..:: SeaSplash festival u Puli::..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: tri komada iz CG- to ce biti zanimljivo:icon_lol: :icon_lol::icon_lol: svakako se javite prije polaska..pa da se nekako i susretnemo tamo ako pozelite:bis:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Naravno da zelimo! :) Javicemo se sigurno. Ranije smo imali SIM karticu u Hrvastkoj, ali su poceli da ih iskljucuju ako se ne dopuni nekoliko mjeseci pa nam tako propade.
S obzirom da cemo mi prvo biti u Trogiru, cucemo se preko PM-a.
 
16.06.2005
7
0
0
svake godine idem al uvijek ostanem samo jedan dan, nesto me mora prekinuti u veselju... i ove godine isto idem al ne vijerujem opet da cu ostat sva 3 dana... ali sve u svemu mora se ici na to... eto ljudi, vidimo se tamo, nekako kroz dim...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ljudi blizi se festival...mislim uskoro...nadam se da ste se organizirali i da se vidimo tamo...za sada nas ima 3-4 mogucih a mozda i vise sa foruma...nadam se da cemo se uspjet organizirat i susrest :bis:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Imam namjeru doć, iako sve ovisi o tome dal ću imat ljude uz sebe...

Baš 2 dana sad slušam muziku koja na www.seasplash.net sajtu...ima jebenih stvari!

Nego, čuo nešto juče od drugara kako će ovogodišnji reggae fest biti i zadnji? wtf???
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nemam pojma, nisam u tim vodama pa niti nisam cula tako nesto. tko zna mozda i je mozda i nije...procut ce se sigurno...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hehehe...nazalost nisam....to je tako kada ovisis o ljudima koji imaju auto i do zadnjeg trenutka kao "ides" a kasnije izvisis pa je kasno za sve extra planove..nazalost eto tako se moja prica zavrsila, sto je najbolje od svega imala sam i plan B za odlazak, ali eto prekasno su me obavjestili da plan A na koji sam racunala do petka navecer odpada....ljudi pih!

ti bio? pricaj kako je bilo?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Mojoj staroj trebaju kola zbog posla, tako da cemo u Trogir ici autom staraca moje cure, tj. sa njima. Da li znate ima li brod ili voz od Splita do Pule ili Rijeke i koliko kosta? Kontam da imaju sajtovi i istrazivao sam, ali mi je malo zajebano doci do informacija tamo. Neki ljudi iz CG su mi rekli da kada su oni isli iz dubrovnika do rijeke brodom, platili su 19 eura jednu kartu, ne znam koliko je to u kunama.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Chmaka je napisao(la):
...platili su 19 eura jednu kartu, ne znam koliko je to u kunama.


inace 1 euro je 7.4 kn

nemam nikakvih informacija za brodove..nazalost. morat ces to sam istraziti. inace nasa poznata linija je Jadrolinija, vidi jel ima sta na njihovim stranicama. nadam se da ces naci neki info

brejne: seasplash je siguran, makar samo obici mjesto...to ne mogu izbjeci kada je ipak u mom gradu :)) al kako god imat cu par abeceda planova:icon_lol: