Secret jardine dr60 HM/HPS 250W GH Cheese feminised

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.11.2011
29
1
0
38
PowerSeed je napisao(la):
zasto si udaljio reflekor? cilj je da biljka naraste normalno pa da se skinu klonovi a ne da se izduze grane na silu, procitaj ovaj post ceo ukoliko vec nisi https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/...rijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html mozda ti zatreba

evo reflektor je vracen :)

oštećenja najviše sliče:

http://i1203.photobucket.com/albums/bb391/ssspookyyy/calcium-deficiency2.jpg
fali kalcija, u kome obliiku ga najlakše mogu unijeti?

ps. clonfix prah/gel/tekućina probao sam u s****shop nemaju, zna li tko može li se u HR to nabaviti kako?(može i na pm da ne bude reklama) :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Imas u pevecu, bauhausu i tim slicnim centrima...nekih 20-30kn...

Mislim da sam vidio od plantele, ali nisam siguran...
 
03.11.2011
29
1
0
38
Sekach je napisao(la):
Imas u pevecu, bauhausu i tim slicnim centrima...nekih 20-30kn...

Mislim da sam vidio od plantele, ali nisam siguran...

a kakva je kvaliteta naspram hesi clonfix-u?
mislim, jel barem tu negdje?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate tebi je zemlja premokra ja moje biljke zalivam svake subote :)
 
03.11.2011
29
1
0
38
zalijevat cemo malo manje, ovako sam sad napravio:



posuda sa zemljo je u manjoj posudi dubine 3cm, u toj manjoj posudi je 2.5cm vode, ako korijen treba samo pije vode odatle, jel to ok? :)

ps. uspio nabavit clonfix, za firmu javim na PP zbog reklamiranja :)
 
03.11.2011
29
1
0
38
Evo sličice,





biljčica se razvija više u širinu nego u visinu, to mi se sviđa,
u srijedu planiram uzet 8 klonova(nadam se da će se njih 4 uhvatit)
zainma me bi li mogao ostavit 4 klona i trenutnu biljčicu skupa,
da skupa prođu fazu vegetacije i kasnije cvjetanje?(starija biljčica ima 2 tjedna
trenutno) :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naravno, ako nemas izbora teraj skupa, samo, ako skines 8 klonova, jesi siguran da ti nesto ostane (ima li tu uopste za 8 normalnih klonova?) ne znam koliko je pametno da je tako kasapis... ako je prvi grow trebao si ti to isfurati normalno i eventualno malo vezbati neki trening, a u sledecem se igrati kloniranja ;) sretno kako god, na tebi je
 
03.11.2011
29
1
0
38
sad mogu bez problema skinut 8 izdanaka po 10cm :)
sačekat ću do srijede da još par izdanaka naraste pa ćemo to sredit.
radit cu sa hesi clonfixom, sa sterilnim skalpelom otkinuti stabljiku
pod kutem od 45 stupnjeva? treba bit u mraku možda? :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma ne moras tako zalivati kao sto si nacrtao koren mora i da dise nekada zaliva jsamo kadje zemlja suva malo gurnes prst u zemlju i ako je suvo zaijes a i kada je suvo odgore dole je sigurno mokro zacudio bi se kolko nebi mora zalivati kad bi samo probao ne zalivati mislimda bi i 20 dana izdrzao nije to velika biljka da usisa 1l vode na dan . oni listovi stoo su se malo smezurali kao da su uvenuli to je od vode... bar ja mislim da je.. slobodno isusi zemlju zalijes tako da procuri odole voda i onda kad se isusi zemlja ponovo . ja kad zalivam onda ono sto procuri odole uvek prospem ..... opusteno nemoj izmisljati sve je ok ...
 
03.11.2011
29
1
0
38
napravio sam LST da svi listovi imaju svjetla, ovako sada to izgleda




evo vec mi soba pocinje mirisat po listovima :D
trebalo bi uskoro stavit carbon filter :D

@ZOKI
20 dana ne zalivat? hm, biti ću odsutan 14 dana od biljčice, da složim sistem sa vodenom pumpom i tajmerom da svakih par dana zalijeva
30 sec ili da samo dobro zalijem i stavim u posudu ispod dosta vode a biljčica će se sama "počastit"?
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
pravi sistem...ne smiješ biljkici ostavit dolje vodu u tanjuriću!! inače bi te bilo briga za drenažu i za sve te neke finese ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Imam brz internet, ali tvoje slike su uh.....
Da ne bude off, ja sam svoje zalio posteno prije puta i nije im bilo nista nakon 10 dana s tim da imam male tegle. Mozda ce malo biti zedne....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Thumbs please!!!!

Slika ti ima skoro 3mb čovječe, thumbove stavljaj..... haha


Nego, lijepo to izgleda, samo goni...

I da, mozda si pisao vec, ali da te pitam kakav carbon filter imas? Homemade ili kupovni?
 
03.11.2011
29
1
0
38
moze slike sljedeci put u thumbs :D

filter mi uskoro dolazi, spojit cu ga na 140mm vent od kompa koji radi na 10V(taman se ne čuje) jer mi soba fino miriši već :D

vrhova već ima dosta, ovo će biti zanimljiva biljčica :D
za klonove ne znam, sutra ili prekosutra uzmem 5 klonova pa da rastu paralelno sa trenutnom biljčicom. :D
onako da popunim box :D kasnije bi ostavio 4 komada max. evo što mislite koliko bi mogao dobit od ove biljčice
da sve bude idealno?
 
03.11.2011
29
1
0
38



Evo slikica, biljčica je luda, raste puno brže, čini mi se da sam pogodio zalijevanje, zemlju i gnojenje :D
uopće ne raste u visinu nego u širinu abnormalno, čitao sam po stranim forumima da u visinu počne rasti
tek kada se režim svjetla promijeni na 18/6 pa na 12/12 :D
jako dobro uglavnom, zadovoljan :D

ps. čini mi se da će ova ljepotica odraditi cvjetanje sama, a ukrast ću joj 4 klona te ih staviti u
mali box sa par CFL žarulja :D

pss. kondomčić je tamo samo da usporedite veličinu :D
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepa biljkica.

Da nece biti mali taj pc-vent za filter?

Mozda da skines klonove pre puta jer ces je sokirati sa tim i stagnirace jedno 2-3 dana pa je zalijes dobro. Tako ce duze izdrzati bez vode, mislim.

PS Nekoriste one kondome ;)))))
 
03.11.2011
29
1
0
38
vent od kompa je 140mm i on ce radit na 12V, necujan a ima 100m3 protoka valjda ce bit ok?
u boxu su jos 2 venta od 120mm koja rade na 10V pa racunam da ce i oni malo pogurat zrak, poanta je da
je sve nečujno!
e za klonove cu tako i napraviti, clonfix i u jiffy table, 10 dana me nece vidjeti, valjda cu se razveseliti
kad dođem :D 4 klonova ce past, kasnije cu ostavit 4 najbolje biljčice i odradit malo dužu vegetaciju i cvjetanje
na kraju sa HPS-om :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.