Second Try - BigTower Box HPS 70W & CFL - Strain Lemon & Cheese

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
stari moj svaka ti čast ali ja bi i nju i njega bacio u bunar umjesto princeza :)
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Bas bedak....Sledeci put ces biti bogatiji za iskustvo vise.A kucka.....jegiga R.I.P. i za nju i za biljoze.
Na muci se poznaju junaci!!
 
12.08.2011
42
13
0
34
Bas steta, preslatke su bile :costumed-smiley-027
Da meni netko sada tako nesto napravi, ne znam kako bih se osjecao...
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Too bad :(

Sad se malo strpis i pricekas da se sve smiri jedno mjesec dana, zavrnes rukave i natrag na poso.. :)

RIP za biljoze.. Go to the light..to the lightttt!! :(
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Ne znam što reč na ovo :eek:hno:. Ja sam se naživcirao dok sam ovo čitao, mogu tek zamislit kako je tebi. Al nije svijet propao, bit će novih growova.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nisam mogao da verujem dok sam citao. Zao mi je iskreno za sve sto si preziveo.
Dobro si postupio iako je bolelo. Na nasem balkanu sve se moze raditi ako znas prave ljude. On je od nekog dobio tvoje podatke iz poilicije, strasno a ti podaci treba da su poverljivi. Ako si mu rekao i ja bih mu se m..e n...b..o.
Neka ti ovo bude skola a i drugima da je ovaj hobi opasan i niko ama NIKO netreba da zna. Bio si siguran u "tvoju" devojku a ispalo najgore.
Mozda bi moderatori trebali naglasiti tvoj dnevnik kao poucan za sledece generacije growera da nikome netreba verovati pa ni devojci ( barem dok nepostene tvoja zena ).
Svarno mi je zao ali probaj gledati sa dobre strane:
1. Saznao si kakva je kucka bivsa
2. Sledeci put sigurno neces kazati novoj
To je zivot ide dalje podigni glavu i ponosno idi dalje a svi ostali koji se smeju nek te povuku za onu stvar ( dobro da je nisi zenio ).
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ovak da razjasnim neke stvari...nisam mogao da joj ne kazem za grow jer se sve odvijalo u stanu u kojem smo zajedno zivjeli, tako da je i ona sudjelovala u tome...nitko drugi nije znao za to, pa nisam lud da nekom govorim...taj lik s kojim se spetljala je vjetovatno dosao do zakljucka kako se ja i dalje bavim sa "narkoticima" na osnovu te prijave za jedan jebeni joint...u biti sve je to nagadjao i nije znao nista...al u tom trenu kad je ona mene nazvala i to mi rekla digla je totalnu paniku, a kako se kasnije pokazalo prica je bila prilicno napuhana...u svakom slucaju sve sto je napravila ide njoj na sramotu a ne meni...njemu ne zamjeram nista (osim tih prijetnji), cak sam mu i zahvalan sto mi je otvorio oci...da vidim ustvari kakva je osoba...sad joj je kao zao zbog svega, sve bi ucinila, promjenit ce se, bit ce druga osoba bla bla...al kak se kaze "poslije jebanja nema kajanja"
zivot ide dalje, ne treba bit malodusan...ima cura na ovome svijetu...jedino mi je zao ljepotica, do bozica su trebale bit gotove i bile bi taman za pod bor ;-)
svima hvala na rjecima podrske, mozda je glupo da to na ovaj nacin sve govorim al cijelu pricu nisam mogao s nikim drugim podjeliti nego sa vama
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
E a sad kad si ju otjerao, lijepo kupi HPS 250 i njezin dio ormara pretvori u box :icon_lol:

Šala mala, nemoj sta zamjerit...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
zahvali ti bogu brate da si se vraga riješio....i PODGRIJANI kruh nikad nije dobar a i ljudi se teško mjenjaju a ženske suze su ko ona mala govanca od ovce :) ...tako da rješio si se vraga, mjenjaj stan i udri autoflovering i do nove godine će bit gotove :) a ti new man :)
 
