Savjeti za stednju trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2010
2
0
0
60
mene ubije prvi jutarnji a sve poslije nekako slabo, mada se sjećam da nije uvijek bilo tako. Neznam dali to ima neke veze s mojim godinama ili sa kvalitetom vutre.
kako štediti! Pošto imam specifićan posao pa radim 6 tjedana pa onda odmor 6 tjedana. za vrijeme dok radim znaći tih 6 tj. nema nikakvog pušenja, ama baš ništa. To nije mojom voljom nego je u toj državi gdje radim za konzumiranje i slićno predvidena smrtna kazna. Hoću reći ovo: kada dođem kući nakon toliko vremena i kada smotam prvi to je neopisiv osjećaj,(prvi tjedan je najbolji) Stvarno se isplati stati pušit na određeno vrijeme. Znam da nije lako i neznam dali bih ja mogao tako da nemam takav posao. Tko može SVAKA ĆAST zadovoljstvo i ušteda ZAGARANTIRANI:eek:hno:
 
02.04.2010
2
2
0
38
moj savjet je duži, a tanji joint-i, duhana tek toliko da ti se ne gasi, al ga smotaj tanko ko slims cigare, ako je već do uštede ili puši na one lulice u koje stane taman za jedna dobra pluća
 
04.05.2008
46
4
8
ma koja stednja, jel se vi volite namazat ili nevolite, treba filter da mude sto siri, a pljuga da bude ko penkalo, kad povuces da ti se okrene u glavi, a ko nemoze tako nek nepusi, seme sa tanjim pljugama je samo bcanje trave, a osim toga dok povucem dim pluca me zabole :p