Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
sto mi lerdi ima mnoooooogo dobru vutru
Svaka ulica ima svog lerdija
_______________
Molimo vas da preskočite priče o nestašicama, ceni vutre na "tržistu", kvalitetu, dilerima, paketima, online kupovini, kupovini na ulici, prodajnim mestima, kako na ulici prepoznati ovo il' ono...
 
13.03.2018
70
185
33
31
Mislio sam na čilanje vani u parku sa društvom, i te fore, inače vakum zapakiraš i gurneš koki u guzu i tako sakriješ grouchy :D:D:D:D:D:rofl:
I u hipotètskoj situaciji da vas pretraze ona najebe ?
Budi igrac do kraja ;)

Svoju vuvu nedam nikom. Ni dim. Eventualno ostavim slucajno u pepeljari pa ako netko svojevoljno odluci uzest dok ja ne gledam ili me nema u blizini....

Mene najvise strah jer ih ne vidjam vise uopce :eek:
Sad jel to zato jer moraju lovit ove sirijce po granici ili smisljaju plan kako da me provale....saznat cemo uskoro
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
OVO SE SAMO ODNOSI UKOLIKO JE RIJEC O TRAVI!

Prva stvar koju trebate razumjeti je da je POLICIJA PRODUŽENA RUKA TUŽITELJSTVA! što znaci da sve što kažete ce se ili se može upotrijebiti protiv vas!
- Ne razgovarajte sa policijom iz razloga jer i oni "dobri" policajci svakom recenicom koju vi kažete skupljaju informacije od vas.
- Svaki policajac ce vam lagat o bilo cemu samo da dobije informacije od vas
- Ukoliko policija nema nalog, NE PUŠTAJTE IH U KUCU
- Nije potrebno da otvarate vrata, možete razgovarati i preko zatvorenih vrata, isto važi i za privatni posjed, oni ne mogu uci u vaše dvorište bez naloga, ako vas trebaju neka ostanu ispred ograde ili na ulazu u dvorište
- Policije se nije potrebno bojati, sve bitke se vode na sudu, a ne na ispitivanju ili u razgovoru sa policijom, tu cete se samo zakopat
- Cinkeri su najveca govna koja postoje, to su kukavice koje ne znaju svoja prava i misle da ce izaci bolje od drugih a ustvari ce biti iskorišteni
- Imate pravo ne pristati na pregled vas samih, ali tada vas može policajac uhitit i odvest u postaju
- Bez naloga nema pregleda ni vozila, policija ga može vizualno pregledat
- Ne dokazujte svoju nevisnost, neka oni dokažu vašu krivicu.

KAKO RAZGOVARATI SA POLICIJOM UKOLIKO VAS ZAUSTAVE?

1) BUDITE UVIJEK LJUBAZNI I NE ZAPOCINJITE KONFLIKT
2) Pitajte policajca zašto vas je zaustavio, mora vam reci
3) Ukoliko vas pita odakle idete, gdje ste bili, kuda idete... odgovorite "ne razgovaram o svome danu" ako imaju nešto, na ovaj nacin ne mogu ništa izvuci i povezati vas sa time, ponovite ovo svaki puta kada vas pita nešto
4) Ukoliko policajac nastavlja sa pritiskom, pitajte ga "da li sam uhicen ili mogu ici?" ukoliko vam ne odgovori, ponovite pitanje dok ne dobijete odgovor. Ukoliko ste uhiceni ZACEPITE GUBICU I ŠUTITE KO ZALIVENI najvažniji dio kojeg se nitko ne pridržava, imate pravo na šutnju, ali ga rijetki ljudi iskoriste, pa se kasnije žale kako su ih izjebali...
5) NE POTPISUJTE NIŠTA!!! bez obzira da li vas tukli, prijetili vam, maltretiali vas... bez obzira na sve nikada ne potpisujte ništa, makar to bila i pišljiva kazna jer vas na taj nacin imaju i vidimo se na sudu jer ste potpisali
6) Ukoliko su vas zaustavili u autu, ponoviti gornji postupak, ukoliko ste uhiceni, zakljucajte vrata od auta, stavite kljuc u džep i ostavite auto tu gdje je, gdje su vas zaustavili. ako vam kažu da ga pomaknete, a vec ste uhiceni, nemojte, uhiceni ste.... ko im kriv što su vas uhitili?

PONUÐENA VAM JE "LIZALICA" PUŠILI STE, ŠTO SAD?

1) Možete pristat, a možete i odbit, ako pristanete, pali ste jer ste pušili i daljnja procedura slijedi, ako ne pristanete, možete biti odvedeni u postaju na daljnji razgovor, ako pak ne kažete da ne pristajete, oni ce svejedno napisati da niste pristali. Primjer, ukoliko vam kažu da se trebate testirat, pitajte ih "da li je ovo naredba" ako kažu da nije, odgovorite "onda sam ja svoje rekao" pitat ce vas što ste rekli? Jel pristajete ili ne? Vi samo ponovite da ste svoje rekli i šutite, na taj nacin gotovo sigurno idete u postaju
2) Kada se nalazite u postaji i kada pocne ispitivanje, bit ce opet isto ovo jel se hocete testirat, odkuda idete, jel ste konzumirali nešto itd itd itd. ŠUTITE AKO NEMATE VIŠE ZNANJA! a onda im zadajte udarac, ZAHTJEVAJTE da ude u zapisnik da se želite testirat, kada to upišu unutra, vi samo kažite "ali vam necu ništa potpisat"
3) Na ovaj gore nacin iako ste vi tražili da vas se testira, nisu vas testirali jer i oni znaju da nema nikakve svrhe bez vašeg potpisa a u papiru piše da ste se htjeli testirat, zašto vas nisu, nije vaš problem... Drugo, ne mogu vam napisati kaznu za vožnju pod utjecajem opijata jer niste se testirali i niste ništa potpisali, ne mogu vam uzeti vozacku zbog toga na duže vrijeme, ali vam mogu npr na kratko vrijeme, i trece, ne cete završiti na sudu... i naravno ne uzimajte nikakve papire

PUŠITE U PARKICU, I DOÐE POLICIJA ŠTO SAD?

1) Ako ste onaj koji nema pojma o nicem i usere se u gace jer je bio toliko ljen i bahat da se kurci i puši u parkicu a nesposoban je naucit prava, vidimo se na sudu uz par tisuca kuna kazne
2) Ako imate znanje možete postaviti pitanje policajcu, ukoliko vam spominje da je to droga i da se ne smije, pitajte ga, dal vam može reci što je sve deklarirano kao droga? ili da li popije tu i tam koju cašu pive, vina, dal puši ili pije kavu, ako veli potvrdno, recite mu "pa gospon, i vi ste narkoman! jel znate da je to sve deklarirano kao droge a vi mene tu kudite jer se kao ja drogiram?" "Cujte ni ja ne volim da se i mene ispituje od nekog ko je u ovom trenu na kofeinu ili nikotinu, to je droga i vi to dobro znate"
3) Cim dodu legitimirajte policajce, neka vam daju broj znacke, na taj nacin odma znaju da ne smiju ici iznad svojih mogucnosti
4) Dozvoljeno vam je snimati audio snimkom UKOLIKO VI SUDJELUJETE U KONVERZACIJI bez obzira što oni kažu
5) Ukoliko vam kažu da predate sve što imate kod sebe, nemojte, nije vam olakotna okolnost, vec nacin da vas oni imaju a vi se zakopate
6) Napomenite im da rade kazneno djelo iz kaznenog zakona clanak 130 te vam time onemogucavaju vaše prakticiranje vjere. Kako i zašto sad tu dolazi vjera? Vi ste katolik, u Bibliji vam piše u knjizi postanka da vam je Bog dao sve bilje i životinje na korištenje, vi prakticirate samo svoju vjeru. Nadalje napomenite im ustav RH clanak 5, 40, 41 i 134 kao i UN deklaraciju o ljudskim pravima clanak 1,18, 30 koju poteže ustav 134. zatim im napomenite zakon o policijskim poslovima i ovlastima clanak 14, stavak 1 i 2 i zakon o policiji clanak 31 stavak 1 gdje je lijepo objašnjeno da se moraju držati prava i poštivati ustav kao i prava covjeka. Ima tu još zakona i medunarodnih povelja i deklaracija koje bi vam koristile ali je i ovo dovoljno,jer ce te im dati do znanja da oni krše vaša prava, kao i da rade kazneno djelo protiv vas te da mogu biti tuženi. imajte na umu da ste ih legitimirali i da imate audio snimku.
7) Vjerojatno cete završiti u stanici ako se necete znat izvuc na cesti, a tad je postupak potpuno isti kao i gore, dakle, NE POTPISUJ NIŠTA, ŠUTI KO ZALIVEN NE UZIMAJ NIKAKVE PAPIRE KOJE VAM NUDE, TO NISU VAŠI PAPIRI

ŠTO KADA DOÐU U PRETRES KUCE?

1) Ako nemaju nalog, ne puštajte u kucu, ako imaju nalog, dobro ga procitajte, može ga naslovit na krivu osobu, krivu kucu itd, ali u svakom slucaju NE POTPISUJ GA
2) Trebaju vam biti dva svjedoka u pretresu
3) Što vas god pitaju, ne odgovarajte na pitanja i šutite,
4) Ne predajte ništa dragovoljno, reci ce vam da predate ako što imate, možete im dati i vecinu, možete im dati i malo i reci to je sve, u svakom slucaju ce ici u pretres, pa se ni nemojte trudit. Nije vam olakotna okolnost to što ste dragovoljno predali
5) Ne potpisuj ništa što su napisali i oduzeli tokom pretrage kuce
6) Na policiju i sud ide iskljucivo onaj na cije ime je dobiven nalog, NI SLUCAJNO NEMOJTE reci da je to od nekog drugog, tad i taj neko drugi i ovaj na nalogu idu u proces. Poštedite se maltretiranja, ako dode do suda tada dodite ko svjedok da je to vaše, ali ako ste sljedili ove gore upute, nit necete doci na sud jer papir ne mogu procesuirati!