27.10.2011
0
1
0
39
Dugo sam razmisljala i nisam znala kako
Ovo napisat ni kako izrazit svoje osjecaje..al evo pokusat cu.bolile su me rjeci od moje ljubavi ,Marco polo vam je sve ispricao..u pravu je u vezi puno toga ..kucka sam bila i iznevjerila ga i zgazila nasu ljubav i sve na svjetu bi ucinila da vrijeme mogu vratit al nazalost ne ide...znam da je ovo
glupo al zelim tu rec koliko ga volim
I koliko se kajem za svoje ponasanje..ovih zadnjih par dana proživljavam takvu patnju i bol..takvu tugu da je to za poludit..znam da sam ga povrijedila i da zasluzujem najgore rjeci al ima li tko od vas da nije barem jedanput u zivotu napravio nesto za ceg se poslije svim srcem kajao?napisao je jebe mi se za nju ima cura na ovom svijetu..ja to nikad ne bih rekla..ovih dana sam bila na takvom dnu da sam si htjela oduzet zivot jer bez njega je sve velika praznina..sjebala sam stvari svojim ponasanjem..ranila ga a i sebe..gadi mi se moje ponasanje i neznam kako dalje jer bez njega ne zelim..lako je osuđivat druge al i ja sam grjesnik koji samo moli za oprost i priliku..priliku koju bi iskoristila maksimalno i ucinila sve da vidi koliko mi je stalo i koliko se kajem..toliko ga volim da bih bila spremna cjeli zivot klecit pred njim i molit da oprosti ovoj curi koja je bila glupa i luda i jadna i pogrijesila..priznajem sve svoje greske i ovim putem sam htjela objasnit da mi je zao ..kunem se necim meni najsvetijim a on zna sta je to..neke greske covjeka iz temelja promjene..shvatis i kazes si ..bila si budala glupaca kako si mogla napravit takvu glupost kad imas covjeka kojeg volis do neba i on tebe..pogledas se u ogledalo i kazes ti si đubre ..a u vezi biljcica nisam nista rekla liku,spominjao je samo da ce ga prijavit zbog upotrebe narkotika a to je sigurno izvukao iz dosjea jer ima pristup tome..uzivali smo obadvoje u tim biljcicama i NIKAD nikome ne bih rekla za njih..kad sam ovom liku rekla da se goni iz mog zivota i da je on greska jer ja imam covjeka kojeg volim poceo je prjetit zato sam uplaseno nazvala dragog i rekla mu nek sve baci jer nisam htjela da se uvali u bilo kakve probleme..lik je spominjao prijavu za narkotike a ja sam se uplasila..znam da bi svi rekli trebala si prije tako razmisljat i ne napravit glupost..al svi nekad napravimo nesto sto nemozemo vratit i kajemo se i tim postanemo bolji..zelim mu reci VOLIM TE LJUBAVI SVIM SRCEM SVOJIM I ISKRENO MI JE ZAO ZBOG SVEGA..SVE NA SVIJETU BI NAPRAVILA DA TO SHVATIS I JA NECU REC IMA NA OVOM SVJETU MUSKARACA..TI SI LJUBAV MOJA I MOJE SVE GRJESILA SAM I KLECIM TU PRED TOBOM..OPROSTI MI ANĐELE MOJ VOLIM TE ..OPROSTI OVOJ ZENI KOJA JE GADNO ZBRLJALA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Molio bih clanove foruma da se suzdrze od postanja u ovoj temi...pustite ovo dvoje ljudi da na miru i privatno rijese sve sto imaju...

