Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.288
14.514
358
nasmijah se do suza :lol: .....mada je bit priče grozna i nevjerojatna ali, pretpostavljam istinita
koja komedija od države i pravosuđa
a ti sir i vrhnje probaj vidjet s advokatom jel možeš kak izvuč odštetu od države......možda koja kuna kapne....meni miriši da ima osnove......ne znam nisam fiškal
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Hoće to kod nas, dovoljno je dva svjedoka i naebeš za ništa. A što se tiče telefona i prisluškivanja, eeee ljudi moji, niste svjesni šta oni sve čuju ali samo kad hoće.
Dan danas čuvam policijski CD sa preko 200 tonskih zapisa poziva mušterija na dilerov broj. Među svim tim pozivima je i par mojih. Kopiju tih CD-a su dobili svi optuženi, a optuženi su zapravo bili svi koji su uzeli više od komada. Na kraju se na sudu našlo 44 optuženih, a kad su u sudnici pustili CD sa prisluškivanim pozivima odjednom je počeo smijeh. Jbg nitko nije mogao vjerovati da policija tako vješto i čisto može prisluškivati razgovore, a što je najbolje na zapisu se primjeti da oni čuju glasove svih iz okoline kad mobitel zvoni i dok god zvoni, a kad se osoba javi isključuju se zvukovi okoline i razgovor postaje kristalno čist.
Da bi policija imala pravo prisluškivati nečiji mobitel mora dobiti dozvolu od providera, odnosno davatelja usluge, a da bi dobila dozvolu od njega mora imati osnovanu sumnju. Tako zakon kaže, ali vjerujem da je u praksi tako da provider ni netraži razloge nego sam da dozvolu. Što pametniji telefon imate, to je njima lakše da vas prate, slušaju, pa čak i gledaju.
I ja sam bio skeptičan i nisam vjerovao u takve priče dok nisam čuo i vidio, braćo mila to je strašno koliko je ova tehnologija i korištenje mobitelima zapravo olakšalo njima posao.
 
02.05.2016
85
230
33
ne, ne pretjerujem, jednom kad dođeš u njihov registar, ostaješ tamo, još ak je otvorena istraga protiv tebe i još ak si u malom mjestu svuda su. ne živim u milionskom gradu pa da imaju više posla... kak sam dobio sud, nemam više nikakvih problema. plus toga jel bi ti došao u pretres kuće sa 4 murjaka a nemaš pojma kaj sve ima unutra? a dobio si na šalteru jednu granu marice sa naznakom da uzgajam i to još pored kuće :D osobno nemam pojma za nijednog dilera koji nema barem jednu pljucu u kući, usto kak će prevest veću količinu marice kad ju zapljene, stavit će jednu teglu na suvozačko mjesto i uživat u mirisu hahaha. al ozbiljno ne zajebavam se kaj se tiće ovoga kaj sam napisal, doduše nisam iskusil nikakvo psihičko ni fizičko maltretiranje samo vrlo dobro obrađen informativan razgovor. usto zaboravil sam napomenuti da su došli u kuću i dvorište ko duhovi, nijedan moj ni susjedov pas nije zalajal, čak nisu došli ni sa upaljenim rotirkama jer moj prozor je prema ulici okrenut tak da vidim svako svjetlo od auta kad prolazi. mogu ih čak i pohvalit za profesionalno obrađen posao, jbg ljudi rade svoj posel, nebi trebal to bit razlog da ih mrzimo... većinom su me zaustavljali na cesti po mraku iza 22h kad sam išo od kuće nekud van il kad sam se vraćal sa izlaska, a po danu se odprilike jedanput tjedno patrola prevezla mojom ulicom. uvijek je bilo ono normalno redovna kontrola, osobna, kud ideš, di si bio, pa provjerava a onda ovi iz stanice jave da sam pod istragom radi toga i toga, pa hop pretres, imaš kaj kod sebe itd, pa kad te zaustave više puta na više mjesta znaju kud se krećeš kud ideš i normalno da će se vozikat, usto rade svoj posel, patroliraju a na mene su naišli slučajno pa zaustavili
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Moje zlatno pravilo: U TIM SITUACIJAMA MOZAK TI MORA RADIT ILI 110/h ili BLOKIRAŠ-nikad ne drži ništa uza se, ako si stao zapalit ,a imaš uz sebe još par frula,odvoji si za zapalit,a onda prošetaj 20-30m i odloži to u neki žbunj,bitno da nije uz tebe i ako nađe da ti ne može pripisat. Nikad ne nosi više nego što možeš progutat( ako si npr., otišao uzet ziz 1-2g, napravi bombicu od pvc vrećice koju bez problema mozes držat u ustima i progutat po potrebi, uvjek u jednom pakovanju, jer u teoriji ako si izvadio iz ziza za zapalit i spremi ziz kod sebe,oni nalete i nađu ti to dvoje, mogu te teretit za dilanje,nikad nemoj pokazat strah,koliko god nezgodno bilo ako je u pitanju manja količina i posjedovanje pogotovo,samo moras biti cjelo vrjeme svjestan što oni u biti imaju protiv tebe u tom trenutku.Ako imaš priliku bilo kako pokušat se rješit toga što imaš,bar si pokušao.. svi imaju svoje metode ali najbitnija metoda je ona koja ce ti upalit u slucaju neugodnog susreta. Uglavnom sve se svodi na rečenicu s početka i zlatno pravilo.;):vutra:
Eto moja skraćena verzija savjeta iz vlastitog iskustva:cool23:. nadam se da nikom neće trebat ovi savjeti ali opet.. volio bi da ih je meni netko dao prije pola životnog vjeka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mareh

