Savjet: Koja vrsta ima najslabiji miris tjekom cvatnje?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
03.01.2020
6
2
3
41
Trebam malu pomoc, interesira me koja od ponudjenih ima najjslabiji tj najneutralniji miris tjekom cvatnje.
Svi su automatici I planiran je outdoor pa me pre jak miris moze stvoriti probleme.
FASTBUDS:
-Original Jack Herer
-Original OG Kush
-Original Chemdawg
-Original Sour Diesel
-Pineapple express
GHS
-Super Lemon Haze auto

SWEET SEEDS
-JACK 47 auto
-Sweet Train wreck auto

DUTCH PASSION
-Auto Cinderella Jack
-Auto Blue Mazar

Znam da su vecina nove stvari I da ih mozda niste uzgajali ali generalno se zna sto "smrdi"
Hvala

• Sviđa mi se
Reactions: recistatriba

Sjaj očiju

Aktivan Član
27.11.2015
277
806
93
42
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti.
Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini.
Edit 2: evo link
Edit 3. Zakljucao himalaya temu o detelini ali ima na google objasnjeno kad je najbolji tajming za kosenje.

Poslednja izmena:
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and Badi
OP
OP
J
03.01.2020
6
2
3
41
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti.
Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini.
Edit 2: evo link
Da na djetelinu sam mislio

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti..

mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..

OP
OP
J
03.01.2020
6
2
3
41
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti..

mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..
I ja sam u tom pravcu razmisljao, posude su cca 20cm visine pa sam uz lst I malim kaljevima (8l) nadao da ne bi isli puno u visinu (do 80cm) . Medjutim mislio tj nadao se da je djetelina makar 70-80 cm visine pa bi ovo sve imalo smisao, jel da ne strse puno...

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
197
638
93
35
Nisam sa sela pa ne tvrdim 100% al ja u zivotu nisanm vidio djetelinu vislju od 20ak cm...
Ako oces sakrit onda se u kukuruz stavi..

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzankiii