Schranza malo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.10.2008
29
0
0
78
Kak mrzim ovake izjave, muzika je. To što ti se ne sviđa je druga priča. A i elektronika je toliko širok pojam.
Mozete je svrstavati u muziku koliko god zelite, ja je necu priznati nikada.
Kad kazem elektronika mislim na svu muziku koja sadrzi neke kompjuterske (itd) izmene u sebi ili cak ako je kompjuterski uradjena.:crash:
 
02.03.2009
19
1
0
34
a cuj svatko voli svoje:techno,trance bilo sto,to sto je ti nikada neces priznati kao muzikom to je tvoja
osobna stvar.Eto ja ne volim hardcore neki ljudi vole,ali zasto bi se sada ja nasao pametan da govorim to nije muzika.
 
13.10.2008
29
0
0
78
Slazem se ja sa tim u potpunosti...Ali mogu da imam svoje misljenje da vas da muzika jednostavno zavodi, obmanjuje? Ne znam, mozda i nije, tako mi se cini.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He obmanjuje nas a najčešće nema riječi

Ma ja VOlim poslušat svarno raznoliko od schranza ovdje pa do death i balck metala pa psy trance i još milion da ne nabrajam

Exodus ae daj nekih dobrih setova ak imaš linkove da download sluša mi se šranz u zadnje vrijeme a slabo nešt imam
 
02.03.2009
19
1
0
34
E ljudi znam da je ovo malo off topic ali znate mozda gdje mogu skinuti street video mix od 2000 do 2008 ili 9-te?Frend mi trazio da mu probam skinuti ali nema ih nigdje na torrentu a niti ovako na netu.Ako mozda tko zna neki site ili link samo neka napise.Hvala.