Scrog 1 X critical-RQS & 1 X Northern Lights, growtent 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.794
233
34
Šator je dimenzija 80x80x180, dvije biljke ce bit unutra. U posudama od 18L, zemlja je klasman potgrond h
Sjemenke su stavljene na klijanje, sad cekamo :)


pic host

C99 - The C99 is the holy grail of the cannabis strains. As she resembles the high and the taste of a sweet landrace sativa, which normally takes half a year to flower. But the C99 flowers in 7 - 8 weeks.
This C99 hybrid also resembles a landrace sativa in high, taste and smell, takes only 7 - 8 weeks to flower. But some individuals might be a bit spicier than the true C99.

One parent line has 75% C99 / 25% Maroc and one parent line is 50% C99 and 50% Nev. Haze early flowering selection parent.

Seeds come from 10 different parents, so there will be some variation. One half is stable and the other half shows some variation, but they all will have a spicy, sweet taste and smell and an incredible landrace high.

And this at an incredible low price would be a waste not to try!

Northern Lights - is a pure indica and is one of the most strong and famous cannabis strains. Created at the end of the '80s, NL is a little plant with wide-fingered indica leaves. The taste is pungent with a sweet after taste. As a typical indica the effect is strong, producing a high level of relax for the body and the mind. This strain is very uniform and it performs well in both soil and hydro.

vidimo se kad izađu iz zemlje :D
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Sretan grow,i ne zamjeri što se miješam,ali me živo interesira zašto nisi u Scrog išao samo s jednom biljkom? Northern lights je sasvim ok u 18L (30 idealno)za toliku površinu! 10 dana u vrh glave produži vegetaciju i u tom prostoru ima da je razvučeš savršeno ;) Lakše ćeš manipulirati s jednom biljkom.Malo po malo odrediš 20-tak debljih grana,i kad dođu na 5 cm poviše mreže baciš na cvjetanje,a sve ostalo lolypopaš...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
sretno...
(nadam se da neche biti prevelikih razlika u duzhini internodija...da nebi c99 pojela mrezhu )

koliko dugo ih mislish drzhati u vege?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.794
233
34
@mičurin hahah nema mi šta smetat, znam da bi mi bilo lakše manevrirat sa jednom biljkom... al sam htio dvije sorte. Pa kako bude, a bit ce :D
@zla vjestica mislim držat bar 40 dana vegetacije da se dobro popuni, nadam se da c99 nece ludovat :)

hvala svima na poželjenoj sreci :*
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.794
233
34
@mičurin a znam da su oprecne, al eto vidit cemo

@gagiba kakvo crno sunce, njega se ne spominje nigdi... lampa je 400w hps sunmaster dualspectrum, ispuh odrađuje kupaonski ventilator 270cm3 upuh je pasivan, a po biljkama ce puhat jedan sobni na štipaljku tako da ga mogu kacit od konstrukciju šatora
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
hebiga..mozhda si trebao C99 posijati tjedan kasnije ( iako...sumnjam da bi to uchinilo veliku razliku )
+sranjce je shto u C99 ima toliko mixane genetike..da nikada ne mozhesh znati na shto che povuchi..
a chiji je taj C99 koji imash??
pa da shkicnesh po forumima shta ekipa kazhe-koji pheno prevladavaju..

( btw vec cca 3 mj. pokushavam dochi do sin city-evih CBD sorti..oni sami preporuchaju samo jedan seedbank za naruchivanje iz europe...a taj seedbank nikada nema te 2 (od 4 ) sorte koje ganjam-u 3-4 navrata su mi rekli da che u naredna 2 tjedna dobiti..i uvijek "k.dragi gledaoci"..+oni iz amerike ne shalju...aaahhh...nishta..samo da se pozhalim malo-previshe je tih seedbankova na trzhishtu..previshe je muljazha i dilanja falsh sjemena..vishe ne znam ni dali bi vjerovala original pakiranjima..)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: caspe