ŠTO KADA U POLICIJI SNIMAJU VAŠ ISKAZ?

1) ŠUTI I NE POTPISUJ NIŠTA I NE UZIMAJ NIKAKVE PAPIRE!!!!

Ne znam koliko je važno napomenuti da se nikada ne potpisuje ništa jer cim ste nešto potpisali, imaju vas! Sve dok niste potpisali ili nešto rekli ništa nemaju protiv vas i necete završiti na sudu jer nemaju potpis fizicke osobe koju bi procesuirali!!!! a kasnije ce i vašem odvjetniku biti lakše ili se možete braniti sami što i nije teško kada znate!

Najgora situacija ukoliko vam nadju apsolutno sve što mogu u vezi konoplje, a sljedili ste gornje upute može vam se desiti da vas optuže za posjedovanje. A onda dolazi obrana sa najmanje 30 clanaka ukoliko ju želite koristiti, ukoliko ne, opet igramo igru do zastare...

I za kraj, ustav clanak 134, poteže UN deklaraciju o ljudskim pravima, clanak 6 koji kaže "Svatko ima pravo da ga se svugdje pred zakonom priznaje kao osobu." Vi svojim potpisom koristite to pravo, kada ne potpišete, tada vi to pravo ne želite koristit.




e sad treba neko pametan, da ustavne clanove i mozda zakonske akte dopise za srpsku verziju; i bosansku...
 
21.02.2019
2
0
1
23
A jel se mogu izvuci ako progutam dzoint? Recimo da vidim da pandur prilazi okrenem se ledjima, ugasim ga i pojedem ga, njam njam.
Sta se onda desava? Nebitno da li je dzoint ili paket.

I jos jedno pitanje...ako drzim vuju izmrvljenu u neku posudu ili kesicu, nebitno, i ako samo prospem to negde pre nego sto pandur dodje, sta se tad desi?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ako ovo pije vode, u HR je vuna de facto legalna :D
pa nemoze ti niko uc u kucu bez naloga i to je to

A jel se mogu izvuci ako progutam dzoint? Recimo da vidim da pandur prilazi okrenem se ledjima, ugasim ga i pojedem ga, njam njam.
Sta se onda desava? Nebitno da li je dzoint ili paket.

I jos jedno pitanje...ako drzim vuju izmrvljenu u neku posudu ili kesicu, nebitno, i ako samo prospem to negde pre nego sto pandur dodje, sta se tad desi?
ako ti nista ne nade nista ti ni nemoze osim te zastrasivat i blefirat ....
imao sam masu takvih situacija ko klinac ako ti nista ne nađu drzi se price da nisi imo nista i to je to .... jer bez materijala i priznanja ti nemogu nista pa cak ni bris ili test jer nemaju dovoljno indikacija osim sto je mozda nesto vidio i ti mozda nesto imo za bilo kakav test ili pregled tjelesnih supljina usta ,anusa itd treba isto nalog ...
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pa pregled anusa ima smisla ako sumnjaju da si tamo zaštekao inkriminirajući materijal, zašto bi ti to radili ako pojedeš? Šta će uraditi, uvaliti šaku i čeprkati unutra dok ne nađu frulu?

"Pusti me ženo, imao sam užasan dan, istovarali smo drogu iz dva anusa."
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
A da li oni meni mogu prepisati da je nesto moje ako ja to bacim, pritom oni ne vide, i pri pretresu nadju na podu?
Imao sam situaciju da sam bacio paket ispod auta na parkingu na 2 metra od mene drugar i ja blejali, oni nas pretresli pogledali okolo nasli paket nasmejali se i priveli me. Sada naravno ako tu ima jos ljudi tesko da mogu da dokazu cije je sve ce cimati pa dok neko ne prizna. Ako si sam tu, budi siguran da ces biti priveden. Jer ne nalaze se paketi bas tako cesto po podovima i ulicama. Teoretski mozes da se izvuces na sudu ako si uporan i istrajan u svojoj prici.
 

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Pozdrav, mobitelom sam snimio dron koji snima područje oko mojih biljaka u out-u.Moja avantura outdoor-a je završila. Ako ima nešto gore od policije to je susjed koji čeka da ih pokupi po noći.
Svakako verujem, u mom kraju klinci traze dronom celog leta vutru. Ne daj Boze da nekog snimi moja kamerica na spotu ...