Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hej ho ,

da se nadovežem Pyramid seeds-Tutankamon ---->sve proklijale ,kvaliteta neupitna (Slovenci ), također uzeo od njih auto purple ista stvar po pitanju kvalitete menke i klijanja.
Cijene su prihvatljive kao sto je i kvaliteta neupitna.
Osobno sam jako zadovoljan njihovom uslugom,treci put isto tako i kvalitetom XD
 

Cer

22.02.2015
5
0
1
27
ljudi...men sjemenka proklijala, al nema niceg..nema nikake listice..ostale su se vec fino razvile..jel zna tko sta se desava s tom?
inace uzeo sam od ghs-a ladyburn
 
19.03.2015
50
35
18
39
Je li ima neko iskustva s ovim austrijskim preprodavacem **********.at ,planiram naruciti sjeme za pc box- trenutno u pripremi od pleksiglasa (visina 75 cm,sirina 25cm,duzina 65 cm,pa ako moze i preporuka neka za te dimenzije.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Količina zemlje utjece na velicinu biljke. Ne samo sorta koju odabires. Odaberi neku koja ti se svidja i stavi joj manje zemlje. ;)
 
19.03.2015
50
35
18
39
Auto Chocolate Skunk- 19 eur
Pakiranje: 5 kom
Spol: Feminizirana
Način cvetenja: Autoflowering
Čas cvetenja: 60 dni
Ovu sam planirao naruciti,znaci mogu je kontrolirati s kolicinom zemlje,od koliko litara da stavim saksiju?
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
I ja sam mislio naručiti automate Chocolate Skunk, tj. kolekciju u kojoj dođu i Bubble Gum i Cheese Berry. Ja sam ih mislio staviti u saksije od 20 litara, ali ne bih da baš budu ogromne (izgleda da sam pretjerao u razmišljanju o veličini saksije). Želim neku optimalnu veličinu. Pa eto da tebe pitam Bizzzo pošto mi se tih 4 litre čini premalo koja bi po tvom mišljenju trebala biti veličina saksije, a da ipak budem zadovoljan količinom? Naime radiće se o balkon varijanti.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ipak nisam pretjerao.:) Biće saksije od 25l. Hvala na brzom odgovoru Bizzzo.;) Još samo da uspijem naručiti menke. Prcaju me ovi iz hempatie.:) Al hajde zvaću ih sutra da mi sve objasne. Nema mi druge. Ne znam da li uopšte šalju za BiH? Ako mi to propadne ovih dana ću se posvetiti domaćim menkama u outdooru.
 
19.03.2015
50
35
18
39
Lazarus Led je li imaju ikako sjemena kod njih za naruciti,vidim samo opremu,i ja sam iz BiH pa ganjam nesto najoptimalnije za naruciti na frenda koji je u Hr
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
bebulijum da, imaju. I to lijep izbor bar po mom mišljenju. Kolekcija koja mi se svidjela, a koju sam gore naveo je upravo njihova. Ima tu još par kolekcija atomatika za naručiti, ali da bi vidio sjemena koja nude moraš se registrovati na njihovu stranicu. Mislim da je tvom frendu u HR puno lakše naručiti jer 100% dostavljaju tamo. Još ako je blizu Osijeka može skoknuti i do headshopa koji je također sponzor Vutra.org mada imaju kako sam vidio slabiji izbor (a i skuplji su), a može i od istih naručiti. Ja se borim danima da naručim od hempatie i na kraju sam odlučio da ih sutra nazovem jer im je izgleda teško putem maila da mi kažu šalju li u BiH i na koji način.;)
 
19.03.2015
50
35
18
39
narucio sam ga pa cemo vidjeti,malo sam trazio po forumu i nisam naisao da je neko imao iskustva s njim,bitno da mi grow uspije na kraju :)
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
bebulijum da, imaju. I to lijep izbor bar po mom mišljenju. Kolekcija koja mi se svidjela, a koju sam gore naveo je upravo njihova. Ima tu još par kolekcija atomatika za naručiti, ali da bi vidio sjemena koja nude moraš se registrovati na njihovu stranicu. Mislim da je tvom frendu u HR puno lakše naručiti jer 100% dostavljaju tamo. Još ako je blizu Osijeka može skoknuti i do headshopa koji je također sponzor Vutra.org mada imaju kako sam vidio slabiji izbor (a i skuplji su), a može i od istih naručiti. Ja se borim danima da naručim od hempatie i na kraju sam odlučio da ih sutra nazovem jer im je izgleda teško putem maila da mi kažu šalju li u BiH i na koji način.;)
Izgleda da je Alien prestao sa radom, pa mi je potrebna alternativa.
Imas li, molim te, neku preporuku za dostavu u BiH?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyberfarm