Second Try - BigTower Box HPS 70W & CFL - Strain Lemon & Cheese

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
CFL Midi box


evo tu se najbolje vidi koliko je ostalo mjesta...većina muku muči sa visinom, a meni ostalo i viška ;-)
cijelu vegetaciju drzao sam lampe blizu i nisam im dao se izduže. možda sam malo pretjerao


HPS Big Box


u ovom boxu razlika je još veća...al u širinu je gužva totalno, ispunile su cijeli box po širini...još je i uži 2 cm od cfl boxa...ne zvuči puno tih 2 cm al baš mi fale
Cheese je zadnjih tjedan dana noću stavljan pod HPS da dostigne Lemon skunk


Cheese - 30 dan vegetacije
(vegetacija odrađena pod cfl, osim zadnjih tjedan dana gdje je imala tretman pod hps solarijem ;-)


Razlika od zadnji put je više nego očigledna...hps je zakon ;-)


Lemon - 37 dan vegetacije
(cijela vegetacija odrađena pod cfl zaruljama)


prpošno se raširila...toplo se nadam curici jer mi stvarno prekrasno izgleda

Lemon - sam(a) u cfl boxu



Umjetnička


Cheese okupan svjetlošću ;-)


HPS Box - pleksiglas



tu se vidi kako sam probušio nekoliko ruka na pleksiju da ventovi imaju otkud povlačiti zrak...ali na kontra strani da se bolje mješa zrak
ispod pleksija se rukom toplina skoro pa i ne osjeća...tako da bez problema listovi mogu i doci do pleksija i ništa se neće spržiti
vjerujem da bi i temperatura bila viša da su ventovi spojeni na neki filter i da im je smanjen protok zraka...ovak je super

Plan je ovakav...Danas sam je zalio čistom vodom, sutra ili prekosutra radim flush i zalijevam prvi put sa bloomom i prebacujem na 12/12
Sad, koliko su izrasle, izrasle su...imaju jos vremena da se malo popune, to mi je najbitnije....a mogao bih i dignuti sad lampe da se izduže, samo mislim da neću s time puno dobiti...mali vrhovi će ostati u sjeni velikih...a ovak mi je sve skoro podjednake visine...kad se gleda izbliza onako sastrane izgleda kao niska ali vrlo bujna šumica ;-)

Neki savjet?
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ja bih to jos juce stavio na cvetanje. Ako budu narasle jos min 1/3 ima da udave jedna drugu. Neces imati nista ama nista mesta za cirkulaciju vazduha a i svetlo se nece probijati ( toliko zelene mase ). Po meni ( nemoram biti u pravu ) si jos odavno trebao staviti na cvetanje sad staje tu je. Bices pametniji posle sledeceg zavrsenog ( odradi kracu vegetaciju sledeci put ) jer ces onda znati dali je vredelo toliko ih drzati u v. prvi put. Moras se drzati box-s velicine. Nemozes praviti vegetaciju 2 meseca a imas mali box-s ( mozes ali po meni trosenje struje a nedobijes toliko vise ).
Inace biljke izgledaju super i zdravo.
Sretno dalje
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
a nista onda cu sve to danas napravit...flush i bloom
iako mislim da ce to biti ok...po visini su zauzele pola boxa, a u sirinu ce se malo stisnuti jbg
ak lemon bude muski onda ce biti mjesta i previse...al ja se ipak nadam guzvi ;-)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ucinjeno...svaka biljka isprana sa 5x vecom kolicinom nego obicno da se zemlja ocisti od zaostalih soli, pognojeno dozom blooma + powerzym i supervit...prebaceno na cvjetanje...yoohooo ;-)
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
e sad ce da smrdi na sve strane xD

bas bi ti bio u kozi :icon_lol:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
uh...bit ce hebena [email protected] si u pravu, malko sam pretjerao sa vegetacijom ;-) stavio na cvjetanje prekjucer...jel moguce da su vec krenule? cini mi se da jesu :sun2:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
MarcoPolo je napisao(la):
uh...bit ce hebena [email protected] si u pravu, malko sam pretjerao sa vegetacijom ;-) stavio na cvjetanje prekjucer...jel moguce da su vec krenule? cini mi se da jesu :sun2:

