Sci-Fi & Fantazije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
ja kao ja inace volim gledati filmove znanstveno fantasticnog zanra, iako mi se cak i vise svidaju fantazije dok sam uduvan :D paa ako vas ima jos pridruzite se i navedite koji film :D :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Neradi ti link...

I nemoj se oslanjat na ocjene s imdb-a jer nemaju veze s pameti.

Ima nekih filmova koji imaju ocjenu i preko 8 pa sam ih ugasio nakon 20min, a ima i onih sa ocjenom 2 u kojima sam uzivao :)

Film je subjektivna stvar i nemoze se tek tako ocjenit objektivno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vu ing.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Daaaaa jedan od meni najdrazih filmova o alienima, predobar je film, i to se stvarno izdogađalo, ja sam čak i dublje istrazivao pocevsi od tog slucaja pa sam sve dublje isao, mislim da bi u ludari zavrsio da sam nastavio hahahaha

Moja preporuka također za Fourth Kind!!!

:thumb:
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
The Spice must flow. :icon_mrgreen: Dune
Psihoaktivna (i svašta nešto) supstanca Spice, najvažnija u svemiru, u velikim dozama omogućuje pojedincima da vide budućnost, čak da savijaju sam prostorno-vremenski kontinuum, dozvoljavajući trenutna putovanja kroz svemir, ali mutirajući "navigatore" do neprepoznatljivosti. No, ta ultravažna supstanca za cijelu civilizaciju tj. carstvo u ovom slučaju, može se naći tj. rudariti na samo jednoj jedinoj planeti, pustinjskom Arrakisu tj. Dini...
Di ćeš boljeg SFa za ovaj forum. :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Big L je napisao(la):
Daaaaa jedan od meni najdrazih filmova o alienima, predobar je film, i to se stvarno izdogađalo,
:icon_mrgreen: Ne, nije, al' sjećam se tog filma i meni je onako baš prosječan, no ekstremno su mi išli na živce s lažima o istinitosti priče i "arhivskom građom", te podmuklim viralnim marketinškim sranjima koje ne podnosim.
Inače, neki ljudi su nestali, no po ko zna koji put, za nestanak tih ljudi kriv je bio legalni alkohol, a ne alieni ili vutra...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L
29.04.2014
12
9
0
Ma kakvi covece gresis u filmu nista ne govore protiv marihuane niti prednjace ka alkoholu jednostavno u gradu je godisnje nestajalo cini mi sse preko 100 ljudi to je previse a pogotovo jer taj grad nije velicine LA a FBI ga poseti godisnje preko 2000 puta sto znaci da se nesto dogadja tamo


Kao sto kaze nasa glumica Mila Jovovic na kraju na vama je da li cete verovati ili ne :D
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Sjećam se filma. No koliko se ja sjećam, nestalo je ukupno tipa 20-ak ljudi u 50 godina, :icon_lol: a Mila govori ono za što su joj platili da govori. :icon_mrgreen: Ne nasjedajte na marketing. Marketing je iskonsko manipulacijsko zlo. :vb_devil: Čim vidiš holivuđanski film "po istinitom događaju" odmah sumnjaj u sve, pa kreni od toga.
 

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Anunnaki Lord je napisao(la):
Ma kakvi covece gresis u filmu nista ne govore protiv marihuane niti prednjace ka alkoholu jednostavno u gradu je godisnje nestajalo cini mi sse preko 100 ljudi to je previse a pogotovo jer taj grad nije velicine LA a FBI ga poseti godisnje preko 2000 puta sto znaci da se nesto dogadja tamo


Kao sto kaze nasa glumica Mila Jovovic na kraju na vama je da li cete verovati ili ne :D
Hahah kakvih 100 ljudi
Kako god film je super :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Naucna fantastika nije primjeren izraz, bolje mi se uklapa naucna predvidjanja, jer sve sto je zamisljeno u sadasnjosti postaje opipljivo u buducnosti, da l bliskoj ili dalekoj manje bitno.
No, sta htjedoh reci...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye