Savjet: Koja vrsta ima najslabiji miris tjekom cvatnje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2020
6
2
3
45
Trebam malu pomoc, interesira me koja od ponudjenih ima najjslabiji tj najneutralniji miris tjekom cvatnje.
Svi su automatici I planiran je outdoor pa me pre jak miris moze stvoriti probleme.
FASTBUDS:
-Original Jack Herer
-Original OG Kush
-Original Chemdawg
-Original Sour Diesel
-Pineapple express
GHS
-Super Lemon Haze auto

SWEET SEEDS
-JACK 47 auto
-Sweet Train wreck auto

DUTCH PASSION
-Auto Cinderella Jack
-Auto Blue Mazar

Znam da su vecina nove stvari I da ih mozda niste uzgajali ali generalno se zna sto "smrdi"
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: recistatriba

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti.
Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini.
Edit 2: evo link
Edit 3. Zakljucao himalaya temu o detelini ali ima na google objasnjeno kad je najbolji tajming za kosenje.
 
Poslednja izmena:
03.01.2020
6
2
3
45
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti.
Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini.
Edit 2: evo link
Da na djetelinu sam mislio
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti..

mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..
 
03.01.2020
6
2
3
45
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti..

mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..
I ja sam u tom pravcu razmisljao, posude su cca 20cm visine pa sam uz lst I malim kaljevima (8l) nadao da ne bi isli puno u visinu (do 80cm) . Medjutim mislio tj nadao se da je djetelina makar 70-80 cm visine pa bi ovo sve imalo smisao, jel da ne strse puno...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nek se niko ne naljuti al to je ko da pitate i odgovarate cije govno manje smrdi..sve govna smrde (mozda sam u krivu,mozda) anond9sci prijatelju nemam nista protiv cerilice al neznam ju procitat pa ako ti nije problem da uz cerilicu napises i latinicu mislim zbog nas koji naznamo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom and dzidzo

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ima i tu razlike neka ubijaju da ti se povraca neka smrde na govna hahah.

al da se vratimo na temu iz ogranicenog iskustva NL se skroz malo osjeti naspram SSH. Nisam mogo uc u grow room morao bi se tusirat da skinem miris sa sebe
 
Poslednja izmena od urednika:
13.03.2018
70
185
33
31
Interesantno za NL, bar ovaj koji sam imao, u vegetaciji prije samog cvjetanja (15-20 dana) je mirisalo strašno. Baš mi je bila panika. Još je bio neki miris malo na gorivo tako nešto. Kad je procvjetala - milina.
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.288
14.514
358
Iz iskustva....pink plant eva seedes.....u punom cvatu osjeti se tek na metar do dva miris....uz to je temperatura vrlo bitan faktor.....ako je izpod 20 ne osjeti se daleko a kad je preko 20 osjeti se svaka 5 x jače....pogotovo visoka temteratura i kad kiša prestane padat i dođe sunce e onda drž gače ako si u naseljenom :D
 

OSX

Aktivan Član
29.01.2016
59
262
53
Nemam nekog iskustva, ali trenutno su mi Purple Haze i NL jedna do druge u istim uslovima, istovremeno posadjene, obe u cvatu.. Purple Haze mirise na kilometar, a NL se osjeti samo kad bas gurnes glavu u nju. Cini mi se da se vise osjetila prije cvjetanja (NL) ali to je i tad bilo bas malo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
80
262
53
29
takodje i sa mojom random menkom, miris u vegi je bio bas bas jak dok je u cvjetanju ne osjetim a evo sjedim bukvalno pored nje...