Schlomo eksperimentira sa svojim nasadom pod 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Kao prvo, hvala puno gens.
A sad se primam posla.

28.05.2007. dobio sam jednog malog White Widow klona, taj dan je i odrezan i uronjen u Plantella prašak za kloniranje i stavljen u Jiffy paletu.

Onda je sljedila vožnja nekih 30km do mene doma, klon se je udobno smjestio između suvozačkog sica i ručne kočnice :)

Ako to nije stres, neznam šta je :)

Sljedećih par dana nisam bio siguran da li ce preživjeti jer su mu vrhovi donjih listova počeli jako žutiti i sušiti se, ali eto, za 9 dana su mu korjeni izviri van iz Jiffya i presadio sam ga u veliku četvrtastu teglu.

Na slici je klon nekih 24 dana nakon presađivanja.

wwfullma4.jpg



wwfullairjd4.jpg


Evo jedna sa Zippom za usporedbu. Vidi se kako sam na doljnjim(najstarijim) listovima odrezao onaj dio koji se osušio, dok je biljka korijenje puštala.
Listovi su se bez problema držali cijelo vrijeme i izgleda da im nije smetao cak-cak.
Prije par dana su poceli lagano zutjeti, što se nadam da je normalno, jer su ipak oni najstariji.

wwusporedba2om0.jpg


A ovdje se vidi kako je pokazala svoj spol nakon 20-ak dana, i to na predzadnjoj internodi.

wwzenkapq8.jpg



Uglavnom, pošto mi se biljka nalazi u relativno velikoj tegli, odlucio sam ju ostaviti za majku, i samo njene klonove slati odmah na cjetanje, pa vidjet šta će od toga ispast.
 
14.11.2007
6
0
0
40
kao root hormone najbolje ti je da koristish gelove, prashkovi su manje efektivni sa starterima (ako ih koristish). Dobar i jeftin, mozesh ga naci na netu, je Olivi's Cloning Gel. Ja ga koristim vec duze vreme... Imam korenje kroz Rapid Rooter-e posle nedelju dana...