Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Izgleda da je Alien prestao sa radom, pa mi je potrebna alternativa.
Imas li, molim te, neku preporuku za dostavu u BiH?
Hempatia šalje za BiH, 100% provjereno! Trebaš se samo registrovati da vidiš ponudu sjemena i prije narudžbe putem maila provjeriš da li imaju na stanju ono što želiš. Ja sam nekoliko puta postavio pitanje ovdje na forumu da li hempatia šalje za BiH, ali mi niko nije htio odgovoriti. Ne znam zašto i zbog čega je to bilo teško???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ultras94 and 123kor

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da je netko tko zna procitao pitanje bi ti i odgovorio. Ovako nije, pa si ti saznao odgovor i napisao ga ovdje. Cemu 3 upitnika? :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Moj mentore i ti i PowerSeed ste vidjeli da se nekoliko puta ptam da li šalju za BiH. Ako vi ne znato ko onda zna.;) Stranu na šalu, sve ok. A tri upitnika zaboravite, nisu zlonamjerna:). Zvao sam ih, šalju i sve udure. Samo još da mi plata legne pa da naručim. Svelo se na kraju da ja odgovaram ljudima da li hempatia šalje za BiH, hahahahah.... Pozz
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Hempatia šalje za BiH, 100% provjereno! Trebaš se samo registrovati da vidiš ponudu sjemena i prije narudžbe putem maila provjeriš da li imaju na stanju ono što želiš. Ja sam nekoliko puta postavio pitanje ovdje na forumu da li hempatia šalje za BiH, ali mi niko nije htio odgovoriti. Ne znam zašto i zbog čega je to bilo teško???
Hvala za sjajan info!
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
procitao sam cijeli ovaj thread i sve sto je pisalo je kakve sjemenke koja banka ima i jesu li dobre itd. Ali mene zanima , s obzirom da nikad nisam narucivao online sjemenke, koliko je sigurno narucivati iz tih online seed banaka. Kako to oni pakiraju? jel mozete vi koji imate iskustva reci od kog ste narucili i kako vam je to doslo upakirano; diskretno/u pismo/ kutija etc ?
I jos mozda konkretno ako netko ima iskustva sa seedsman-om ili royal queen seeds?
 
13.05.2015
49
73
18
39
Hempatia najbolja, odaberes placanje pouzecem, za tri dana ti dođe, sve lijepo upakirano ko pismo, platis postaru, otvoris pismo i stavis na klijanje. Za hrv je tako za ostale nemam pojma. Imaju i velik izbor proizvođača, ja sam uzeo od RQS i do sada klijavost 100 %. Meni osobno najbolje je placanje pouzecem, to sam samo kod njih nasao. Nema nikakvog slanja eura nikome i nikakve kreditne kartice, bitcoin i slicno, sve je to samo zajebancija. Pouzecem sve krace traje. Velika preporuka
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
doživio sam jedno jako lijepo iskustvo i rado ću ga podjelit sa vama iako možda kršim par forumskih zakona al toliko san oduševljen da sam spreman riskirat i kaznu :)
Učeći novo gradivo naletio sam na zanimljiv site koji daje besplatni download biblije za uzgoj :
www.bez direktnih linkova, reklamiranje je zabranjeno.com
skinuo sam knjigu i prošvrljao siteom ima krasnih vrsta sjemena i zanimljivog štiva jedino što je malo skupo za nas što radimo za siću a ne bavimo se dilanjem i zgrtanjem para pa sam im malo kukao da naprave neki povolnji paket ko što je bio nirvana indoor mix u svoje vrijeme za nas siromahe sa druge strane svijeta a oni su mi vjerovali ili ne poslali nešto i to mukte (besplatno,đabe.) čak su i poštarinu platili sad što će točno doć neznam :)

kako onda doći do zabranjenih info?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
najbolje da ih kontaktiras i vidis iskustva i situaciju, imas na dnu stranice kontakt podatke

kako onda doći do zabranjenih info?
nema zabranjen info, sve informacije su dostupne preko googla a imas i sponzore, shvatite da su sponozri prakticno jedini nacin da se odrzava sajt jer drugih prihoda bas i nema, zato u pravilniku stoji kako stoji. za sve koji bi da pomognu forumu simbolicno makar ima opcija sa bitcoin donacijama + sponzori, za sve ostalo google radi posao. no hard feeling
 
26.06.2013
38
25
8
Naručio sam od Herbies-a. Stiglo je vrlo brzo, u vrlo stealth pakovanju, vrlo zadovoljan.
(mada seme još nisam probao tako da za to ne garantujem)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz svima veselo drustvo!!! ;) ;). Naime.. narucio sam 4 kom fem sjemena neke banke nizozemske ( female seeds). Zanima me dal je netko imao iskustva ili cuo nesto o ovome seedbanku?? :banana123:. Inace su ovo proizvodjaceve karakteristike straina:

Pure AK 47 genetics
50-50 % of indica/sativa cross
high thc level ( 20 )
medium cbd & cbn level
flowering time 48 days
high yield
Ukratko.. nadam se da je neko vec imao tu verziju ak straina.. ;) :zvezda::. Peace... :spliff:
 

Prilozi

  • _IMG_000000_000000.jpg
    _IMG_000000_000000.jpg
    137,5 KB · Pregleda: 52
12.07.2015
1
0
1
33
Pozdrav ljudi!

Zanima me kada bi mi stigle semenke u Srbiju, naručio bih danas sa sajta hempatie. Vidim da nekolicina vas ima iskustva sa hempatiom pa me zanima koji je najbrži put i način jer sam ionako zakasnio zbog nekih petnestih obaveza.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Nemam neko iskustvo al lani sam uzgajao Tutankamona u 10ak litara tegli u vrtu,to je neunistiva neman s ogromnim vrhovima i usprkos trulezi dala je neockivano mnogo i jako a dosla je ko poklon
 
04.05.2012
178
169
43
39
Za sad samo mogu reć da sam i više nego zadovoljan sa Dinafem seed bakom, 3 od 3 sjemenke proklijale, manje više identične biljke sve 3.
Što se tiče Pyramid seedsa, American Pie je trebao malo duže vremena da proklija, ali zato je lomljenje, dug ostanak u maloj posudi i sl. podnio odlično.

Kroz koji dan ide narudžba Auto Bubble od Female Seeds-a, i njihova C99 ili eventualno neki White Widow, pa nabacim kratki review :)