..:: SeaSplash festival u Puli::..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
:kiss: odlicno! iskoristimo ovaj dogadaj da se svi nademo i popijemo nesto zajedno i napokon upoznamo.

zamolila bi sve koji planiraju doci da nas obavjeste ovdje. pa cemo ugovoriti dejt kod onog stabla kod lijeve kuce pored kapije kraj bunara niz padinu ..hehehehe i tako to. znak raspoznavanja: List sa zihericom u predjelu srca, lozinka: zelena braca/sestre...:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

vidimo se!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
dakle blizi se taj dan :)) nije da sam nesto uzbudena jer me iskreno zaboli za sam festival ali ako neka dobra dusa dolazi na kraju nek mi se javi na pm ili sl. bit ce mi drago. ja izgleda da cu dobiti ulaznice pa cu moci navratiti ako ne negdje cemo se na pivi/kafi susrest koga je volja.

htjedoh napomenut jednu stvar: NEMOJTE PUSTITI NA JAVNIM MJESTIMA; NEMOJTE PUSITI NA FESTIVALU JER IMA PUNO PANDURA U CIVILU!!!!! ako bas morate idite negdje daleko da vas mrak pojede..ima ih ko blata a niti ne znate...a svi izgledaju kao gle kul ekipa...pa zato. u centru, u parkovima i sl nikako....rade pitajte nekog gdje :)) da vam ne propadne uzivancija radi debilne spike.

:bis:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ovo mi je fakat drago šta si rekla ljudima jer 95% ljudi koje pitaš, svi šakom i kapom govore :"Da, slobodno, to ti je tamo legalno, možeš pušit kolko hoćeš"

Pih, pa to je idealna stvar za pandure. Reggae fest, to im je ispunjavanje snova i stepenica do promaknuća bokte.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nikog ni vidjela niti cula...stata. bila sam jucer na zatvaranju, iako je bio zadnji dan ipak se sviralo i bilo je malo ljudi, vecina je otisla, ali atmosfera super intimna i zabavna. popila malo onog razvodnjenog piva, prosetala malo po tim tkz. florovima, i fino se zabavila i rasplesala...nije lose za nedjelju koja je bila osudena na dosadu kod kuce.
zao mi je sto nikog nisam vidjela....toliko price a nista realizacije...eh uvijek ista prica:icon_lol:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Rasta Stoner report :)

Ovako bilo mi je prekrasno išao sam u ekipu malo mlađih od sebe u kojoj sam znao samo dvoje ljudi no to mi nije bilo bitno. Došao sam tamo ekipa me prihvatila super i počela je zajebancija i naravno marihuana party testirao se Afganistanac i moja White Widow. Nakon toga počeli smo sa postavljanjem našeg Tribe-a odnosno sela od 5 šatora i jednom plahtom :rofl: i šatorskim krilom koje smo jedva postavili na stabla koja sam naokolo iščupao :icon_lol: . U tom silnom vezivanju sa selotejpom špagama i razno raznim pomagalima bilo je toliko smijalica da smo se svi složili da se moramo držati kao pravi tribe :)



i tako negdje pred večer u četvrtak festival je počeo :smoke18: no naravno prije toga nadvila se aurola dima sensimilije iznad samog festivalskog područja :banana_rasta:



Ovako je to izgledalo sljedeće jutro nešto nevjerovatno ovo je naime samo jedan dio velike slike :signs053:

Ovo je još the main stage prije prvog uneređenja :)

Upoznali smo se i sa četvoro super likova i likica ;) Ovi su Francuzi i oni putuju 3 mjeseca po festivalima po EU

Evo malo zaigrali šicu sa Targetom :) Da mi kompa bude mažuranić frend Stjepan...



Bili smo malo i po Barovima u sklopu Festivala , evo jedan coffie shop doslovce svi puše i piju svježe ubranu mentu i skuhanu u čaj . Sve je u nekom orijentalnom štihu i svi moraju biti bosi hoda se po nekakvim spužvama na kojima su niski stolovi i ležaljke.




i tada pade noć uiiii i nisam mogao da ne posjetim Ministarstvo psihodelije gdje je šibao psy trance



i to bi bilo to . Nažalost nisam se našao sa niti jednim članom no tako nekako je ispalo a šta ćeš , malo mi je žao no bit će još prilika za neki unite.
 
13.04.2015
6
0
1
34
ajme ja nemogu vjerovat na kakve teme ja naletim xD
Na ovom seasplashu sam bio prije nekih 8 godina? kako vrijeme leti :)

Odlična atmosfera je bila, pandura minimalno tada,kao sto je napisao Stoner, u tom coffee shopu(otvorenog tipa) svi su pusili,pa i ja se sjecam kako smo topa od cca 15-20 cm pusili i 3 pandura iz interventne su se samo prosetali pored,vidjeli nas i nastavili. tada jednostavno nisu trazili male potrosace,eventualno nekog koga vide s kesom,a jos gore ako daje nekome. Danas nedaj boze,i za 0.1 u djepu sto ti nadje vode u stanicu,sramota :D

Baš me zanima jel ima koga da je bio i ove godine?