Second Try - BigTower Box HPS 70W & CFL - Strain Lemon & Cheese

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Cuj ovoga, ma bravo brate... stavio si me na ignore listu jer nisam od tebe kupio HPS jer ti prodajes za 40e a ja nasao za 29e ?? Svaka ti cast...

A za markapola i brate neces vjerovati upravo danas sam i ja skontao isto to... Taman napisao post taj i ja na face kad ono BUM... Udjem na face od cure i imam sta za vidit... Al da ti kazem da sam je danas izubijao... Ne znam sta bi ti rekao brate... i ja sam sjeban pa sam otisao u teretanu danas da se iduvam... Bas kad sam mislio da nam je krenulo extra sjebao sam se... Jbg.. Zelim ti srecu brate.. Cao
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ne bih da se bas mesam, ali samo da posavetujem... Mozda je cura bila u nezgodnoj situaciji, i ko zna zasto je to uradila ili joj je jednostavno izletelo... Ja sam na strani ljubavi i to je jedino sto je bitno... Ali ipak treba i ona da se iskupi za to, tako da joj trazi da ti odradi jedan grow da vidi malo koliko je to zajebano i rizicno... i sve oprosteno :D
KneLLe, brate, smanji malo te steroide!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
KneLLe je napisao(la):
Cuj ovoga, ma bravo brate... stavio si me na ignore listu jer nisam od tebe kupio HPS jer ti prodajes za 40e a ja nasao za 29e ?? Svaka ti cast...

A za markapola i brate neces vjerovati upravo danas sam i ja skontao isto to... Taman napisao post taj i ja na face kad ono BUM... Udjem na face od cure i imam sta za vidit... Al da ti kazem da sam je danas izubijao... Ne znam sta bi ti rekao brate... i ja sam sjeban pa sam otisao u teretanu danas da se iduvam... Bas kad sam mislio da nam je krenulo extra sjebao sam se... Jbg.. Zelim ti srecu brate.. Cao

Sinko..moj savjet je da se kaniš ćorava posla sa PC boxom da te mama i tata ne ulove jer si ocito klinac...a sto se tice izubijavanja cura i takvih spika, moj ti je prijateljski savjet,bez trunke cinizma i sarkazma,da potražiš pomoć.....brate...

A sto se tice HPS-a, tih 11 eura uštede potroši na teretanu pa se tamo izduvavaj na spravama ili sa kolegama u svlačionici, a ne ovdje na forumu!!

P.S. ovo je dnevnik uzgoja,a ne mjesto prepucavanja tebe i mene...ja cu ovaj post uskoro obrisati, al tek nakon sto moderatori obave posao na tebi, opravo idem to urgirati malo.

Pozdrav i zbogom :wave:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ja sam bivsoj oprostio bio i kad mi je bacila travu u wc solju ali to je valjda ljubav hehe . Podseti me ova prica na to :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
HighBadger je napisao(la):
Ne bih da se bas mesam, ali samo da posavetujem... Mozda je cura bila u nezgodnoj situaciji, i ko zna zasto je to uradila ili joj je jednostavno izletelo... Ja sam na strani ljubavi i to je jedino sto je bitno... Ali ipak treba i ona da se iskupi za to, tako da joj trazi da ti odradi jedan grow da vidi malo koliko je to zajebano i rizicno... i sve oprosteno :D
KneLLe, brate, smanji malo te steroide!
nije mi namjera se upletat u ovu temu,niti zelim ikome govorit sta mu je cinit...al kad se postavim u markovu poziciju,sta mu garantira da nece cura biti ponovno u nezgodnoj situaciji,ili daj joj nece ponovno jednostavno izletit?to nije ljubav...kao sto je vec spomenuto,nakon karanja nema kajanja
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
ma extra nam je forum neverovatno kakva sve iskustva delimo, Big happy family :)
budite jedno vreme razdvojeni i razmislite, a greske pravimo svi i ako ih shvatimo mogu samo da ojacaju vezu.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
SVI apsolutno svi zaslužuju drugu priliku.....brate ljudi griješe trebaju se znat posljedice ali svi zaslužuju drugu priliku...sjetit ćeš se kad se i ti nađeš u takvom stanju......
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
iskreno saucesce za biljke,:icon_cry:

dnevnik je nadasve uzbudlljiv:blah:

samo jos pukovnik da se javi ..:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.