Schranza malo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ja osobno to ne smatram muzikom al dobro...

ne vidim nista ljepo a ni "zvucno" u shranzu...a daleko smo i od melodicnosti i ljepote...

muzika bi za um trebala biti kao i voda za tijelo...shranz je vise kao septicka jama za um...

moj humble oppinion :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A šta onda misliš o noisu nema ritma ni tonaliteta apolutno nikakvog
Meni je šranz jedina vrsta tehna koja mi se sviđa mogu i hard poslušat ali ovo mi bolje
E da i usput iz prvog posta tamo skinite najnoviji set ako neko voli predoba rje i ima čak i cajka onak slušaš i sam najednom harmonika polomio se od smijeha kad sam to čuo i od prodigy-a out of space ima u scranz verziji i tako dobar je

A i to je sve stvar ukusa savim mi je jasno da većina ljudi ovako nešto ne voli
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Šaman Šandor je napisao(la):
A šta onda misliš o noisu nema ritma ni tonaliteta apolutno nikakvog
Meni je šranz jedina vrsta tehna koja mi se sviđa mogu i hard poslušat ali ovo mi bolje
E da i usput iz prvog posta tamo skinite najnoviji set ako neko voli predoba rje i ima čak i cajka onak slušaš i sam najednom harmonika polomio se od smijeha kad sam to čuo i od prodigy-a out of space ima u scranz verziji i tako dobar je

A i to je sve stvar ukusa savim mi je jasno da većina ljudi ovako nešto ne voli

Neznam nisam cuo noise...tak da neam pojma...al jebiga
nije svaka muzika za svakog..

ali ja ovo nebi nazvao muzikom xDDDDDD
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
ma meni je schranz ok kad zelim pustit mozak na pasu malo i razbit tisinu ili kad imam viska energije p a je kroz schranz zelim izbacit....nekako mi djeluje opustajuće na mozak ... ali ponekad ga cisto nemogu podnjet...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja go skoro redovito prije dolaska u školu u zadnje vrijeme slušam fino mi baš legne a i našo sam jedan žnr što mu slično zvuči zvan industrial hardcore i to mi isto valja ali čudno mi je što stvarno prililčno slično znaju zvučat
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije bombonjerom počastio niko nije šaman zainteresiran za tako šta a šo se izvođača tiče neam pojma nijednom ime pošto nije das sam osobito upućen u scenu ali onaj madrug s kojim sam započeo temu je meni prelud i to njegov najnoviji set tamo na sajtu
 
13.10.2008
29
0
0
78
uu,ovo mi nema nikakvu dusu u sebi,ima samo jednu poruku a to je: UDRI!
ne svidja mi se nikako,elektronika nije muzika
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
exodus007 je napisao(la):
nije to bas schranz,vise hardcore

Kontam si da bi pod industrial hardcore moglo ić, ali to je opet vrlo blisko schranzu a i madrug mi puno više ima taj schranz zvuk nego hardcore. Ali totalno nebitno. Jučer baš slušo onaj promo mix, otkida fino

crosby je napisao(la):
elektronika nije muzika

Kak mrzim ovake izjave, muzika je. To što ti se ne sviđa je druga priča. A i elektronika je toliko širok pojam.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Da to je strašan set, misliš na ono drug music, ja ga imam na cd-u a neam pojma di sam ga našo, di si ga skinuo? Tam na briji gore?

Onaj dio na 3:55 negdje poslije onog razvučenog glasa mi je taka brutalnost
 
02.03.2009
19
1
0
34
ma meni je kao komplet set dobar steta sto kratko traje
ali svidja mi se jer vuce malo na pte dua i svena wittekinda party in the house!!!!!!!