savjeti i preporuke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
dali mozes malo odzumirati ili fokusirati, ja nevidim ništa ali ovako u mutno izgleda kaos.
nemoj kidat ništa, bolje pustit da samo otpadne.

kakva je to zemlja?
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Bugi je napisao(la):
dali mozes malo odzumirati ili fokusirati, ja nevidim ništa ali ovako u mutno izgleda kaos.
nemoj kidat ništa, bolje pustit da samo otpadne.

kakva je to zemlja?


To mi je prva sadnja,nisam znao za ovaj forum prije,vec sam sve bio posadio, zemlja neznam koja je, izvukao sam ju sa vrta gdje je raso paradajz :S malo sam proopo i uzeo nalo i stavio u teglicu e sad ,slika se neda fokusirat jer je tako slikana a ovo je prva sadnja pa je zato tako,ocigledno.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Prvo- to su embrionalni listovi. Oni moraju pasti, to je normalno.
Mala posuda.
Nekoliko biljke u jednoj posudi nikako...pogotovo u ovakvoj maloj posudi.
Malo si zakasnio sa outdoorom...
Počitaj po forumu...ima dobri dnevnici uzgoja od kojih ćeš skontat kako napravit boks i sve ak želiš nešto od ovih biljoza.
Imaš sve na forumu.
Sretno! Google&Forum pa piči;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vuk_samotnjaK

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
#34 je napisao(la):
Malo si zakasnio sa outdoorom...

da malo, jos malo pa ce berba

svaka biljka u svoju posudu (najbolje u one od jogurta,posle kad presadjujes samo skalpelom odrežeš dno)

ako će ostat u posudi pobrini se da je jaako puno veca nego ova,
procitaj forum malo, naci ces par sitnica bitnih za sadnju:bis:
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
sikisajko je napisao(la):
da malo, jos malo pa ce berba

svaka biljka u svoju posudu (najbolje u one od jogurta,posle kad presadjujes samo skalpelom odrežeš dno)

ako će ostat u posudi pobrini se da je jaako puno veca nego ova,
procitaj forum malo, naci ces par sitnica bitnih za sadnju:bis:

sorry,novi sam i to sve i znam da zvuci glupo al ok.

Nego kako da sad te biljke presadim u one od jogurta čašice ili u teglice ,a da pritom ne nanesem nikakvu štetu i zašto je štetno kad je više biljaka u jednoj teglici i zasto je potrebna veca teglica, stvarno sorra svima na glupim pitanjima al novi sam i full mi je stalo do toga i zanima me ;)
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
sorry,novi sam i to sve i znam da zvuci glupo al ok.

Nego kako da sad te biljke presadim u one od jogurta čašice ili u teglice ,a da pritom ne nanesem nikakvu štetu i zašto je štetno kad je više biljaka u jednoj teglici i zasto je potrebna veca teglica, stvarno sorra svima na glupim pitanjima al novi sam i full mi je stalo do toga i zanima me ;)

Evo stigla je i druga tura,nadam se da je ova nolja po svemu sudeci,al raste uzasno sporo sto to znaci?

http://img14.imageshack.us/img14/2892/dsc05264c.jpg