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
to je bilo nekad, ,možda u srbiji još uvjek (ovo maltretiranje i sl)
Mene je stara prijavila. našli boxove tri stabljike u cvjetanju.
Bili su kulturni čak i lagane zezeancije bilo. jedan kaže "jebote ja već dvije godine nemogu kuruze da uspješno uzgojim.a on u ormaru sadi"
Nije bilo ispitivanja, tj jako kratko. asave snimljeno kamerom. Jedino što sam morao biti u samici cijelu noć jer su čekali forenzičara. Isto sve pod kamerama. Donosili mi jesti.
Puste neke papire o pravima, bla,bla donosili da potpišem. Oduzeli su samo ono što je bilo u boxovima. vidljivo. ispuh, prigušnicu nisu ni dirnuli.
Pretres ostalih prostorija je bio onako reda radi, mogao sam imati dima brdo.
Samo jedan se napravio pameten pa mi uzeo kućnu vagu. Običnu kakvu ima malte ne svako. ne ona mala precizna.
Tražili su mi mobitel. ali mi se par dana prije pokvario, pa su tako i napisali. Uzeli su mi kompjuter jer sam rekao da sam sve naučio preko interneta. kao što i je.
Čak sam imao i izvučene prečace od ovog foruma, odmah sam se ja ulogovao sa drugog kompa, i izbrisao bookmarkse. (bio sam prijavljen u chrome)
Izbrisao šifre tj promjenio.
Ali su mi ga vratili nakon mjesec dana sa vještačenja uz potvrdu da nisu pronašli ništa što bi upućivalo na bla bla.....
Moj komp je specifičan, nije u klasičnom kućištu i vidio sam da nisu ništa ni dirali. Naročito mape sa uputama o growanju i moji neki dokumenti su u "hidden" mapi.
Sad koristim mozilu ovu najnoviju, ima opciju da briše povijest svaki put kad se zatvori. Malo je tlaka kucati uvjek šifre al.. (znam za tor browser ali je spor)
Preko moba ni neidem na net.
Ne držim nikakve slike biljaka ništa. Kad napravim update odmah ih i obrišem. Znam da bi se to moglo izvući i da formatiraš hard, ali neće oni to raditi.
Nismo mi teroristi.
Nemam nikakve majice, naljepnice sa vutrom. Ne družim se sa ljudima koji dime. (premalo je mjesto)
Boxovi mi izgledaju kao obični ormari kuhinjski.
Ne držim ništa u njima što nije neophodno. ne kupujem čudesa kojekakva. bong sam napravio sam. Od nekih komada kojekakvih. koji se u dva poteza rastave pa se ni ne kuži.
ulja kad budem imao. držaću ga u nekoj bočici iz apoteke. od nekih kapi il sl.
Čudi me da Huanito nije napravio od tih 20 kg ulje odmah i sipao u kantu od običnog ulja. ili flaše ma i u flašu od auto ulja dobro ispranu naravno.

