, nikako ni po koju cjenu ne otvarajte vrata jer vam je to jedina nada za spas. U koliko su dosli da vas ispitaju i nemaju cvrstu informaciju i sudski nalog za pretres nece razvaliti vrata 100% jer nemaju nalog i nece ugroziti dobijanje slucaja na sudu (imam skolskog u sudskoj policiji provjerena informacija)Tad cete imati dovoljno vremena (mozda sat mozda dan)da se rijesite biljaka i opreme i to sto brze. U koliko otvorite vrata 99% podpisali ste si presudu.
U koliko imaju nalog nek vam je bog na pomoci :)
 
05.03.2014
7
9
3
Pozdrav, ovo mi je prvi post ovdje i imam pitanje. Naime , znam tu i tamo zapaliti u svom stanu u kuhinji, ukljucim napu i stavim mokar ručnik ispod vrata. te kad zavrsim malo posprejam gladeom ili nekakvim slicnim sranjem. Problem je u tome sta se ulazna vrata ne mogu hermeticki zatvoriti te malo mirisa odlazi na hodnik kata na kojem zivim. U nesretnom slučaju da mi policija zvoni ili kuca na vrata što smiju i što ne smiju napraviti? Sa susjedima sam u dobrim odnosima i nadam se ne gaje nekakve sumnje . Hvala unaprijed
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
dressing-room2.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa i da ti pozvone ne mogu uci, ljubazno kazes nije iz mog stana (jos nadr*an kao, i tebi se uvuko miris u gajbu) a oni nek nabave nalog ako mogu na osnovu mirisa iz hodnika kao opravdane sumnje, pa nek proveravaju iz cijeg je stana (a i ako ne otvoris ne smeju provaliti, znaci ne otvaras na zvono neg frulas i sve cet'r u vis)
 
23.04.2014
5
0
0
Zanima me sad posto su ovi novi zakoni dosli, dekriminalizacija i to u hrvatsku, koji bi sad točno postupak bio da me ulove neznam sa jointom, ili sa par komada, do kolko smijem imat kod sebe a da ne idem na sud i onaj registar. Znam da sad pušenje trave spada u isti koš koda si neznam ne stao na pješačkom ili prebrzo vozio. Dali me vode u stanicu i pretrazuju ili jednostavno napisu kaznu i uzmu sve sta imam? koja je točna procedura. I dali oni smiju mene pretrazit ako neznam sumnjaju da imam kod sebe? Ima negdje neka tema sa zakonima i tako time (ja nisam uspio nać, mozda neko zna).

EDIT: I da kakvo je stanje sa mobitelima? smije meni drot uzet mobitel na pregled i čačkat po njemu? Jel mi ako padnem najbolje bacit mobitel u neku sumu i govorit da nemam mobitel ili oni nemaju pravo dirat mi mobitel?