Saveti Za Sigurniju Upotrebu Marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
dangi je napisao(la):
nadjoh dvije stvari sa kojima se ne slazem,kao prvo marihuana utice na koncentraciju i nije tacno da da je ne treba upotrebljavati prilikom rada ili ucenja,cak sta vise,ako usmjerimo tu koncentraciju na pomenuto mozemo postici mnogo,pisem iz licnog iskustva...
druga stvar: "probajte otvoreno porazgovarati sa svojim ličnim doktorom o daljnoj upotrebi marihuane",mislim da se time nista ne moze postici,bar ne na nasim prostorima,jer ce ovdje vecina doktora koji god problem da imate povezati sa koriscenjem marihuane...


Nemoj pogresno da me shvatis ali voleo bih da vidim tebe ili bilo koga drugog kako uspeva da se koncentrise i da uci...ti si mozda jedinstven slucaj...ili to sto pusis ima nizak nivo THC-a...Ko se nekad zapravo napusio dobre vutre zna zasto ne treba da se upotrebljava prilikom ucenja,a jos manje prilikom rada.
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
ja takodjer mogu koncentraciju usmijerit prema socijalnom (drustveno korisnom) ili vodit beskrajen monologe u sebi
 
04.11.2008
1
0
0
37
e, ja se ne bih složio što se tiče štetnosti marihuane pri fakultetskim obavezama...ja naduvan se mogu bolje skoncentrirati i povezati sitnice koje mi omogućuju kvalitetnije pamćenje, a i pljuga prije ispita me opušta, naravno ako ne pretjeram, tako da uspješno putujem naduvam akademskim vodama...a što se tiče psihoze, ona je proizvod bolesnog društva, a kako trava čovjeka napravi osjetljivm, uz "zdravo" društvo iliti pravu ekipu pljuga uspješno liječi i to...iz iskustva znam, frend sa šizofrenijom je uspio izići iz stana van nakon 4 godine...
 
12.11.2008
1
0
0
39
neka mi pise nekoj.. ne mi e jasno dali nekoj voopsto stava nesto vo travata.. i me interesira sto moze da se stavi za da udira pojace i jace dok je suva ni je lepa..
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ako sam dobro shvatio to je makedonski i njega/nju zanima da li se nešto stavlja u vutru da se pojača rad ...
292.gif