Hvala...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
jaooo :D
Curo draga evo ja sam ti oprostio, a budući da sam moderator to ima neku težinu. :D
Ajde Marko sunce žarko oprosti curi :D vidiš koliko te voli da se čak i na ovaj forum registrirala. Inače ćeš dobiti infraction :icon_lol:

edit: what Sekach said ;)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Pošto je sve otišlo na drugu razinu, meni vrlo neugodnu, molim admine da stave lock na ovu temu. Ovo je dnevnik uzgoja, nažalost i ovaj put neuspješan pa nek se premjesti tamo gdje mu je mjesto.
Definitivno nije mjesto za rješavanje privatnih razmirica, znala je da sam pisao ovdje jer nikom drugom ni ne mogu ispričati cijelu priču.
Žao mi je što morate sve ovo gledati, pa prije nego se pretvori u privatnu sapunicu samo ću reći da čovjek treba znati stati iza svojih djela i prihvatiti posljedice.
Sve se svjesno dogodilo, nije niko nikog tjerao, nije bio sklizav pod da se oskliznula i pala na kitu...oprastam li? naravno da oprastam, ali ne zaboravljam...a i ne treba mi to da u svakom trenu moram razmisljati hoce li se to dogoditi opet? Stvarno mi to ne treba u životu

admini please lock
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
E brate u pravu si i podrzavam te 100% a volim takve likove poput tebe :D :D Imas svoje brate da sam na tvom mjestu ako bi se ikad pomirio sa njom al ako bi, ja bi ju isklofao kao vola u kupusu... i tako 3 dana bi je tukao dok joj nebi sve zube poizbijao ali, svaki dan po 1 zub :D.. Brate ja sam imao slicnu situaciju i malu sam malo opametio :D A rekao sam draga za mene si jedina cura na svijetu ali ako cujem da ima nesta ili mi sumljivo nesto ne trebas mi se ni javljati vise jer znas da mi ne trebas od tad... Brate znam da ti je malo tesko ali u pravu si boli te kita ima cura pun kur**, na ovom svijetu ona je samo 0,00000000000000000000000000000000000001% cura, koja se lako zamijeni sa 100000000000000000000000 cura u citavom svijetu... Ako te opet bude zajebavala zovi mene da ju ja razbijem umjesto tebe :D hehe salim se to prepustam tebi :D
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Knelle, udijelih ti negativne bodove, a dao bih ti još bar 100 puta toliko. Katastrofa, nisam gori post pročitao valjda dosad na forumu, užas
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Svi smo mi ljudi i grijesimo. Puno je lakse pogrijesiti nego oprostiti tj. zaboraviti (za sta treba veliko srce). Mislim da je dosta nas bilo u slicnim situacijama..svi su pametni i nevini kada nije u pitanju vlastita bulja. Kako god vama bilo, ja vam zelim srecu..pa ostali vi zajedno ili krenuli svako na svoju stranu.

It's life..
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Mislim da nije u redu da se itko miješa u njihove privatne stvari niti ih savjetuje što činiti. Odrasli su ljudi i najbolje će to sami riješiti.

Molio bih clanove foruma da se suzdrze od postanja u ovoj temi...pustite ovo dvoje ljudi da na miru i privatno rijese sve sto imaju...

Hvala...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
KneLLe je napisao(la):
E brate u pravu si i podrzavam te 100% a volim takve likove poput tebe :D :D Imas svoje brate da sam na tvom mjestu ako bi se ikad pomirio sa njom al ako bi, ja bi ju isklofao kao vola u kupusu... i tako 3 dana bi je tukao dok joj nebi sve zube poizbijao ali, svaki dan po 1 zub :D.. Brate ja sam imao slicnu situaciju i malu sam malo opametio :D A rekao sam draga za mene si jedina cura na svijetu ali ako cujem da ima nesta ili mi sumljivo nesto ne trebas mi se ni javljati vise jer znas da mi ne trebas od tad... Brate znam da ti je malo tesko ali u pravu si boli te kita ima cura pun kur**, na ovom svijetu ona je samo 0,00000000000000000000000000000000000001% cura, koja se lako zamijeni sa 100000000000000000000000 cura u citavom svijetu... Ako te opet bude zajebavala zovi mene da ju ja razbijem umjesto tebe :D hehe salim se to prepustam tebi :D


Molim moderatore da meni udjele infaction jer spamam dnevnik, a za ovakav primitivizam ban po IP-u ovom članu, poslije ponoci nadam se bivšem!

:evilking:

užasno me naživcirao ovaj post!

P.S. Knelle stavio sam te na ignor listu pa me nemoj maltretirat sa PM kako ti je žao!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.