Pozz

Nisam bio u pravu jer imas dosta mesta sa strane a sad ce samo uvis da rastu. Koliko vidim po zadnjoj slici, mozda u visinu budes imao problema ali sa strane je ok.
Sledece nedelje cu da okacim slike od mesec dana cvetanja i cetiri nedelje vegetacije pa ces da vidis sta znaci guzva ( sa strane ). Moje se tuku za sunce nemaju ni milimetar mesta vec su jedna na drugoj. Mene je zavarala predzadnja slika i to sto si rekao da je vec guzva. Po meni kod tebe je super.
Biljke izgledaju super.
Sretno dalje.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Obozavam vidjeti ovako zelene biljke. Melem za oci... Bit ce svega! :)
Mislim da jos nece pokazati spol, treba barem tjedan-dva proci.
Keep up! :thumb:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pazi na lemon, on podivlja u cvatnji :icon_lol:

inače fine i zdrave biljkice, samo teraj
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pozz ljudi loša vijest...ovaj dnevnik ce se morati preseliti u nezavrsene dnevnike objasnit cu i zasto
cura mi se spetljala s nekim likom koji je pukovnik...imali aferu i kad ga je odjebala poceo joj je prijetiti i preko njenog broja mobitela (koristi se mobitelom registriranim na moje ime) saznao sve podatke, adresu i sve o njoj i meni...prijetio da cu ja najebati po zakonu o narkoticima (vjerovatno je pronasao podatak da sam sa nekih 19-20 godina uhvacen sa frulom u parku i za to me jebu policajci cijeli zivot ko da sam neki krimos, prilikom bilo kakve provjere)
uglavnom nazvala me i totalnu paniku mi je digla sa pričom da sve bacim, da ce on nekog poslati u moju kuću i tako to...nisam imao druge, srce mi se paralo kad sam ih kidao i stavio u vrecu i naravno da sam ih bacio, nije se za zajebavat
nakon toga nazvao sam lika koji je ustvari papak, ja znam biti jako zajeban kad me netko dirne...glas mu je zamuckivao cijelo vrijeme kad sam ga prao ko malog majmuna...uglavnom mislim da je samo puno napricao i da nece nish poduzimat, a i da poduzme ko ga jebe sve sam ionako bacio...ostali su mi samo boxovi i gnojiva...za to mi ne mogu nista, zar ne?
uglavnom i cura je dobila nogu...tak da eto moja radost se izgleda pretvorila u veliku tugu...no zivot ide dalje, sta se moze...ima jos cura na ovom svjetu a bome i menkica mi ostalo ;-)
2xcheese i nesto probrane domaćice
nije ovo kraj...pricekat cu neko vrijeme da vidim sta ce biti a onda sadim ponovo
ne kuzim ni to zadiranje u osobne podatke...pa kakva je ovo drzava gdje te svaka šuša može bez problema provjeravati u terminalu?
jbg haze...taman kad si se subscrajbao odose biljcice u koš :-(
ekipa hvala svima na podrsci...do slijedećeg growanja...over & out
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
čitajuci ovaj tvoj post dok sam citao pomislija sam da si s tom curom osta nakon svega ( i pomislih koji papak) al skuzim u tekstu da nisi pa cestitam....jebeš osobu koja će ti napraviti tako mizernu podvalu....ima još riba u moru samo sve šta se triba postić je psihička ravnoteža i ne upadat u kojekakve "tuge"...a pokuvnik bi od mene dobija dvi po ušima ne zato sta mi je zensku posevija vec zbog uznemiravanja!
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Vidis, vidis..u jednom danu si izgubio 3 cure :p Idemo dalje, gori usi..svidja mi se scena (u mojoj glavi zamisljena) kako se deres na pukovnika :D Jesi ga natjerao da gura zgradu i radi sklekove? :bananabang:

R.I.P. biljkicama
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Bas steta! Stvarno mi je zao, bile su krasotice... :)
Ni meni nije jasno to zadiranje u privatnost. Jedan lik kod kojeg sam radio je imao vezu na policiji i tako je saznao da sam s 18 godina pao s nekom sicom... Dalje ne moram pricati sta se desavalo.
Suosjecam!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ma idu mi na jetra te stigme u nasem drustvu...ispada da smo gori od najgorih kriminalaca...nadam se boljim danima za vutru...svijest se ipak pomalo budi

najbolje od svega mi je bilo kad sam ih bacio, vratim se u kucu a ostao mi jedan debeli hed...tak da sam se bacio na unistavanje dokaza i mislim si ako sad ulete kako cu ih zbrukati ;-) vec vidim naslov u novinama...upali u kucu uzgajivaca i zaplijenili cijeli joint ;-)

no krenut cu ja opet uskoro...bit ce zelenila he he ;-)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....bas mi je zao sto ti se to dogodilo......prekrasne su bile:eek:hno:......samo pozitiva, pamet u glavu i uskoro (kad se situacija smiri) ponovo u grow stanje.....:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.