Kad nosim više iz outa oborim sic u autu i natrpam svašta. kante sa pijeskom, hrane za pse ovo ono pa u to ubacim.
Kad nosim za zapaliti, kako sad svi motamo ovdje duvan tj "pumpamo" onim mašinicama, tako i ja napumpam par džointa ostalo duvan običan.
Poduzeo sam sve i mislio na sve, i znao sam da me samo stara može sjebat.
Tako je i bilo.
but show must go on
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ovo mi se bas nesto i ne dopada, ladno su na kraju objave metuli nas sajt za pitanja i savete o uzgoju.

wtf.png

nadam se da medju lajkatorima nema nasih clanova :D
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
ovo mi se bas nesto i ne dopada, ladno su na kraju objave metuli nas sajt za pitanja i savete o uzgoju.

Pogledajte prilog 202912

nadam se da medju lajkatorima nema nasih clanova :D
Antipropaganda, ciljano s 'njihove strane'! Ja sam jedan od onih koji voli i vjeruje u neke od teorija urote i siguran sam da ovo nije nimalo slučajno objavljeno! Nezz u svrhu čega im je to trebalo i komu!
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ko ce to znati... Mozda su neke pare u opticaju? Sa ovakvim stvarima nikad nisi nacisto. Svasta ljudi rade.
 
14.06.2018
3
4
3
29
Fazon kao nemoj nikad nositi marihuanu sa sobom
Brate, da zovem van zemaljce da mi je donesu od lerdija koji je 40 kilometara udaljen od mog stana?
Ako si stoner i cadis ovu biljkic kad tad ce te smarati panduri i to vise puta, nikad neces biti u fulu zasticen i bezbedan, ali ni ne treba previse biti paranoican. Ako si pao, pao si brate, nemoj se baviti ilegalnim stvarima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420MS420 and lu&k
14.06.2018
3
4
3
29
ili uzgojiš za sebe pa ne voziš 40 km, a ako nisi U mogućnosti, jbg, nađi drugi sport...
Ja da imam nekog blize u gradu nebi se klackao 40 km, ali nemam. Jedna pozitivna stvar u tome je sto mi lerdi ima mnoooooogo dobru vutru, ali jbg iscimas kroz ceo BG da stignes do njega pa onda nazad do centralnog dela BG-a sto nije idealno ali jebiga, nemam drugu opciju
A sto se tice gajenja, nisam u tom stanbenoj mogucnosti da gajim biljke
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja ne izlazim na terasu sa topom u ruci, kamol da nosam šta uz sebe po ulici, to mi je rule broj 1, rule broj 2, nikad slike čuvat na fonu, i brisati konverzacije whatsappa, i ostalih mesendžera, jebga teško je to kada moraš ići kupovati, svi smo mi sigurno bili u takvim situacijama, onaj ko kaže da nije, jednostavno laže, ali ipak se treba čuvat, ne nosiš uza se pola kile naravno, i dobro sakriješ (ne u patike/čarape, kao što većina radi), obučeš se normalno, a ne da hodaš tamo ko neki hipster/hopper (tu te odmah skontaju i samo zboga toga će te maltretirati, imao ti ili nemao vutre..)

ili uzgojiš za sebe pa ne voziš 40 km, a ako nisi U mogućnosti, jbg, nađi drugi sport...

+1
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Kad god sam bio paranoican zaustavili su me, kad sam opusten prodju ko pored turskog groblja. Drugo, ako ides ulicom u sirim kariranim lonama skejterkama, starkama... sa podocnjacima do poda i facom idem da kupim vutru, neka cupava bradica sa hedicem na njoj koj je izleteo iz flopa... Normalno da ce te zaustaviti, nece stariji pandur on je svestan, al ovi mladji sto im treba dokazivanje hoce. Naravno o suskavcima i air maxovima da ni nepricam, njih svi panduri vole :) ljudi, samo kezual i smireno...;)