se' semena pushe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li pushite i semena

  • Da?!

    Votes: 0 0,0%
  • Ne?!

    Votes: 12 100,0%

  • Total voters
    12
26.12.2006
41
1
0
36
www.media-project.org
ma kakva sterilnost to su price za malu djecu
ja uvjek izvadim sve sjemenke jer mi smeta kad pusim i ono pocne pucketat,
nekad se zna dogodit da sjemenka ako je blizu floka zacepi frulu da se nemoze pusit.
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Sjeme ne treba pušit to je totalna glupost i lijenost a to što se vi umrtvite pa vam kasnije mrsko vadit , samo je dokaz da pušite vutrozajebe , a čim i ima sjemena nema tu govora o dobroj vutri .[/QUOTE]

oces da kazes da dobra vutra nebi trebala da ima uopste semena ili sta ,jer ti uopshte moguce ?
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Da, dobra vutra nebi trebala imati sjeme. Vutra bez sjemenki je takozvana sensimilia (bez sjemena). Ako nisi znao postoje muske i zenske biljke cannabisa (zenske se su one koje pusimo), a sensimilia se dobije tako da se iz vrta maknu muske biljke i tako zenkama onemoguci oprasivanje koje stvara sjemenke. Time biljka ne trosi energiju na stvaranje sjemena, nego na proizvodnu THCa... I to je bit uzgoja prave kvalitetne vutre.
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.....puno puta sam pušio travu sa sjemenkama i bila je bolja od one bez.........a što se tiče sterilnosti nakon nekoliko godina bi se sigurno nešto primjetilo........nisam ja sad reko da totalno oduzima plodnost ali djelomično sigurno da..........
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ja se vise ne uzrujavam oko njegovih postova, niti jedan mu nema smisla, pa ni ovaj. Molim ljude koji ne znaju nista o temi, da ne odgovaraju na nju. Ako vec nemate kulture, barem ne krsite pravilnik, u kojem jasno pise ''pazite koga ispravljate''. Hvala.